2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sana da iyi geceler canim,bebisine ve kendine iyi bak.
yarin guzel haberlerini bekliyoruz insallah.

günaydın hanımlar..........

blooms,zeynep geçmiş olsun,inşallah ciddi bişi değildir kızlar,tez zamanda her şey yoluna girer:nazar:

kızlar bende kız olursa şayet sahra ismini beğeniyorum,erkek belli zaten atilla......

günaydın hanımlar
c.tesi detaylımız vardı çok şükür herşey yolundaymış miniğim 520gr. anasıda 5haftada 2.5 kilo almış nası oldu anlamdım çünkü iştahımda değişiklik yok hala az yiyorum doktor geçiş dönemi olabilir bu zamanlarda böle birden alırsın sonra yine yavaş yavaş dedi
onu öle görmek öle güzeldiki çok duygulandım bi ara bize güldü süperdi

günaydın hanımlar
c.tesi detaylımız vardı çok şükür herşey yolundaymış miniğim 520gr. anasıda 5haftada 2.5 kilo almış nası oldu anlamdım çünkü iştahımda değişiklik yok hala az yiyorum doktor geçiş dönemi olabilir bu zamanlarda böle birden alırsın sonra yine yavaş yavaş dedi

gözünaydın nazocum, bebişine de maşallah , bende 1 ay içinde birden 3.5 kg almıştım doktorun dediği gibi sanırım geçiş dönemi sonra düzene girer üzülme

günaydın annişler güzel bir gün diliyorum hepinize a.s. tetanoz aşısı olan var mı? ben dün oldum :CüvCüv:

günaydın hanımlar

gözünaydın nazo.bende perşembe gidicem ,inşallah bi problem yoktur,bende çok heyacanlıyım zaman geçmek bilmiyor.........geçiş döneminde birden kilo alan arkadaşlarımız çoğunlukta canım merak etme hepimiz aynı durumdayız:a015:

günaydın annişler güzel bir gün diliyorum hepinize a.s. tetanoz aşısı olan var mı? ben dün oldum :CüvCüv:

geçmiş olsun canım.sağlık ocağı benide bu hafta çağırdı,ama ben dr.umla konuşmadan gitmek istemedim.

günaydın hanımlar,,

nazo gözün aydın bebişinin iyi olmasına cok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. darısı bizim başımıza rtık.

zeynep sanada cok gecmiş olsun inş bebeişin sağlıklı doğucak kendini üzme allahım yardımcımız olsun cümlemizin.

bua ra miniğimizde gözükmüyor inş iyidir cok sık gelipde ara veren oldumu merak etmemk elde değil.

ben ayrıntılıya ayın 24 de giricem çok korkuyorum ikilim ve üçlüm normal çıkmışdı herangibi risk yokdu dua ediyorum inş ondada sorun cıkmas valla 4 5 aydır hep bi karmaşa düşünce korku gercekden yorulduğumu hissediyorum. allahım hepimize yardımcı olsun bu ramazan gününde dualarımız kabul olsun inş

saol talyacım sende hayırlı haberler alırsın inş. öyle güzelki hala resmine bakıp bakıp ağlıyorum şahane bişey :))))
Allah tüm isteyenler versin bizleride bi avazda kurtasın inş.

günaydın kızlar,
bugun tatıl ya ewdeyım dinleniom,waterfullun dediği gibi çok çalıştım ya :)))
nazocum gözun aydın bebeişin iyimiş,merak etme ben de aynı durumdayım,geçen ay 800 gr alırken bu 4 kilo birden almışım,iştahım artmadı herşey aynı,dr da olabılır böle ama dikkat et dedi,

hera, ben de bugun uğrayacağım sağlık ocağına, ben zaten 2 doz aşısını öneceden olmuştum, dr um dewam et yapttır dedi aşını,

saol smrisk amin inş. tüm bekleyenler hayırlı haberler alır içinizi ferah tutun ben hep öyle yaptım şimdiye kadar bütün testlerde falan rahat oldum sonuçlarda iyi çıktı iyi düşünün iyi olsun
ayyy ne bilim bizde öyle derler bi avazda derler :))))

saol ezracım demekki evet normalmiş bende de aynı işte iştah yok ama kilo var :)))) yanen banada dikkat et dedi eşimde zaten pek yediği yokki falan dedi :)))

merhaba arkadaşlar.herkese güzel birgün diliyorum.bugün benim doğum günüm.benim için güzel olacak yani.

benim bebiş çok hareketli artık karnımı acıtır gibi oluyor.dün biraz kızmıştım bugün pek tekme atmadı.benim oğlan pek alıngan olcak:))

balım doğum günün kutlu olsun alalh sana bebişine ve eşine sağlık huzur ve mutluluk versin inş. nice yıllara

merhaba arkadaşlar,,umarım herkes iyidir..
ben izne çıktım evdeyim, ev kadınlığı yapıyorum bu hafta :))

balım doğumgünün kutlu olsun sağlıkla sevdiklerinle bebişinle birlikte..

nazobülo gözünaydın canım bir sorun yokmuş yavrunda..

hera ben yaptırmadım canım tetanoz aşısını doktorum gerek görmedi..

doktora giden arkadaşlar iyi haberlerle gelin inşallah..

arkadaşlar nazlıcandan haber yok değilmi as sonucunu aldımı acaba ?

X