2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ayy blooms seni anlayabiliyorum gerçekten zor bi durum insan istediği olmayınca deli gibi oluyo aynı
ama ne yapacaksın artık olan olmuş üzme kendini

Öyle canım dediğin gibi olan oldu hayırlısıyla şu montaj işleri bitsin başka bişey istemiorum.

Kızlar geçen Cuma kontrolüm vardı.Sanırım rahim kültürü dedi şimdi tam hatırlamıorum tahlil aldı bide ultrasonda rahime baktı bende çok hafif açılma varmış yarın kontrole gidicem eğer gerek görürse dikiş atıcakmış.Bebişim de 630 gr. olmuş hiç yerinde durmuodu çocukları da götürdüm izlediler.Doktor bebişimin pipisini çekti oğluma verdi.Resmi bize vermior kaydirigubbakcemile3

slm kizlar insallah iyisinizdir
bloomscum üzme kendini sinirlenme bebeginde üzülmesin gerci bu durumda sinirlenmemek elde degil ama.

Kızlar geçen Cuma kontrolüm vardı.Sanırım rahim kültürü dedi şimdi tam hatırlamıorum tahlil aldı bide ultrasonda rahime baktı bende çok hafif açılma varmış yarın kontrole gidicem eğer gerek görürse dikiş atıcakmış.Bebişim de 630 gr. olmuş hiç yerinde durmuodu çocukları da götürdüm izlediler.Doktor bebişimin pipisini çekti oğluma verdi.Resmi bize vermior kaydirigubbakcemile3

BLOOMS nedenir bilmem üzüldüm ama dikiş atılcağına falan ama inşallah gerek duyulmaz ne güzel bebişin harketli olcak desene:teselli:

BLOOMS nedenir bilmem üzüldüm ama dikiş atılcağına falan ama inşallah gerek duyulmaz ne güzel bebişin harketli olcak desene:teselli:

Canım nedenini bende bilmiorum belkide biraz fazla hareketliyim.Doktorum rahat olduğu için bende panik yapmadım bakalım yarın ne diyecek.:CüvCüv:

blooms cok gecmiş olsun inş ciddi bi sorun değildir. hamileliğinin sağlıklı gecmesi dişleğiyle.

http://www.ismididikle.com
kızlar bu sayafaya gidin bebişinizin ismini yazın nekadar yaygın kullanıldıığını görebilirsiniz

kızlar benim amniyosentez sonucumu haftaya salladılar ayy sıkıntı girdi içime çıkmıyor ayy valla deli ederler meraktan çatlıcam ya :eek:klava:

slm kızlar ben geldim,
bugun az kaynatmışsınız hayırdır:))
marsg nerdesın ya merak ettım senı yoktun geçen hafta,
blooms canım geçmış olsun,geçen haftalarda bende lekelenme olunca dr da açılmadan şüphelenmişti bende,ama yokmuş,sende kanama gibi bir şey war mı,inşallah birşey yoktur,bence ayakta durma dicem ama sende tam zamanında işe girişmişsin,yoruldusan ondan olablir,
montesorıden de bı haber yok oda dr gidecektı şeker için,
ewet bugun öğrencılerımız okula başladı,yarında 9 eylül izmirin kurtuluşu tatiliz:)))))

slm kızlar ben geldim,
bugun az kaynatmışsınız hayırdır:))
marsg nerdesın ya merak ettım senı yoktun geçen hafta,
blooms canım geçmış olsun,geçen haftalarda bende lekelenme olunca dr da açılmadan şüphelenmişti bende,ama yokmuş,sende kanama gibi bir şey war mı,inşallah birşey yoktur,bence ayakta durma dicem ama sende tam zamanında işe girişmişsin,yoruldusan ondan olablir,
montesorıden de bı haber yok oda dr gidecektı şeker için,
ewet bugun öğrencılerımız okula başladı,yarında 9 eylül izmirin kurtuluşu tatiliz:)))))

hoşgeldin güzelim. işler yoğundu gecen hafta.

isim arıyorum ezra kızıma ne isim koyucaz.

eşim daha evlenmeden hep kızımız olursa ezgi koyalım derdi. şimdi bizde ona takıldık kaldık. başka isim gelmiyor aklımıza. bende çok duyulmamış ama anlamı güzel olsun istiyorum. siz naptınız.

arkadaşlar yeni geldim dr'dan bebeğimin böbreklerindeki damarlarda 5mm lik bi genişleme varmış:çok üzgünüm:
şimdilik endişelenme bakalım 10mm olmazsa çokda problem değil ama ilerleyen günlerde 10mm olursa iyi değil dedi
böbreklerinde taş olabilirmiş bazı bebekler böbreklerinde taşla doğuyorlarmış çok tedirgin oldum dawn sendromlu bebeklerde de böbreklerde genişleme olabiliyormuş dr'um zannetmiyorum 2li testin iyi gelmişti dedi
ne olur dua edin bişeyi olmasın bebeğimin inşallah genişleme ilerlemez bebeğim sağlıkla doğar :Saruboceq:
off off elim yüreğimde bekliycem bundan sonra kızlar iyi düşünmeye çalışıyorum ama ya ilerlerse diyede aklıma gelmiyo değil kafam karma karışık ne düşüneceğimi bilmiyorum
bi yanım korkma Allah'a sığın bişeycikler olmaz inşallah diyor
bi yanımda zaten 5 mmlik bi genişleme var ya 5mm daha genişlerse ne olacak diye beynimi yiyor kafam durdu dedim ya düşünemiyorumsenağlama

Geçmiş olsun blomms.İnşallah sorun yaşatmaz sana bu durum.
Canım evin içinde tadilat olması gerçekten çok zor bir durum, benim de banyo düzenlemem vardı, bir ay öncesinde yaptırdım.Seramikçisi ayrı, tesisatçısı ayrı sorun. Ya zamanında gelmezler, ya da istediğin gibi yapmazlar. Duşa kabinin silikonları hala çekilmedi, ben kendim çekeceğim artık onu:CüvCüv:Hem de benim kendi işim olduğu halde bu kadar zorluk yaşıyorum, bir de senin işin daha zor.naniknanik
Sen oruç tutuyor musun_?Ben tutmuyorum, tutmak isteyenler vardı sanırım ama ,tutabiliyorlar mı acaba_?
Sinemcim, sorun yapma hayatım, birşey yoktur as de.Takma kafana, bebeişinle nasıl zaman geçireceğini, doğduktan sonra neler yapacağınızı hayal et, ona bişeyler aldıkça sevin.Düşünme hiç sonuçları, bir şekide öğreniliyor.Ama canım bir süre sonra hamileliğin bittikten sonra bugünleri keşke dolu dolu yaşasaydım diyeceksin.hihoyyythihoyyyt
Bugün okul açıldı güya, ama erkek çocukları , liseye giderlerken hele hiç oralı bile olmuyorlar.Akşam kravatını zorla buldurdum, okul kapandığında bir atmış, bulamadım nereye attığını. Hafta içinde gömleklerini pantolonlarını temizledim, ütüledim (kahretsin yine ütü derdi başladınaniknanik) kravatını sordum,bulurum ben dedi, ancak dün akşam yatmadan evvel bulup verdi.laelaelaelaelae
Kızım böyle değildi, birazcık olsun, heyecan olurdu, erkeklerde yok sanırım.

X