2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar.herkese güzel birgün diliyorum.bugün benim doğum günüm.benim için güzel olacak yani.

benim bebiş çok hareketli artık karnımı acıtır gibi oluyor.dün biraz kızmıştım bugün pek tekme atmadı.benim oğlan pek alıngan olcak:))

doğum günün kutlu olsun balım cım.

teşekkür ederim arkadaşlar.tek dileğim bu doğum günümde bebeğimi kucağımda görebilmek olcak.

az önce eşim aradı arkadaşım doğum yapmış.oğlu oldu.onun ziyaretine gideceğiz öğleden sonra.

balim dogum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yillar.

benimde bugün doktor randevum var ins. yavrum iyidir tekmelerine göre baya kuvetlenmis geldi bana :))

balım doğum günün kutlu olsun bebişinle eşinle nice mutlu yıllara inşallah

cidy sende inşallah hayırı haberlerle gelırsın dr dan

Merhaba kızlar,
balımcım doğum günün kutlu olsun
nazobülo, bebeğin sağlıklıymış maşallah güzelim, aldığın kilo da toplamda bakarsak çok fazla değil, sorun yapma.
benim hastanede gittiğim dr. geç kalmadan yaptır tetanoz aşını dedi.Geçen hafta yaptırdım bende.
linaycım tatilin iyi geçer inşallah, evdesin bu hafta, gözün aydın:)))))))
esracım senin tatilin de iyi geçsin hayatım. 1 gün 1 gündür.Öğrenciyken her tatili çok severdik, öğretmenken de sevilir sanırım.:)))))
İnşallah dr. a giden arkadşalr iyi haberlerle gelirler.
Fazla zamanımız kalmadı arkadaşlar yaaaa, 4 ayımız var (eşime bakarsam 3 ay diyor, onun kavgasını yapıyoruz, bebişini bir an önce kucağında istiyormuş, çıkartıp veriim hayatım sen taşı diyorum bende), yarıyı geçtik. 2-3 ay sonrasında , doğumlar bile başlayacak.Ufffffffff.Daha hiç bi hazırlık yapmadım, hadi sıcaklar geçsin, hadi okul açılsın, hadi şu olsun, hadi bu olsun diyorum. Ama bir an önce hazırlamamız gereken şeyler var, bakalım nasıl yapacağız, gözümde büyüyüyor, çarşıda dolaşmak.

balım doğum günün kutlu olsun bebişinle eşinle nice mutlu yıllara inşallah

cidy sende inşallah hayırı haberlerle gelırsın dr dan

saol waterfull çok şükür evet ,iy, bebeişimiz kiloda napalım zaten yeniyoz ama demek daha dikkatli olcez :)))

Merhaba kızlar,
nazobülo, bebeğin sağlıklıymış maşallah güzelim, aldığın kilo da toplamda bakarsak çok fazla değil, sorun yapma.
benim hastanede gittiğim dr. geç kalmadan yaptır tetanoz aşını dedi.Geçen hafta yaptırdım bende.
esracım senin tatilin de iyi geçsin hayatım. 1 gün 1 gündür.Öğrenciyken her tatili çok severdik, öğretmenken de sevilir sanırım.:)))))
Fazla zamanımız kalmadı arkadaşlar yaaaa, 4 ayımız var (eşime bakarsam 3 ay diyor, onun kavgasını yapıyoruz, bebişini bir an önce kucağında istiyormuş, çıkartıp veriim hayatım sen taşı diyorum bende), yarıyı geçtik. 2-3 ay sonrasında , doğumlar bile başlayacak.Ufffffffff.Daha hiç bi hazırlık yapmadım, hadi sıcaklar geçsin, hadi okul açılsın, hadi şu olsun, hadi bu olsun diyorum. Ama bir an önce hazırlamamız gereken şeyler var, bakalım nasıl yapacağız, gözümde büyüyüyor, çarşıda dolaşmak.

sağol canım evimdeyim mutluyum :))

doğru diyorsun 3,5 ay kaldı hiçbir hazırlık yok ben bayramdan sonra
başlarım diyorum bakalım artık..

Balım doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara

Cidy güzel haberlerle gel inşallah canım

Zeynepcim geçmiş olsun canım inşallah ilerleme olmaz güzel düşün güzel olsun

Waterfull, Linay bende aynı sizin gibi düşünüyorum aralığın ortasında doğururuz gibi geliyor bana yani kaldı 3.5 ay, bende bayramdan sonra gidip alışverişin hepsini birden yapmayı düşünüyorum

Merhaba kızlar,

saol canım ,tabiki 1 gün 1 gündür,öğrenci olsanda öğretmen olsan hiç birşey deişmıor,
haklsın canım ya zaman su gibi geçio,daha dun kesesine baktık kalp atışını duyduk die konuşurken, çoğumuz neredeyse 5. aylarını doldurdu,ramazandı bayramdı derken çabucak geçıcek yine zaman,bende daha hiç bir hazırlık yapmadım,ufak ufak başlasak iyi olucak sanırım,

selam kızlar
geçmiş olsun blooms zeynep sanada allahın izni ile bişeycik olmaz yavruna hepimiz bişeylerle uğraşıyoruz allah beterinden saklasın
sinem sen ne zaman yaptırmıştın as benim onbeş gün oldu bugün aradım çıkmamış sonucum .
ezra yeni öğretim yılın hayırlı olsun .

canım 20 sinde yaptırdım eylülün 19 una salladılar bakalım 1 ay olcak yaa sen nasılsın aklından çıkıyormu hiç benim hiç çıkmıyor sıkıntı yapıyorum..

merhaba arkadaşlar.herkese güzel birgün diliyorum.bugün benim doğum günüm.benim için güzel olacak yani.

benim bebiş çok hareketli artık karnımı acıtır gibi oluyor.dün biraz kızmıştım bugün pek tekme atmadı.benim oğlan pek alıngan olcak:))

doğum günün kutlu olsun canıma.s.eşinle oğluşula daha nice yıllara beraber girersiniz inşallah:1hug:

herkese tünaydın

balım bebeğinle ilk doğum günün kutlu olsun canım. umarım tüm bir ömür boyu beraber, sağlıklı, mutlu doğum günleri kutlarsınız.

nazocum gözün aydın canım. iyi haberlerini almak çok güzel

linaycım nazlıcandan uzun zamandır haber yok bende çok merak ediyorum çoktan as sini almış olması lazım. sonucu merak ettiğimizi biliyordu yazardı hemen aslında... miniğimde girmiyor bayagıdır.

canım 20 sinde yaptırdım eylülün 19 una salladılar bakalım 1 ay olcak yaa sen nasılsın aklından çıkıyormu hiç benim hiç çıkmıyor sıkıntı yapıyorum..

sinemcim sen nerde yaptırdın as yi?
20 gün olmuş canım çoktan çıkması lazım aslında
sen ara sor istersen..
canım hiç sıkıntı yapma kötü düşüncelerle
kötüyü çekme,umarım iyi sonuçlarla karşılaşırsın..

X