2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hoşgeldin güzelim. işler yoğundu gecen hafta.

isim arıyorum ezra kızıma ne isim koyucaz.

eşim daha evlenmeden hep kızımız olursa ezgi koyalım derdi. şimdi bizde ona takıldık kaldık. başka isim gelmiyor aklımıza. bende çok duyulmamış ama anlamı güzel olsun istiyorum. siz naptınız.

ahh canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer:)))
herkes soruo ne isim buldunuz die ,bızde hala arıoruz deyınce aaa dıolar hala bulmadınızmı,ama napalımmm ya benım bulduğumu eşim istemedı onunkini ben,bizde aynen deişik olsun anlamı güzel olsun istıoruz,ama şimdiki moda olan isimlerı istemıorum ecrin ,ceylin gibi...geçen eşim adı nefes olsun dedi yaaa,bende güldüm:)))nie gülüosun ben ciddi demiştim dedi,dun yine dora ismini duymuş ama anlamını bilmio,bende mina demştım ama etraftan pek güzel eleştiriler gelmedi:KK43:((( rüyamdada bana ezel ismini söyluolardı,eşimde onu beğenmedi,offffffff ki offfffff ,siz yıne ortak bir isim bulmuşsunuz

arkadaşlar yeni geldim dr'dan bebeğimin böbreklerindeki damarlarda 5mm lik bi genişleme varmış:çok üzgünüm:
şimdilik endişelenme bakalım 10mm olmazsa çokda problem değil ama ilerleyen günlerde 10mm olursa iyi değil dedi
böbreklerinde taş olabilirmiş bazı bebekler böbreklerinde taşla doğuyorlarmış çok tedirgin oldum dawn sendromlu bebeklerde de böbreklerde genişleme olabiliyormuş dr'um zannetmiyorum 2li testin iyi gelmişti dedi
ne olur dua edin bişeyi olmasın bebeğimin inşallah genişleme ilerlemez bebeğim sağlıkla doğar :Saruboceq:
off off elim yüreğimde bekliycem bundan sonra kızlar iyi düşünmeye çalışıyorum ama ya ilerlerse diyede aklıma gelmiyo değil kafam karma karışık ne düşüneceğimi bilmiyorum
bi yanım korkma Allah'a sığın bişeycikler olmaz inşallah diyor
bi yanımda zaten 5 mmlik bi genişleme var ya 5mm daha genişlerse ne olacak diye beynimi yiyor kafam durdu dedim ya düşünemiyorumsenağlama

canım geçmiş olsun. allah hepimizin yavrularına yardımcı olsun. sağlıkla gelsinler inşallah.

Geçmiş olsun blomms.İnşallah sorun yaşatmaz sana bu durum.
Canım evin içinde tadilat olması gerçekten çok zor bir durum, benim de banyo düzenlemem vardı, bir ay öncesinde yaptırdım.Seramikçisi ayrı, tesisatçısı ayrı sorun. Ya zamanında gelmezler, ya da istediğin gibi yapmazlar. Duşa kabinin silikonları hala çekilmedi, ben kendim çekeceğim artık onu:CüvCüv:Hem de benim kendi işim olduğu halde bu kadar zorluk yaşıyorum, bir de senin işin daha zor.naniknanik
Sen oruç tutuyor musun_?Ben tutmuyorum, tutmak isteyenler vardı sanırım ama ,tutabiliyorlar mı acaba_?
Sinemcim, sorun yapma hayatım, birşey yoktur as de.Takma kafana, bebeişinle nasıl zaman geçireceğini, doğduktan sonra neler yapacağınızı hayal et, ona bişeyler aldıkça sevin.Düşünme hiç sonuçları, bir şekide öğreniliyor.Ama canım bir süre sonra hamileliğin bittikten sonra bugünleri keşke dolu dolu yaşasaydım diyeceksin.hihoyyythihoyyyt
Bugün okul açıldı güya, ama erkek çocukları , liseye giderlerken hele hiç oralı bile olmuyorlar.Akşam kravatını zorla buldurdum, okul kapandığında bir atmış, bulamadım nereye attığını. Hafta içinde gömleklerini pantolonlarını temizledim, ütüledim (kahretsin yine ütü derdi başladınaniknanik) kravatını sordum,bulurum ben dedi, ancak dün akşam yatmadan evvel bulup verdi.laelaelaelaelae
Kızım böyle değildi, birazcık olsun, heyecan olurdu, erkeklerde yok sanırım.

:)) bayılıyorum şu erkeklerin rahatlığına ya. daha minicikten aynı başlıyorlar. kesinlikle genlerinde var :)) 7 yaşındayegenim var ilk gnden suluğunu kaybetti :)) rahat adamlar ya :))

Esracım hoşgeldin, çok çalıştınızzz di mi kıs_?Hemen tatil yaptınız.Bugünlerde kimsecikler yok, okullar açılınca kiminin çocuğunun okul telaşı, kimi senin gibi işe başladı. Sohbetler kısa olmaya başladı.
Marsgcım, bir sürü isim yazıyoruz, onlardan birisini beğenemedin mi_?Çok zor isim olayı, hele de bir isme takılınca şimdi başka isim düşünmek daha zor geliyor tabii.
Zeynepçim, geçmiş olsun canım, inşallah daha fazla genişleme olmaz.Sen ikili testin haricinde başka bir test yaptırmamıştın değil mi_?Bu arada bugün dr. neyle bakarak genişleme olduğunu söyledi, ayrıntılı filan mı yaptı, yoksa doppler usg mi oldu_?

ahh canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer:)))
herkes soruo ne isim buldunuz die ,bızde hala arıoruz deyınce aaa dıolar hala bulmadınızmı,ama napalımmm ya benım bulduğumu eşim istemedı onunkini ben,bizde aynen deişik olsun anlamı güzel olsun istıoruz,ama şimdiki moda olan isimlerı istemıorum ecrin ,ceylin gibi...geçen eşim adı nefes olsun dedi yaaa,bende güldüm:)))nie gülüosun ben ciddi demiştim dedi,dun yine dora ismini duymuş ama anlamını bilmio,bende mina demştım ama etraftan pek güzel eleştiriler gelmedi:KK43:((( rüyamdada bana ezel ismini söyluolardı,eşimde onu beğenmedi,offffffff ki offfffff ,siz yıne ortak bir isim bulmuşsunuz

:)) benimkide dora diye gelmişti gecen hoşlanmadım bende.

ecrini hiç sevmedim çok duydum anlamı güzel ama. nefes te komik hakketten :)) yazık adam bulmuş o kadar bende dora ya gülmüştüm öyle. erkek olsa bora koycaktık ya dedim borayı koyamadın dora mı koycaksın :))

sima diyorum bazen de buse ... simay diyordum ilk hamile kaldığımda o da sıktı herkeste var.

Esracım hoşgeldin, çok çalıştınızzz di mi kıs_?Hemen tatil yaptınız.Bugünlerde kimsecikler yok, okullar açılınca kiminin çocuğunun okul telaşı, kimi senin gibi işe başladı. Sohbetler kısa olmaya başladı.
Marsgcım, bir sürü isim yazıyoruz, onlardan birisini beğenemedin mi_?Çok zor isim olayı, hele de bir isme takılınca şimdi başka isim düşünmek daha zor geliyor tabii.
Zeynepçim, geçmiş olsun canım, inşallah daha fazla genişleme olmaz.Sen ikili testin haricinde başka bir test yaptırmamıştın değil mi_?Bu arada bugün dr. neyle bakarak genişleme olduğunu söyledi, ayrıntılı filan mı yaptı, yoksa doppler usg mi oldu_?

ya onu diom ya çok çalıştık hemen tatıl werdi dewlet kıskandırmak gibi olmasın:))
ama walla bugun çok yoruldum bide nöbetçiydim,aşağı yukarı derken koşturdum epey,

zeynep geçmiş olsun canım umarım genişleme olmaz,içini ferah tut

:)) benimkide dora diye gelmişti gecen hoşlanmadım bende.

ecrini hiç sevmedim çok duydum anlamı güzel ama. nefes te komik hakketten :)) yazık adam bulmuş o kadar bende dora ya gülmüştüm öyle. erkek olsa bora koycaktık ya dedim borayı koyamadın dora mı koycaksın :))

sima diyorum bazen de buse ... simay diyordum ilk hamile kaldığımda o da sıktı herkeste var.

bencede sima yada simay olmasın,ya ne biliim işte hakkaten çok zormuş
aramaya dewam etcez artık:KK43:((( üzülüorum adıyla sewemıoz dıe

selam kızlar
geçmiş olsun blooms zeynep sanada allahın izni ile bişeycik olmaz yavruna hepimiz bişeylerle uğraşıyoruz allah beterinden saklasın
sinem sen ne zaman yaptırmıştın as benim onbeş gün oldu bugün aradım çıkmamış sonucum .
ezra yeni öğretim yılın hayırlı olsun .

bencede sima yada simay olmasın,ya ne biliim işte hakkaten çok zormuş
aramaya dewam etcez artık:KK43:((( üzülüorum adıyla sewemıoz dıe

valla bende ona üzülüyorum sırf. kızım isimsiz kaldı diye :)) babası aşkım diye seviyor. mahsus aşkım koyalım diyorum bütün erkekler aşkım diye gezer peşinden diyorum deli oluyor :)))

arkadaşlarının hepsinin oğlu var. hepsi talip bize prensese. hiçbirininkini begenmiyo onun ki mızmız bunun ki korkak :))) kimseyi yakıştıramıyo kızına

zeynepçim allah korusun aklına kötü şeyler getirme inş genişlemez çok geçmiş olsun dualarım seninle

ezra marg merhaba valla bende daha bulamadım isim eşim naz ben ise duru diyorum.off çok zor iş bu yaa...esracım yorma kendini çok dinlen nöbetteyken de ayakta durma fazla...

kızlar ben yudum ismini duydum nasıl peki???

valla bende ona üzülüyorum sırf. kızım isimsiz kaldı diye :)) babası aşkım diye seviyor. mahsus aşkım koyalım diyorum bütün erkekler aşkım diye gezer peşinden diyorum deli oluyor :)))

arkadaşlarının hepsinin oğlu var. hepsi talip bize prensese. hiçbirininkini begenmiyo onun ki mızmız bunun ki korkak :))) kimseyi yakıştıramıyo kızına

Babalar kız çocuklarına daha düşkün oluyorlar hayatım,daha şimdiden kimsecikleri beğenmiyor, bi de yaşı gelipte, bu benim sevgilim, evleniyorum derse ne yapacak acaba:)))))))))

esracım bade ismini düşünüyodun anlamından dolayı vazmıgeçtin bende sırf anlamı içki kadeh die istemedim ama geçenlerde hep karşıma kutsal sevgi aşk olarak çıktı anlamı anlamadım bende hangisi şimdi..bana sölenişi çok hoş gelio ama babamız beğenmiooo

selam barcli. ben duru ismini naz ı da seviyorum teklif ettim eşime :)) ama eşim istemedi.

yudum kötü yağ markası :))

bende erkekte aras diyordum aras kargo diyorlardı kızdırıyorlardı ona benzedi kusura bakma :))

İyi akşamlar kızlar,

Bütün gün uyumuşum valla, Sözüm ona temizlik yapacaktım ama nerede azcık kestireyim diye bir yattım , kalktımki akşam olmuş, gece nasıl uyuyacağım bakalım.:roflol:

İsim arayanlar kolay gelsin.Karar vermek zor tabi değilmi?:1rolleyes:

Zeynep geçmiş olsun, İnşallah her şey yolunda gider, aha fazla genişleme olmaz bebişin böbreklerinde.:Saruboceq:

kızlar bir iki tanede müsadeniz olursa ben isim söyleyeyim .
ecir- sevab
izgi-iyi güzel adaletli
melinda- benim güzel kızım
milena-tek kişilik ordu demekmiş ben isim ararken karşılaşmıştım belki arsından hoşunuza giden olur

Babalar kız çocuklarına daha düşkün oluyorlar hayatım,daha şimdiden kimsecikleri beğenmiyor, bi de yaşı gelipte, bu benim sevgilim, evleniyorum derse ne yapacak acaba:)))))))))

valla bilmem sen nasıl aldın beni diyorum benim babam nasıl verdi sana.

benim gibi birini bulsun veririm diyo :)))

ay bende çok sıkıyımdır bu konuda kardeşim çocuğum gibidir kimseyi begenemiyorum ona kızıyor bana ama yakıştıramıyorum yanına kimseyi kızımada öyle mii olcak acaaba. allah herşeyin hayırlısını yazsın.

herşeyin herkesin hayırlısı çıksın inşallah hem bizim hem çocuklarımızın karşısına hayatım,
:ecrin_bebek:

esracım bade ismini düşünüyodun anlamından dolayı vazmıgeçtin bende sırf anlamı içki kadeh die istemedim ama geçenlerde hep karşıma kutsal sevgi aşk olarak çıktı anlamı anlamadım bende hangisi şimdi..bana sölenişi çok hoş gelio ama babamız beğenmiooo

canım aslında en başta hem babası hem bade ismini beğenmiştik ama anlamından dolayı ben wazgeçtım ,eşim olsun dıodu,bende bir yerde kutsal sewgı aşk olarak okudum ama etrafımdakıler hepsı içki kadeh dedi,aslında etrafa kalsa ne desek bir kulp buluolar,kendı bildiğini yapmak en doğrusu,bide bizim soy isim B ile başlıo ya bade uyuyo aslında

X