2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

GÜNAYDIN HERKEZE

FATOCUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BUGÜN GÖRDÜM YAZINI NERDEN ÇIKTI BU KAZA HEY ALLAHIM YA NEYSE BİR DAHA OLMAZ İNŞALLAH

LİNAYCIM ÇOK SEVİNDİM GÖZÜN AYDIN CANIM DARISI BAŞIMIZA ŞU AMNİYOSENTEZ SONUCUM ÇIKSAYDI HAYIRLISIYLA BENDE HERGÜN KUŞKUYLA KALKMASAM RAHAT RAHAT NEFES ALSAM senağlama

bendim canım cokomel ler var ya nutella tarzı sende cokemel sin ama hoslanmadın galiba.... hatta böyle bir radyo programı bile verdi...

kızlar günaydın........hihoyyythihoyyythihoyyyt

fatocum çok geçmiş olsun canım.allah beterinden korusun inşallah senide bebişinideayrıca allah gönlüne göre vermiş ne güzel,oğluşun hayırlı olsungamyoncuiremsu....
linay cım bunuda hayırlısı ile atlattın canım geçmiş olsun,darısı bizlerin başına....
cemrem geçmiş olsun canım,ağır geçirmişsin gribi belli allah şifa versin,limonlu tavuk suyu çorba benimde artık sıkça kullandığım bi ilaç,ailede grip olan biri varsa ilk iş bu çorbadan yapıyorum artık.
ekinsu,emel,çokomel eeee ne diycez biz sana şimdi.:roflol:

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar.uzun zamandır giremedim belki beni unutmuşsunuzdur bile.takipte edemedim yazdıklarınızı umarım herkes iyidir.

ben gayet iyiyim.dün şeker testim filan yapıldı birşey çıkmadı.birde dopler demişti doktorum farklı bir ultasyona girdik.cd ye çektiler oğlumu.çok tatlı canım benim ya.bir sorun yok dedi doktorum.inşallah herşey böyle devam eder.bebeğimin hareketlerini çok iyi hissediyorum artık.hele ben üzülünce dahada bir hareketleniyor.ben burdayım kimse üzmesin seni diyor sanki.iyi anlaşıyoruz oğlumla yani.

24 haftalık olmuş benim bebiş.önden gidiyor.bu gidişle aralıkta doğuracağım sanırım.

Son düzenleme:

günaydın balım.........
merak etmiştik hakikaten seni,iyi olmana sevindim,senin oğlana aceleci anlaşılan erkenden çıkmak istiyorkaydirigubbakcemile

günaydın balım.........
merak etmiştik hakikaten seni,iyi olmana sevindim,senin oğlana aceleci anlaşılan erkenden çıkmak istiyorkaydirigubbakcemile

merhaba talya.benim oğlan babaya çekmiş herhalde hep çabuk büyüyor hem babası gibi çabuk.bana çekse ağırdan alırdı büyümeyi.

merhaba cemrem.geçmiş olsun sanada.hamilelik nasıl gidiyor bebişin hareketlerini hissetmeye başladınmı.cinsiyeti belli oldumu.ağustosun 23-24 ü denizlideydim.denizliden gelin getirdik.bu arada birazda alışveriş yaptım.oğluma küçücük bir bornoz aldım.memleketiniz çok ucuz ya şaştık kaldık.annem ve kayınvalidemde vardı.3 bayan alışverişe tam kaptırmışız kendimizi.

Selam arkadaşlar herkese iyi bir haftasonu dilerim..

cidy,vanillax,kanciceğim,cicikızsinem,uzunbulut,talya hepnize çok teşekkür ederim..
bundan sonra hepimiz için güzel günler olur inşallah..

fatocum çok geçmiş olsun,allah gönlüne göre vermiş ne güzel
erkek istiyordun inşallah sağlıkla alırsın kucağına canım..

uzunbulut ben 18 günde almıştım sonuçları 2 hafta olduysa seninde
ara istersen belki çıkmıştır sonuçlar..

cicikızsinem canım inşallah iyi haberler alırsın,ne kadar oldu as yaptıralı?

linayyyyyyyyy ...bana da tşk. et dün yazmadım bişiy cıkmıstın gec okudum ayyy dısardaydım bütün gün aklım hep sendeydi nasıldı ,nasıl gecti ilgilendiler mi filan çünkü ilgilenmeselerdi yada memnun kalmasaydın sonomed den randevu alcaktım eve gelir gelmez actım pc yi... cok sevindim herseyin iyi olduguna...bebegin nasıl gözüküyodu nasıldı ultrason hersey gözüküyo mu ,randevunda sarkma oldu mu acıklarsan sevinirim .. ayy cok sordum ama... bende dün kadıköy diyabete gittim cok ilgilendiler doktor diyet listemi begenmedi 18 eylül e diyetisyene baslıcam oraya tadımlık bişiyler yiyebilirsin dedi ...dün ilk defa ramazan pidesi yedim günde 3 kere seker ölçümü yapmamı istedi benden ...kilo kaybetmişim kilo alman lazım dedi...

Merhaba cici anneler, iyi hafta sonları. hihoyyythihoyyythihoyyyt
Fatocum geçmiş olsun hayatım, dikkat et kendine.Üzme kendini, senin üzülmen bebeği etkiliyordur.Dikkat edersen erken doğum riski olmaz.
Montesoricim yazdığın yazı çok güzeldi, bebişler içimizde düşünüyorlar mı acaba böyle_?
Balım senin ki de erken erken gelcem diye uğraşıyor anlaşılan, sağlıkla gelsinlerde:1rolleyes:

tamam canım sanada çok teşekkür ediyorum ))seviyorum bu kızı yaa ))
gözünaydın bak en azından tadımlıkta olsa birşeyler yiyebileceksin..
ben memnun kaldım geç gitmeme rağmen beşinci sıradaydım..
ama şansıma yeni doktor olmuş biri vardı burda 22 haftalık olan varsa ben bakayım dedi
ben varım dedim, beni aldı içeri uzmanımız gelene kadar ben bakayım dedi..
eğitim amaçlı olarak tabii, ama benim paşam sırtını dönmüş göstermedi kendini uğraştı biraz görmek için,sonra uzman geldi o baktı,yüzüne böbreklerine de başka bir uzman baktı..kısaca 3 gözden geçmiş oldum..
Allah şükür hiçbirşey çıkmadı..bence gidebilirsin 15-20 dakika inceliyorlar
ben fazla göremedim ekran doktora dönük çünkü..inşallah şansına
iyi bir doktor çıkar..niye geldiğini soruyorlar,sorun olup olmadığını soruyor..
tam zamanında randevunuzu almışsınız dün gelenlere 4 hafta yerimiz yok
başka yere gidin diyorlardı..senin ne zamandı randevun ?

Balım hoşgeldin arayı açma bir daha o kadar merak ediyoruz sonra ne oldu diye, senin bebişde önden gidenlerden herhalde, benimde öyle 1 hafta önde aralıkta ard arda doğurucaz desenize

Montesori hiç demedin diabet merkezinde dediklerini çok sevindim tadımlıkda olsa yiyebileceksin artık

linay benim randevum ayın 19 una doktoruma sordum günüm geciyosa baska yere gidebilirim diye...gerek yok uygundur tarih dedi... sen benden 10 gün kadar öndesin bende cok heyecanlıyım ayın 19 u bir gelse...bende sevdim seni yaaa ...benim ablam yok sen ,blooms,waterfull,talya cok anacsınız sizlerde bunu hissetiim...waterfull güzeldi dimi buldugum yazı haftasonu cok giren olmuyo pazartesi tekrar copy yaparım okumayan kalmaz böylece...

ekin su günde 3 ölçüm yapıyorum kendime göre bir cizelge hazırladım tadımlıkta olsa yiyorum azcık ama günde sadece sevdigim birseyi... izmir den arkadaslarım geliyo aksama yemege dısardayız yani kahve içebilicem içerken seni de hatırlıcam...

teşekkür ederim canım afiyet olsun
size iyi eğlenceler, bebişe güzel yemekler yedir akşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…