2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Esracım çok sevindim iyi olmana , okullar başlayınca giremiyorsun tabii artık o kadar sık.
Bebişin bizimkiler gibi tombiş olacak desene, benim geçen hafta cuma 637 gr. dı, bundan sonra haftada 150-200 gr alıyormuş bebekler.Buna göre de annelerde daha fazla kilo almaya başlıyor.
Biraz dikkatli olursan normal bir şekilde tamamlarsın hayatım.

olmazmı çok kötü bende de var, birde midem nasıl ekşiyor bazen anlatamam, ılık süt iyi gelir dediler ama gelmedi, ama çoğumuzda var bu problem

çok sağol ekinsu ya içim biraz rahatladı bende normal olmadığını düşünmüştüm biraz iyi hissettim kendimi şimdi Şeniz

arkadaşlar bana akıl verin normal dogummu yoksa sezeryanmı ii sizce

hoşgeldin canım......a.s.
pek çok dr.gebelikte bi problem olmadıkça normal doğum öneriyorlar.son ana kadarda pek belli olmuyor anlıyacağın.ama normal doğumun acısından korkuyorsan epiduralle yapabilirsin.

Talya dediğin gibi kırmızı biberleri ikiye böldüm çekirdeklerini temizledim fırına attım 45 dk tuttum, çok güzel oldular gerçekten teşekkürler tarif için ama zahmetli oldu biraz ya , kabukları çok kolay soyulmadı uğraştırdı biraz beni

canım yazdıkların 40 dk sonra düşmüş,bende senı bekledım yazmayınca çıktın sandım,bende yazdım sana şimdi,boşver üzülme ,herşeyde hayır wardır,ee hadı hazırlan bakalım akşama,
bende ewi sılıp supürüp sonrada iftara yemek yapıcam ,çok işim warr çok,
saol waterfulcum,ewet bu aydan sonra artar dedı zaten dr,ama bende artık seçerek yıcem her istediğimi deil,ben bu aralar çok incir tükettım malum izmirde de boldu,sanırım bu kıloların bır kısmı ondan oldu

ezra maşallah canım bebişinede,sanadabende 5.ayda 4 kilo civarı aldım ve aynen bende:1shok:
son 2 hafta içinde 3 arkadaşım doğum yaptı,beni böyle kilo almış görünce hiç şaşırmadı onlar, çünki hepsi 4 ile 5. ay arası kilo almışlar.
sinem cim bende aynı şekildeyim,midem sürekli ekşiyo.

bende yapmayı düşünuorum ama hala daha pazara gıdıpte alamadım, bu arada fırınlerken yağ sürülmuo dimi,

valla ben vermedim bu tarifi ama yazdığın iyi oldu evde 2 kilo biberim var aynısından bende yapıyım bari...........

talyacım çok teşekkür ederim ne yapayım elimde olmadan tırsıyom dogumdan ablamın dogumlarına girdigim için o aklıma geliyo hep korkuyom

benim hamilielik dönemimde çok kötü geçiyo çocugumun babasından ayrıyım stresli bir hamilelik yaşıyom kafayı yiyecem

bende yapmayı düşünuorum ama hala daha pazara gıdıpte alamadım, bu arada fırınlerken yağ sürülmuo dimi,

ezra cım günlük tüketeceksen yağ sürülmeden fırına veriliyorsun, üzerleri kızarınca ters çeviriyorsun,ben bütün olarak fırınlar sonra çekirdeklerini çıkarırdım ama ekinsunun dediği gibi deniycem bende, dağa kolay görünüyor.....

anne adayları nerdesiniz

canım hafta sonları pek kimse olmuo burda,daha şimdiden doğumu düşünme bende korkuorum ama artık yapacak bişey yok,allah sabrınıda verırı dıe duşunuorum,bence stres de yapma kendıne sorunların war sanırım ama bebiş için huzurlu olman gerekıo bılıorum çok kolay deil ama onun için yapmalıyız

bende katılıyorum esraya şuanda bunları düşünme hepimiz korkuyoruz elbette ama şuan bebeği üzmekten başka bişey olmaz bu... doğuma günler kala zaten aklımızdan çıkmıcak o yüzden erken daha bebeğine kavuşacağın anı düşün mutlu ol... pozitif düşün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…