2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nakonun bebeklere özel yünleri var çok güzel zaten 3 aydan önce giyemezler o zmanda büyümüş olurlar

evet bende geldim bıgün kimsecikler yok linay ne yapdı cok merak ediyorum bebişi nasıl doktorların ilgisi nasıl inş iyidir.

elbiseler cok güzlemiş bende pek örmeyi ilmiyorum ama ablam sağolsun yelek çörmeye başlamış bikaç ip al bir iki tane yapalım dedi malum ocakda gelicek misafirlerimiz üşümememliler 2 3 ay bi sıkıntımız olur ondann sonra yaz geliyor zatten

ben burdaım cnm ama şimdi çıkıcam çarşıya gidicem grşrz sonra yine cnm

kızlarrr selamm ben geldim..

detaylı ultraona girdim, Allaha çok şükür kuzum da bir problem çıkmadı..
530 gr olmuş,sonucu doktoruma da götürdüm,çok güzel en zorlu olanları atlattık dedi :)
bundan sonra keyfini çıkaracağız inşallah..

smrisk ve montesori zeynepkamile gidebilirsiniz,ben memnun kaldım ,20 dakika falan güzelce
herşeyine baktılar..benim şansıma 3 tane doktordan geçtim..2 uzman doktor 1 de yeni doktor baktı..
usg odası gebe izlem gibi kalabalık değil,rahatsız olmazsınız..bu doktorlarda söylediler makinalarımız çok iyi diye..
benim kuzum arkasını dönmüş hiç pas vermedi valla,uğraştılar biraz döndürmeye :)
kızlar kısaca ben memnun kaldım gidebilirsiniz..beğenmeseniz bile okadar para verdim
boşa gitti demiyeceksiniz..

smrisk hadi için rahat etsin eşim içeri girmedi :)))

arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim..
Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

Canım çok sevindim, sabahtan beri merak etmiştik seni.
Kafandaki asıl sorunu atlatmış oldun, ama bebiş kendini göstermemiş sana , neyse bi dahaki sefere artık canım.

Canım çok sevindim, sabahtan beri merak etmiştik seni.
Kafandaki asıl sorunu atlatmış oldun, ama oğluş dönmüş arkasını,kendini göstermemiş sana , neyse bi dahaki sefere artık canım.Küstürdün mü yoksa ufaklığı:))))))

ay ay ay linay çok sevindim senin adına,, doktorların ilgili ve iyi olmasınada cok sevindim kafamda hep korku vardı ya ilgilenmeslerse diye b,razda şans meselesi gerci ama sen memnun kaldıysan inanıyorumki bizde memnun kalırız. bebeğinin sağlıklı olmasınada cok sevindim.allahım sağlıkla kucaklarımız aalmayı nasip etsin inş. kocişinde cok beceriksizmiş insan girerdi içeri :))) artık darısı bizim başımıza allahım bizim bebişlerimizde sağlıklı olsun çok şey istemiyoruz sağlık ve huzur gerisi oluyor zaten.

neyse bugün cuma cmt pazar yokum, herkes kendine iyi baksın allaha emanet olun.

waterfullcum çok sağol canım, bu zamana kadar hep bir korku ile bekledi..
3lü testti amniyosentesdi ayrıntılıydı derken korkuyla geçti hep zaman..
bundan sonrası keyifli olur inşallah bizim için..

benim kuzum biraz ehli keyf olacak galiba babası gibi,hiç taviz vermiyor,
rahatsız ettiler çocuğumu tabii :)))

siteye girmek ne kadar zor bugün..

linay çok sevindim herşeyin yolunda olmasına ne güzel bebişinde iimiş umarım hep böle olur

smrisk sağol canım,darısı başınıza inşallah ,sizinde hayırlı haberlerinizi bekliyoruz..
orada iyi doktor dediğin gibi şans biraz..ama şu bir gerçekki erkekler daha iyiler..
erkek doktor gayet neşeli keyifliydi kadın tam tersi suratsızdı..yine de allah
oralara mecbur bırakmasın bizleri..hep dua ettim halimize çok şükür diye..

eşime ben dedim gelme diye yoksa smrisk çok kıskanacak dedimkaydirigubbakcemile3
valla aklıma hemen sen geldin eşim içeri geleyimmi diyince )))
sanada iyi haftasonları canım..

slm kizlar ben geldim nasilsiniz bakalim...??
bu arada linay cim cok sevindim insallah hep boyle guzel haberlerini aliriz..
Allah hepimizin bebegini korusun insallah........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…