2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

allah senin canını almasın emiii:roflol:huzurevi gibi haa.sen bizim apartmanı görsen çocuk yuvası sanki,birde sırf erkek çocuk yandık valla biz.benimkini kız olsun çok istiyolardı ama malesef.ayrıca komşumla aynı hamileyız aramızda bir hafta var.sesden durulmaz bizim apartmandada artık napalım.:teytey:

ellerine sağlık montesori güzel paylaşımdı .yemeklerden az miktardada olsa yiyebileceğine sevindim.
cemrem tekrar geçmiş olsun sıcak suya bir tatlı kaşığı bal yarım limon az miktardada karabiber kat sıcak sıcak iç eşim hasta olunca bununla ayağa kalkıyor.
linay pazartesi iki hafta doluyor benim salı günü bir şansımı deneyim diyorum .

merhaba canım,hadi yaa 23-24 burdaydın ha.haber verseydin ya.yıllık izindeydim bende.bilmiyorum çok mu ucuz geldi.havlu bornoz türü şeyler başka yerlere göre ucuzdur belki.denizlinin içinden mi aldınız gelini.bebişim kıpırdıyor arada artık,pıt pıt vuruyo:)3 gündür hasta olunca oda hasta oldu heralde yavrum kıpraşmadı hiç,küstü heralde annesine.18 hafta 4 günlüğüz teyzesi,oğluşum olcak benim,senin ki kız mı?erkek mi?

teşekkür edrim canım.not ettim,kışda geliyo yavaş yavaş heran hastalıga hazırlıklı olalım.ilaç içemicemiz için doğal antibiyotik yapıcaz kendimize diymi:)

kızla slm hepinize,
okula başladığımdan beri pek giremiorum artık,gelıncede iftar hazırlığı derken falan zaman geçıo,
fatocum walla merak etmiştim seni,çok geçmiş olsun,allah beterınden korumuş bebişin iyimiş önemlı olan o,gözün aydın olsun allah gönlune göre wermış oğluşunu
cemremm sanada geçmiş olsun daha iyisin umarım şimdi,
filiz nerdesin canım ya bende okula başladın sandım msn de de yoksun hiç,kıyamam sana kilo mu wermişssin,neyse artık listen deişiomuş,kim gelio kız izmirden biz burdayız:)))
benimde dün kontrolüm wardı,renkli doppler yaptı dr um,kan akışına bakıldı,bu kan akışın da çıkan grafiğin inişlı çıkışlı olması gerekıomuş,eğer dalgalanma yoksa duzlukler yer alıosa grafıkte o zaman fazla kılo alımına bağlı olarakta gebelık zehırlenmesi riskı artıomuş,şükür bızımkı dalgalı şekildeydi,
ayrıca bebeğin eşi denilen plesantaya baktı,kimi zaman aşağıda olup rahimi kapatabılıomuş,benim lekelenmem olunca ondan şüphelenmişti ama oda yukarda çıktı aşağıda deilmiş,en sonda plesenteyla rahim arasındakı uzunluğa baktı,eğer uzunluk 2.5 cm yada azsa erken doğum riskı artıomuş,benımkı 3 küsür cm çıktı,bayramda uçakla seyehat edeceğimi sölediğimde eğer uzunluğun 2.5 cm yada az çıkarsa izin veremem dedi uçakla seyehata,ama 3 olunca bır problem yok uçabılırsın dedi,tatil planı yapan arkadaşlar wardı bunu sakın göz ardı etmeyın ve dr uza muhakkak danışın,
dr mu sewıorum kendısı üniversitede ders werdiğin den midir bilmem,ofisinde bilgisayar ekranı tam duvara yansıtılıo kocaman bir şekılde,ve içerde neleri kontrol edeceğini,normal çıkması gerekn şekıllerı ,bır problem warsa nasıl gözukeceğini adeta ders verır gıbı bilgisayar ekranından duvara yansıyan resimlerle anlatıo, içeri ultrasona girdiğimizde bir yandan şarkı mırıldanır,şakalar yapar,sankı kırk yıllık tanıdığın gibi rahat olmanı sağlıo,dr nu deiştirmeyı düşünen kişiler wardı,smirsk sendın sanırım,dunya kadar para öduoruz hiç birşeyı atlamamaları gerekıo,vede en önemlısı gereken ıhtımamı vermelerı, oyuzden kendınızı rahat hissettiğiniz bir dr bulmanızı şiddetle tavsiye edeıorum,
kızlar bu arada benım bebiş 715 gr olmuş ya,dr um iri gidıor şimdilik ama sonra deişir dedı,benımle haftası aynı olan arkadaşlar sızn gramınız kaçtı,benımkı nerdeyse 1 kılo olcek:)))
tabı canımı sıkan bişey war,geçen ay sadece 800 gr alırken bu ay 4 kilo bırden almışım şok oldum,58 le başlamıştım, 66 olmuşum ya gözlerim yerınden fırlayacaktı(ya anlamadığım iştahımda yok nasıl aldım kıloları bılmem,diete başlıcam ben karar werdım dr um sadfece pilav makarmayı kes,bide yuruyuş yap dedi,
amma çok yazmışım ya,kaç gundur gıremeyınce birikmış

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2lülülülülülülülülülülülükafamçokkarıştıklava:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben 20 sinde yaptırdım yani tam 17 gün oldu biz arıyacağız dediler seni bende bekliyom bakalım

ya kızlar sizde de oluyomu bilmem ya bende acayip mideden yukarı doğru kötü bir tad geliyor gaz mıdır başka bişey midir ve acayip yakıyor

ya kızlar sizde de oluyomu bilmem ya bende acayip mideden yukarı doğru kötü bir tad geliyor gaz mıdır başka bişey midir ve acayip yakıyor

olmazmı çok kötü bende de var, birde midem nasıl ekşiyor bazen anlatamam, ılık süt iyi gelir dediler ama gelmedi, ama çoğumuzda var bu problem

hey esraaa yazdım işte herseyi ...artık babamızla evdeyiz ...sonra da bebek gelir...
cokemel nbr:)kızmıyosun dimi
esra bahsetmiştim ya karsıyakada arkadaslarımız var diye onlar gelmiş aksam görüşcez ayyy cok şık olmalıyım beni ilk defa görcekler hamileyken ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…