2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet iki iki atlıyorum canım, bu arada kutu atlama hesabı yapmıştık ya , son adet terihim 27 si son kutuya ayın 28 inde atladım bilgin olsun :)))

sen şimdi 6 aylık gözüküyorsun ne güzel ben hala 5 :))

hem korkuyorum hem hızlı geçsin istiyorum.

bu arada limon ekmiştik ya bayagı büyüdü biliyormusun.

5-6 çekirdek ekmiştik hepside tutmuş çok güzel :)) fikir için tekrar teşekkürler

düşünsene sen bağrıyorsun bir yandan da tepende biri habire seni çekiyor :)))

sen naptın nereye gidiyorsunuz bayramda karar verdin mi?

vize içinmi foto çektirdin
hakkaten o acıyla fotoğrafçıya kesin küfrederimsırnaşık şey daha belli diil cnm ama prag büyük ihtimal, fotoğrafı sürücü kursu için çektrdim, bi de spora yazılıcam ordan da isterler
ben çok acıkıorum ya size de oluyo mu, sanki oruçlu olan benim eşimden çok yiyorum akşamları, bu akşam iftar vericez akrabalara bi yerde o yüzden çok yemiim dedim ama dayanamıcam bi çubuk açıyım(kraker:))

bende onu soracaktım sana çıktımı diye, ne güzel kızının limon ağacı var artık, benim erik daha çıkmadı hala, onun çekirdeği sert ya ondan çıkmadı herhalde

Son düzenleme:

iftara çok var daha sen atıştır meyva falan. süt iç yada.

bende acıkıyorum öyle yapıyorum.

spor nerden çıktı :)) neye gidiceksin

bende onu soracaktım sana çıktımı diye, ne güzel kızının limon ağacı var artık, benim erik daha çıkmadı herhalde onun çekirdeği sert ya ondan çıkmadı hala

ay valla hiç aklıma gelmezdi benim sen söylemesen. hergün bakıyoruz eşimle kızımızda böyle büyüyor diye :))

ben bayılırım limon agaçlarına o yuzden limon istedim.

iftara çok var daha sen atıştır meyva falan. süt iç yada.

bende acıkıyorum öyle yapıyorum.

spor nerden çıktı :)) neye gidiceksin

sadece yüzmeye gidicem ya bütün yaz yüzdüm çok iyi geldi, 2 haftadır havalar serinledi yüzemiorum doğru düzgün,kapalımız da yok birazdan gidicem bi yer var yakın bakıyım temizse kaydolucam

kızlaaar ben geldim doktorumuzu da cok sevdim cok babacan biri 55 yaslarında kayınvaldem de geldi bizle zaten doktorla da tanısıyolarmıs önceden bir sohbet bir muhabbet ev ortamı gibiydi....ultrasonu cok güzeldi doktorun...bebgim tek tek her yerini inceledi kayınvaldem pipisinin fotosunu istedi anca inandılaelaelaelaelae
seker oldugum için beni diyetisyene degilde diyabet merkezine yönlendirdi bebegim 540 gr cıktı ben cok sevindim doktor bu sevinilcek bişiy degil sekerin bebegi etkilemiş olabilir dedi ..normal dogum yapamıcagımı sezeryan olcagımı, son aylarda inüline baslıcagımı,gebeliğimin sonuna dogru ne kadar diyete uyarsam uyayım sekerimin 300 lere olacagını bebegi hemen almaları gerekebilecegini ocak bası yada aralık sonu filan olcagını söyledi:çok üzgünüm:bebegimin saglıgının benim elimde oldugunu ama bünyeminde yapabilecegini söyledi bebegin gr mının yüksek cıkması korkuttu doktoru yarın diyabet merkezine gidicem artık takiplerimi orası yapıcak mutlu muyum mutsuz muyum bilmiyorum bebegim çok tatlıydı elleriyle oynayıp duruyodu anesi yer onu gamyoncuiremsuallahım saglıkla kucagıma alıyım hiçbirsey istemiyorum ...

açık havuz güzelde kapalı havuzu hiç sevmiyorum. o klor kokusu gözlerimi genzimi yakıyor kapalı havuzda... bizimde evin yanında var çok ta temiz ama içimden gelmiyor gitmek hiç. gittim görüştüm 7. ayınıza kadar yuzebilirsiniz falan dedi ordaki kız. oralı olmadım bende hiç.

doktorunu sevmene sevindim canım, tekrar geçmiş olsun , dikkat ediceksin canım artık başka çare yok merak etme inşallah hamileliğin sorunsuz geçecek güzel güzel doğuracaksın bebişini

kızlar hamilelikta havuza girmek tahlikeli değilmi ?
neden havuzu tercih ediyorsunuz..bence bir daha düşünün..

canım hoşgeldin. hep dua et allah dermansız dert vermesin güzelim.
dikkat ettiğin sürece bebeğinde sende çok sağlıklı olacaksınız. dedim ya sana bir arkadaşımadada şeker çıktı. doktor aynılarını dedi. son aylarda hastanede yatabilirisn iğne falan. ama maşallah dikkat etti o geçtiğimiz günlerde doğurdu bebeğini turp gibi ikiside.
dikkat etmezsen olur. sende düşünceli bir annesin elinden geleni yapıyorsun güzelim.
maşallah allah nazarlardan saklasın bebeğini.

montesori ,gözünaydın bu sefer iyi bir doktora denk geldin herhalde..
sonuçta çaresiz bir derdin yok bunu düşün ve sevin canım..
Allah beterinden saklasın..diabet merkezi için nereye gideceksin..

kızlar hamilelikta havuza girmek tahlikeli değilmi ?
neden havuzu tercih ediyorsunuz..bence bir daha düşünün..

yok değil güzelim. ben doktorumada sordum hiç sorun olmaz dedi.
zaten gitmek zor geliyor gitmiyorum :)) sevmiyorum havuzu ben yazında denize girerim hep.

valla ben koca yaz girmedim havuza tehlikeli mikrop kaparım diye,
herkes girdi ben kedinin ciğere baktığı gibi baktım :1no2:

valla ben koca yaz girmedim havuza tehlikeli mikrop kaparım diye,
herkes girdi ben kedinin ciğere baktığı gibi baktım :1no2:

:)) yok ya mantarı falan vücut üretirmiş havuzdan kapmazmışsın onlarıda sordum ben. ilk hamile kaldığımda.

ama diyorum ya ben sevmem havuzu. eşimde bende denizi çok severiz.

yüzüyorken yüzsün alisha çok faydasını görür. ben yürüyüş yapıyorum sadece ...

linay kadıköy diabet merkezine gidicem böcekli caminin orda belki bilirsin ...bu arada doktor ferrumu içmememi söyledi elevit yazdı...kullanan var mı elevit...

montesori inş bu dr dan da mennun kalırsın bencede hep dau et allah sana yardım eder
diyetine dikkat ettiğin sürece bişi olmayacaktır merak etme sen gönlünü ferah tut kendine stres yapma
bak bebişinide görmüşsün sağlıklı ne güzel ii şeyler düşün ii şeyler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…