2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlaaar ben geldim doktorumuzu da cok sevdim cok babacan biri 55 yaslarında kayınvaldem de geldi bizle zaten doktorla da tanısıyolarmıs önceden bir sohbet bir muhabbet ev ortamı gibiydi....ultrasonu cok güzeldi doktorun...bebgim tek tek her yerini inceledi kayınvaldem pipisinin fotosunu istedi anca inandılaelaelaelaelae
seker oldugum için beni diyetisyene degilde diyabet merkezine yönlendirdi bebegim 540 gr cıktı ben cok sevindim doktor bu sevinilcek bişiy degil sekerin bebegi etkilemiş olabilir dedi ..normal dogum yapamıcagımı sezeryan olcagımı, son aylarda inüline baslıcagımı,gebeliğimin sonuna dogru ne kadar diyete uyarsam uyayım sekerimin 300 lere olacagını bebegi hemen almaları gerekebilecegini ocak bası yada aralık sonu filan olcagını söyledi:çok üzgünüm:bebegimin saglıgının benim elimde oldugunu ama bünyeminde yapabilecegini söyledi bebegin gr mının yüksek cıkması korkuttu doktoru yarın diyabet merkezine gidicem artık takiplerimi orası yapıcak mutlu muyum mutsuz muyum bilmiyorum bebegim çok tatlıydı elleriyle oynayıp duruyodu anesi yer onu gamyoncuiremsuallahım saglıkla kucagıma alıyım hiçbirsey istemiyorum ...

canım çok sevindim dr.sevmene benim içinde önemli dr.umu değiştiricem ama adamı seviyorum diye bırakamıyorum benim bebeğim tüp bebek o yüzdensırnaşık şeybence şeker içinde inşallah korktuğun gibi olamdan bebeğini kucağına alırsın :CüvCüv:

kızlar demir ilacını nasıl alıyosunuz?dr um öğlen al dedi ama geçen bir tv programında boş mideye alınması gerekir aksi halde bağırsaklardan emilmeden atılır diyodu kafamçokkarıştı

canım çok sevindim dr.sevmene benim içinde önemli dr.umu değiştiricem ama adamı seviyorum diye bırakamıyorum benim bebeğim tüp bebek o yüzdensırnaşık şeybence şeker içinde inşallah korktuğun gibi olamdan bebeğini kucağına alırsın :CüvCüv:

sagol canım umarım bebişlerimizi saglıkla kucagımıza alırız bu gittigim doktor yeni sahra da hüseyin köseoglu 1 saatten fazla ilgilrndi bizimle kafamdaki her soruyu cevapladı...

kızlar bu aksam yaprak dökümü var fragmanını izledim ayyy bir kötü oldum cok aglıcaz bu aksam coksenağlama

sagol canım umarım bebişlerimizi saglıkla kucagımıza alırız bu gittigim doktor yeni sahra da hüseyin köseoglu 1 saatten fazla ilgilrndi bizimle kafamdaki her soruyu cevapladı...

hangi hastane ile çalışıyo acaba bana uygun olursa bende ona giderim bana uzak değil çünki:CüvCüv: ay bu arada bende yaprak dökümünü heyecanla bekliyorum valla:1shok:

kızlar demir ilacını nasıl alıyosunuz?dr um öğlen al dedi ama geçen bir tv programında boş mideye alınması gerekir aksi halde bağırsaklardan emilmeden atılır diyodu kafamçokkarıştı

Hayatım doktorum bana aç karnına al demir ilacını ğere miden bulanırsa, çünkü bulandırabiliyormuş, kahvaltıdan iki saat sonra alırsın dedi. Bende aç karnına alıyorum, bende mide bulantısı yapmadı çünkü

ben kahvaltıdan 2 saat sonra alıyorum demiri, aç tok farketmiyormuş önemli olan süt ve süt ürünlerinden 2 saat sonra yada önce içmek gerekiyormuş

Kizlar nasilsiniz?Hepinize iyi geceler,tatli ruyalar diliyorum.

bendende herkeze iyi geceler....
artık gündüzleri nete giremiyorum.. eşim bilgisayarımı elimden aldı Çok üzgünüm çoook ancak akşamları girebiliyorum bu zamnda kimsecikler olmuyo:roflol: yazdıklarınızı okuyarak olan biteni takip etmeye çalışıyorum..
oğlumda bende çok iyiyiz Allaha şükür sadece kilo problemimiz var ben bir türlü kilo alamıyorum...hayırlısı inş.
herkeze hayırlı geceler hamişler:CüvCüv:

kızlar magnesıum kullanmaya başladınız mı? ay ne iğrenç tadı var onun öyle doğuma kadar devam et dedi doktor bide nasıl içilir ki bilmem her yudumda öğürdüm resmen aman bırakma çok önemli dedi erken doğumu falan önlüyo dedi offf sizede sıkı sıkı tembih ettimi doktor korktum bende o kadar ısrarlı söyleyince bunu limonatayla falan karıştırıp içsek faydası olur mu acaba kızlr

bende dün başladım.haklısın iğrenç ama başa gelen çekilcek artık doktorum bana gece yatmadan önce iç dedi sanada öyle bişey söyledimi?

ben sabah aç karnına alıyorum ilacı aldıktan bir saat sonra kahvaltı ediyorum. o yüzden işin kolayını buldum ilacı baş ucuma koyuyorum tabi suyla birlikde uyanıp içiyorum tekrar uyandığımdada kahvaltı ediyorum uyandıktan sonra aldığımda zaman geçmiyorda:dance:

barcli,reyhankarakas,vanillax,uzunvebeyazbulut ve montesori slm ben gledimmmmm,,,,,nasilsiniz bakalim tatli hamisler:)

X