2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

smrisk kara olmaz yediğin şeyin rengini alırmış
bakarsın rengarenk olur senin kız :))

ne güzel yazmış.allah mutlluluğunuzu daim etsin marsgçım.

marsg evlilik yıldönümün kutlu olsun hayatım bizimde 18 in de ama gecen sene ramazan dolayısıyla erken kutlamıstık...
kızlar cok heyecanlıyım birazdan evden cıkıcaz doktor randevum var gelince yazarım güzel seyler inş.

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz..

hepinize merhaba,
marsg canım yıldönümünüz kutlu olsun nice mutlu yıllara çocuklarınızla inşallah,
montesori canım walla haklısın ama iyi yanını düşün biz aldığımız kilolaları belkı 1 yada 2 sene wermeye çalışırken sen inceceik olup bize nispet yapacaksın,ama işte kötü olan hamilelikte canın çekmesi kötü,baksana azcık tadına bakmışın tatlının hemen yükselmiş şekerin,beterin beteri war bunada şükür,bu arada aradılar mı senı okul için bellı oldumu

monteseri hayırlı haberlerle gel inşallah canım.

smrisk
canım benim yengeme komşusu hamileyken balık vermiş o da kolunun altına saklımış birinden. şimdi yegenimin kolunda balık resmi var resmen :)) leke...

hoş bulduk kızlar kızlr ya bu gebelik çizelgesini nasıl yapıyorsunuz bi yardım edermisiniz sabahtan berri arıyorum bulamadım

kızlar magnesıum kullanmaya başladınız mı? ay ne iğrenç tadı var onun öyle doğuma kadar devam et dedi doktor bide nasıl içilir ki bilmem her yudumda öğürdüm resmen aman bırakma çok önemli dedi erken doğumu falan önlüyo dedi offf sizede sıkı sıkı tembih ettimi doktor korktum bende o kadar ısrarlı söyleyince bunu limonatayla falan karıştırıp içsek faydası olur mu acaba kızlr

Allah Allah dr bana magnezyumu kabizlik icin vermisti..
canim tablet degil mi senin ki?
tatli iceceklere ac ic..madem dr mecbur iceceksin demis artik idare edeceksin bebegin icin....

ben sadece demir kullanıyorum. 24. haftada gidicem doktora bir şey demedi bana magnezyum iç falan.

ben de istememistim magnezyumu ama dr kabizliga iyi gelir dedi..
dedigi gibi de oldu cok rahatladim kullaninca..
ama dr gerek gormediyse sorun yok demektir.

kızle bende lökasit yüksek çıktıya idrar yolu enfoksiyonlarında erken doğum tehlikesi olurmuş nette okumuştum belki onun içindir mecbur içiçez artık bide gebelik krampları dolaşım sistemini düzenleyici özelliği de varmış özellikle varis oluşumunu engellemede yararlıymış şimdilik bende yok ama inşallah olmaz hiç birimizde

sen bana son adet tarihini ben sana yapayım linki vereyim sen eklersin benim sana söleyeceğim yere olur mu

edali canim gebelik cetvelini gebelik bolumunde arkadaslar aciklamis.
o baslikta bulabilirsin...kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…