2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben kullanıyorum cnm demir ilacı ile birlikte

Son düzenleme:

canım çok sevindim dr.sevmene benim içinde önemli dr.umu değiştiricem ama adamı seviyorum diye bırakamıyorum benim bebeğim tüp bebek o yüzdensırnaşık şeybence şeker içinde inşallah korktuğun gibi olamdan bebeğini kucağına alırsın :CüvCüv:

kızlar demir ilacını nasıl alıyosunuz?dr um öğlen al dedi ama geçen bir tv programında boş mideye alınması gerekir aksi halde bağırsaklardan emilmeden atılır diyodu kafamçokkarıştı

sagol canım umarım bebişlerimizi saglıkla kucagımıza alırız bu gittigim doktor yeni sahra da hüseyin köseoglu 1 saatten fazla ilgilrndi bizimle kafamdaki her soruyu cevapladı...

kızlar bu aksam yaprak dökümü var fragmanını izledim ayyy bir kötü oldum cok aglıcaz bu aksam coksenağlama

sagol canım umarım bebişlerimizi saglıkla kucagımıza alırız bu gittigim doktor yeni sahra da hüseyin köseoglu 1 saatten fazla ilgilrndi bizimle kafamdaki her soruyu cevapladı...

hangi hastane ile çalışıyo acaba bana uygun olursa bende ona giderim bana uzak değil çünki:CüvCüv: ay bu arada bende yaprak dökümünü heyecanla bekliyorum valla:1shok:

kızlar demir ilacını nasıl alıyosunuz?dr um öğlen al dedi ama geçen bir tv programında boş mideye alınması gerekir aksi halde bağırsaklardan emilmeden atılır diyodu kafamçokkarıştı

Hayatım doktorum bana aç karnına al demir ilacını ğere miden bulanırsa, çünkü bulandırabiliyormuş, kahvaltıdan iki saat sonra alırsın dedi. Bende aç karnına alıyorum, bende mide bulantısı yapmadı çünkü

ben kahvaltıdan 2 saat sonra alıyorum demiri, aç tok farketmiyormuş önemli olan süt ve süt ürünlerinden 2 saat sonra yada önce içmek gerekiyormuş

Kizlar nasilsiniz?Hepinize iyi geceler,tatli ruyalar diliyorum.

bendende herkeze iyi geceler....
artık gündüzleri nete giremiyorum.. eşim bilgisayarımı elimden aldı Çok üzgünüm çoook ancak akşamları girebiliyorum bu zamnda kimsecikler olmuyo:roflol: yazdıklarınızı okuyarak olan biteni takip etmeye çalışıyorum..
oğlumda bende çok iyiyiz Allaha şükür sadece kilo problemimiz var ben bir türlü kilo alamıyorum...hayırlısı inş.
herkeze hayırlı geceler hamişler:CüvCüv:

bende dün başladım.haklısın iğrenç ama başa gelen çekilcek artık doktorum bana gece yatmadan önce iç dedi sanada öyle bişey söyledimi?

ben sabah aç karnına alıyorum ilacı aldıktan bir saat sonra kahvaltı ediyorum. o yüzden işin kolayını buldum ilacı baş ucuma koyuyorum tabi suyla birlikde uyanıp içiyorum tekrar uyandığımdada kahvaltı ediyorum uyandıktan sonra aldığımda zaman geçmiyorda:dance:

barcli,reyhankarakas,vanillax,uzunvebeyazbulut ve montesori slm ben gledimmmmm,,,,,nasilsiniz bakalim tatli hamisler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…