2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet mart annesi olacam allah nasip ederse yanlış yere girmişim şimdi buldum mart annelerini kızlar ama gebelik cetveli için bi yardım edin ne olur

hayırlısı olsun canım.

http://ticker.7910.org/?fltslider=a&sliderpg=14&fltruler=b&rulerpg=3

bu siteye gir. istediğin cetveli ve üstüne koyucağın figürü seç . time: son adet tarihini gir . in weeks i işaretle...

enter message: istediğiniz yaz. (yarum, bebegim falan) afterı işaretle. creta my ticker a tıkla. orda çıkan adresi kopyala. bu siteye gel. kontrol paneline gir .Detay Bilgilerinizi Düzenleyine gir. en altta Kiilo ve ve doğum tarihi takip çizelgesi yazan yere kopyala. kaydet de

berin banada magnezyum vermedi doktor..
elevit kullanıyordum şimdi ferro sanole başladım..
belki ileriki günlerde verir..

kızlar ne güzel hepininizin keyfi yerinde bikaç sayfa okudum ocak annereli neşe saçıyo maşallah diim:) vesikalık foto çektirdim kızlar aynı patates gibi çıkmışım bu kadar tipsiz olamaz bi insan, yemeği biraz azaltsam fena olmıcak..marsg eşin çok inceymiş ne güzel not o öyle, benimki de çiçek almayı sever ama daha not falan görmedim, bizim bu sene ilk yıldönümümüzdü, boşuna hediye arama dedim tektaşımın bi taşı düşmüştü onu yaptırt dedim, akşam işten geldi kapıyı açtım bi elinde çiçek bi elinde kuyumcu kesesi kapıda sallıyo bi de sırıtıyo:)))sanki eve almıcam hemen kapıda vermesse benim kocişim pek romantik sayılmaz ama duygusal komedi sayılabülür:)))

Marsgcım, çok romantik bir eşin varmışİnşallah nice 33 lü, 53 lü yıllar geçirirsiniz çocuklarınızla birlikte.
Çeşme akşamları serin olur , ama gündüzleri sıcaktır. Özellikle alaçatı sahili güzeldir. Ama çeşmenin içinden de ılıca tarafından girebilirsiniz.

ayy cnm ya ne güzel yazmışsın çok güldüm vallakaydirigubbakcemile3

yemeği azaltamıyoruz malesef allah sonumuzu hayır etsin bu gidişle bırak patatesi davul olmazsak ii:CüvCüv:sırnaşık şey

oo ben neler yemedimki gecen carrefoura gittik badem, fındık, fıstık ne görürsem gecerken alıyorum :) ablam özellikle markette vya biyerde yerken helallık iste dedi ama ben göz hakkı komşu hakkı kul hakkı diyip herşeye elimi atıyorum :)) yengemde kızında çilek yemiş elinide poposuna sürmüş bizim kızın poposunda resmen çilek vardı :)) tabi ben işin gırgırındayım bana bakmayın sağlıklı olsunlarda onlar boş şeyler

fotoğrafçıya gitmişken doğum fotolarını sordum, burası zümrüt fln diil tabi ama bebek albümleri çok güzeldi, kocaman bi albüm 2 tane dev cam çerçeve foto, 10 tane büyk boy foto, 2 tane cep albüm, müzkli vcd ve de yaklaşık 400 tane fotoğrafın cd si 800 milyon dedi işte pazarlıkla falan 700 yapar, çok mu acaba

çok be güzelim. doğumun olduğu gün geliyo dimi hastaneye. aynı gün 400 foto nasıl çekecek. hem seninde tipin kaymış oalcak.

benim fotoğrfçım var tanıdık nişantaşında. bebek bir kaç aylık olunca bende kilolaları verince ona gidicem.

bebeğinde yüzü gözü açılır

miniğimle nazlıcan kayıp hiç sesleri çıkmıyor.

nazlıcanın as sonucu ne oldu acaba

ay zaten annelerin tipini hiç sorma bi gözü bi yana bi gözü bi yana bakıyo, hepsi çirkin çıkmış, onu ben de düşündüm acaba görümcem daha mı ii çeker die de düşündüm hem dielim normal doğurucam o zaman zaten doğuma nasıl yetişicek ya da benimle saatlerce beklicekmi, albümde hep sezeryanlılar vardı

bende marsg'a katılıyorum doğum yaptığın gün gerek yok eşin aileden birileri falan bolca çekersiniz elbet içlerinden bir kaçı güzel çıkar onları büyütür albüme eklersiniz, bebek biraz büyüyünce fotoğrafçıya gidersiniz

düşünsene sen bağrıyorsun bir yandan da tepende biri habire seni çekiyor :)))

sen naptın nereye gidiyorsunuz bayramda karar verdin mi?

vize içinmi foto çektirdin

ekinsu 23. hafta olmuşsun iki iki mi atlıyor senin ticker haftaları :)) ben hala 21 :)) maşallah amma önden gdiyorsun :))

evet iki iki atlıyorum canım, bu arada kutu atlama hesabı yapmıştık ya , son adet terihim 27 si son kutuya ayın 28 inde atladım bilgin olsun :)))

ekinsu 23. hafta olmuşsun iki iki mi atlıyor senin ticker haftaları :)) ben hala 21 :)) maşallah amma önden gdiyorsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…