2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aman valla bende yunanistana geceriz falan vakit geçer diyordum. yoksa havuza falan girceğim yok. bayramda sevmiyorum burda olmayı sıkılıyorum evde.

italya turu çok yorucu oluyor dayanamazsın bişeyde anlamazsın güzelim.

bugün evlilik yıldönümümüz bizimde. ilk defa türkiyedeyiz :))

üzülmüştüm baştan ama kocam çok güzel bir çiçek yollamış üstündeki nottada şu yazıyo duygulandım bayagı :

tam 3 yıl olmuş, saygıyla, sevgiyle, akşla. daha sadece 3 yıl.

sen, ben ve miniğimiz, kıymetlimiz,canımız, kızmızla nice mutlu sağlıklı huzurlu yıllara birtanem seni çok seviyorum.

ay canım kocacım bende seni çok seviyorum :)))))))) :sm_cool:

Son düzenleme:
Slm bayanlar.

Montesori kis sen bol bol sebze tüket aslind aen güzeli en faydali olan senin yapdiğin hem sana bebişine bişey olmasinda 4 ay kaldi şunun şurasinda :)) ay bunu her dememde gülmem geliyor bugün çarşamba çarşafa dolanir perşembeye ne kaldi dimi gizz güllü :))))

barcli sen igneye dayanamiyorsun, kis doğuma nasil dayancan, gerci benim senden farkım yok bende korkuyorum cok ama yapacak bişey yok öylede desek böylede desek çıkacak. allah yardimcimiz olsun valla.

[ yasakkelimeCENTER]
doğurmak istiyorum ama acisin istemiyorum.
:jeyyar:hihoyyyt kaydirigubbakcemile[/CENTER]

marsg kız karnın burnunda ne işin var orda burda otur evinde bacakalrını da dik havaya keyfine bak valla ben hiç biyere gitmem bayrmada evde paso keyf yaparım artık bi daha bu fırdsatlar gecmiycek elimize oyüzden tadını cıkartmamız lasım.

edali hoşgeldin allah sağlıklı bebiş nasip etsin inş.

linay saat kaçda senin ayrıntılı, bide kocanıda götür o girerse içeri ben gittiğimde doktorla kavga edicem linayın kocasını aldınız benim kocamın ne yi eksik klava:

ya kızlar takılmayın doğum olayına sabah söledim ya arkadaşımın doğuma 22 gün vardı herşey normal olcana yolundaydı gece suyu gelmiş acil gitmişler fakar açılma yok mecbur sezaryene almışlar

ay masg gözlerim doldu valla bu duygusallık bi gecsede rahatlasak ya allah sağlıklı mutlu huzurlu günler nasip etsin size evliliğiniz bir ömür sürsün inş

saygılar :))

kız annesi

ay masg gözlerim doldu valla bu duygusallık bi gecsede rahatlasak ya allah sağlıklı mutlu huzurlu günler nasip etsin size evliliğiniz bir ömür sürsün inş

saygılar :))

kız annesi

inşallah canım. hepimiziki güzel geçsin inşallah sağlıklı bir ömür yavrularımızla geçsin. valla bende çok duygulandım

marsgcım, en kötü günleriniz bugün gibi olsun..

daha çok 33 yılları birlikte,sevdiklerinizle,yavrularınızla geçirirsiniz inşallah..
canım mutluluklar dilerim...

marsg nice nice yıllara bir yastıkta kocayın inşallah, allah bir ömür boyu mutluluğunuzu eksik etmesin

eşinde romantikmiş hani sen ne yaptın bakiim eşine

Barçlıcım, eğer gerçekten iğne ile ilgili bir korkun varsa bu durum çok ciddi.Epidurali araştırdım bende , eğer doğru yapılmazsa felç ihtimali bile olabiliyormuş, dediğin gibi.
Ben normal doğum düşünüyorum,daha öncekilerde normal olmuştu zaten.
Bence sen kendini kasmadığın sürece, korkmadığın sürece doğum olayı çok doğal gelişiyor. Ben ilk doğumumu yaptığımda "doğum bu kadar kolay olduğundan demekki 8-10 çocuk doğuruyorlar" demiştim.
Çok fazla korkma hayatım , diyeceğim bu.

edalı hoşgeldin canım aramıza, senin doğumun ne zaman olacak_?Listemize ekleyelim senide.

Linaycım inşallah istediğin gibi olur sonuçlar, bir sorun yoktur. Ayrıntılı ile herşeyine bakıyorlar bebeğin sonuçta. Ben 2 hafta sonra gideceğim, cd ye de aldıracağım bakalım, ondan sonra özledikçe seyrederiz.

kız annesi kocama nazar değdircen hee naniknanik
beraber gideceğiz ama sokmazlar içeri sanıyorum..

tebrikler marsg nice üç değil otuz yıllara eşinle bebeğinle güzel günlerea.s.

marsg nice nice yıllara bir yastıkta kocayın inşallah, allah bir ömür boyu mutluluğunuzu eksik etmesin

eşinde romantikmiş hani sen ne yaptın bakiim eşine

ay hiç değildir aslında çok şaşırdım :))

ben saat aldım istiyordu ne zamandır. akşamada masa kurucam balık falan napim. sabahta minik bir not yazmıştım. bana katlandığın için teşekkür ederim diye :)))))))))))))

linay ya inş doktoralar iyidir gecişdirme falan olayı olmuyordur.inş sonuçlarıdna temiz çıkar, montesori senin ayın kaçındaydı

kızlar çok saolun tşk ederim destekleriniz için yapacağız artık bi şekilde allah hepimizin yardımcısı olsun

marsg eşinle bebişinle nice nice mutlu sağlıklı yıllara ayy ne güzel valla bakalım benim kocişim ne yapacak yıldönümümüzde

sırf çiçekle kurtulamaz :))))))

hediyede bekliyorum :)))

ha bu arada portakal ve mandalina çıkmış bilgilerinize sunarım, burda ufak bi market var mandalina getirmişler aslında alcakdımda ekşi yiyemiyorum vazgecdim.

birde diyorlarki birinden gizli bişey alıp yersen ve elini vucuduna sürersen bebişin aynı yerinde leke gibi ben oluyormuş. buna inanan ve şayit olan varmı. ve bu olay doğruysa benim bebiş zenci doğar :))))

Son düzenleme:

neden kız zenci doğsun ne yaptın bir zenciyemi dokundun yoksa habersiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…