2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori cnm allak sabır versin sana üzülme idare etmeye çlış artık yersen de bebişin için ii olmayacak merak etme bebişin alması gerekeni senin vücudundan alır

waterfull marmaristen rodosa geçtiniz mi hiç.

biraz araştırayım dedim. günü birilik geçişe bile vize istiyo herifler. yeşil pasaporta bile amerikamı sanıyor bunlar kendini ya bu ne böyle.

montesori bencede sıkma tatlım canını bak ben normalim ama bende ne yiyorum sayıyim sana sabah peynir ekmek domates salatalık öğlen sebze yemeği bi kase yoğurt akşam üstü meyve bide aralarda ceviz süt falan akşamda yine yemek veya et falan ama ne öğlen ne akşam ekmek yok gayette doyuyorum hatta sofrada herkes deli gibi yiyo ben iki kaşık yemek iki kaşık pilav yeterli oluyo bide günde iki litre su içiyorum sen şimdi yemekleri düşündüğün için doymuyosun gibi geliyo ama doyarsın bunlarla endişelenme bak ben tatlı yemiyo gibiy bişeyim artık çok arada kan şekerim düşüyoda yiyorum

waterfull marmaristen rodosa geçtiniz mi hiç.

biraz araştırayım dedim. günü birilik geçişe bile vize istiyo herifler. yeşil pasaporta bile amerikamı sanıyor bunlar kendini ya bu ne böyle.

Evet canım ne yazık ki illaki vize istiyorlar.Mimarlar odasının düzenlediği tur vardı geçen sene onunla gittim.Öteki türlü vize işlemlerini kendin yapacak olursan bir sürü uğraşıyorsun.

Evet canım ne yazık ki illaki vize istiyorlar.Mimarlar odasının düzenlediği tur vardı geçen sene onunla gittim.Öteki türlü vize işlemlerini kendin yapacak olursan bir sürü uğraşıyorsun.

eşimle konuştuk bayramda çeşmeye gidip sakız adasına yada marmaristen rodosa geçeriz diyorduk. ama bu şartlarla ugraşamam valla. 132 ytl vize parası 100 euro feribot parası kişibaşı ... yazık.

zaten sevmem hiç yunanistanı birde uğraştırıyorlar bir sürü.

kızlar benim midem çok kötü nasıl ekşiyor anlatamam sizde de varmı ne yapıyorsunuz geçmesi için

ekincim bende ekşimede yanmada oluyo doktorumun verdiği gaviskon şurup iyi geliyo bide renne de alabilirsin yada ılık süt iç üç yudum

kızlar içim içimi yiyen bi konu var ve yardımlarınızı bekliyorum bana akıl verin

ben hayatımda 2 kere popomdan iğne vuruldum ikiside çok kötüydü iğne etime girdiği an ben kendimi kasıyorum ve ayağa kalkmaya çalışıyrm sonuç tabi hemşirenin iğne kırılacak kendini bırak demesiyle son bulurdu ve ben o iğneden sonra 1 hafta üstüne oturamazdım

neyse durum böle işte ben epidural doğum istiyorum ama iğne vurulurken ya ters bi hareket yaparsam kendimi kasarsam allah korusun felç kalma ihtimalim var bu konu beni çok korktuyo o anda yapabiliceğim bi hata benim bütün hayatımı değiştirebilir ne yapacaım hiç bilmiyorum sezeryan olsam bile bu iğneyi yapıp olunuyo

o zaman bana çatır çatır doğur diyeceksiniz dimi var mı aranızda iğnesiz doğum isteyen bende cesaretlenmek istiyorum

merhaba kızlar,herkes umarım iyidir..

montesori Allah yardımcın olsun canım sabırlı olacaksın artık biraz..

ekinsu bende senin gibi yedim ekşiyi ama çıkaramadım ayşeyi :))

Son düzenleme:
kızlar içim içimi yiyen bi konu var ve yardımlarınızı bekliyorum bana akıl verin

ben hayatımda 2 kere popomdan iğne vuruldum ikiside çok kötüydü iğne etime girdiği an ben kendimi kasıyorum ve ayağa kalkmaya çalışıyrm sonuç tabi hemşirenin iğne kırılacak kendini bırak demesiyle son bulurdu ve ben o iğneden sonra 1 hafta üstüne oturamazdım

neyse durum böle işte ben epidural doğum istiyorum ama iğne vurulurken ya ters bi hareket yaparsam kendimi kasarsam allah korusun felç kalma ihtimalim var bu konu beni çok korktuyo o anda yapabiliceğim bi hata benim bütün hayatımı değiştirebilir ne yapacaım hiç bilmiyorum sezeryan olsam bile bu iğneyi yapıp olunuyo

o zaman bana çatır çatır doğur diyeceksiniz dimi var mı aranızda iğnesiz doğum isteyen bende cesaretlenmek istiyorum

canım haklısın. o ağrıyla sancıyla belki bizde ters harket yapıcaz. bunları şimdiden düşüme güzelim.

ben doktorumla konuştum epidurali. normal doğum gece tutarsa mesela hastanede epidural yapacak kimse olmayabilir o saatte dedi. herkes epidurali yapamıyor çünkü.

önceden ne kadar hesap etsekte hiçbir zaman bilemiycez güzelim doğumun nasıl olucağını

o zaman sen genel anestezi ile sezaryen olacaksın bildiğim kadarı ile damardan oluyor , onda da aynısı oluyormu

barcli o zaman sen epidurali hiç düşünme böyle bir riskin varsa..
sezeryan yaptırırsın artık..

doğurucaz artık bi şekilde sezeryan da pek istemiyorum bi sorun olmadığı sürece artık normal doğum yapıcam acıyada katlanıcam artık başka çare yok

ooo marsg ne güzel tatil planları yapıyorsun...biz gecen sene yıldönümümüzü kutlamak için cesmeye gitmiştik ilk gidişimizdi hiç begenmedim o kadar rüzgarlı bir yer ki donmustuk eşimle denize de giremedik soguktan düşün eylülün 1 inde gitmiştik havuzda da üşüdük...kaldıgımız otel 5 yıldızlıydı spa merkezi vardı da thermal su biraz ısıttı bizi ama hamileyken de thermale girmek sakıncalıdır...cesmenin en iyi oteli shreton ve altın yunus ama fiyatlı diye tercih etmedik ...ılıca otle var harika ama yer yoktu bizde pırıl otele gittik güzel temiz bir otel netten de bakabilirsin ama dedigim gibi denize yada havuza girmek istiyorsan cesmeyi düşünme derim... bizde bayramda eşimle italya ya gitmeyi düşünmüştük ama tur programları cok yogun evdeyiz tatilde ayyy biz zaten hep evdeyizkaydirigubbakcemile3

linay nbr az kaldı dimi senin ayrıntılıya girmene 5 indeydi sanırım hemen yaz tamam mı noldugunu...

X