2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende çok tuvalete gidiyorum yeni geliyorum tekrar gitme ihtiyacı duyuyorum sizdede böyle oluyormu bende 18+6 günlük hamileliğim

Bendede olmuşdu 24 saat tuvalette oturmak istiyordum yani idrarım var hissi hiç bitmiyordu sokağa çıkamaz hale gelmişdi resmen tutamıyordum bi yarım saat geçse önce idrar yolu enfeksiyonu falan dendi iki kutu antibiyotik kullandım geçmedi ayrıcada bende yanı sıra rahimde ağrı sızlama vardı ilaçlar bitti değişen birşey olmadı sonra içerilerde bir kaşıntı başladı bunun üstüne mantar olabilir dendi alttanda muayne etmeye korkdu çünkü rahimde ağrılarım vardı neyse tek kullanımlık fitil verdi ve o oldu gece fitili koydum ertesi gün ne ağrı ne idrar hissi ne sızı ne kaşıntı hiç birşey kalmamışdı o oldu.

Canım 2. düzey usg diyorsun bebeğin tüm iç organları inceleniyor.Ben 150 ytl ye yaptırdım izmirde kahramanlarda özel sağlık hastanesinin orda bir görüntüleme merkezinde cd ve resimlerde dahildi.Banada 180 ytl dendi ama doktorunuz yönlendirdiği için ve nakit öderseniz 150 ytl dediler.Bence aç tel oraya sor 180 ytl derlerse bir arkadaşım 150 ytl ye çekdirmiş cd de içinde de nakit ödeyeceğim de kesinlikle çekerler ve doktor çok ilgiliydi yarım saatten uzun inceledi.

iyiyim saol canim,bebisime yelek basladim onu oruyorum:lepi:
bi kk ya gireyim dedim..
sen nasilsin bakim yegenim nasil??

kolay gelsin işallah bebişinn üstündede görürüz yeleğini hamdolsun iyiyim bebişimi gördüğüm zamanlar çok iyi oluyorum . senin bebiş hala göstermedimi cinsiyetini

kolay gelsin işallah bebişinn üstündede görürüz yeleğini hamdolsun iyiyim bebişimi gördüğüm zamanlar çok iyi oluyorum . senin bebiş hala göstermedimi cinsiyetini

tesekkurler canim...insallah ...
ben de aynen senin gibi bebisimi gorunce cok iyi oluyorum.
hep gormek istiyorum nedense,,,,
en son 2 hafta once gittik dr a cinsiyetini gostermedi,bacaklarini acmadi...:çok üzgünüm:haftaya carsamba tekrar gidicem inslalah gosterir...
ya bir ben kaldim,arkadaslar rekora gittigimi soylediler....:roflol:
biraz inattci da benimki:mymeka:

sağlıklı olsunda göstermesin annesi inatçı değil edebinden göstermiyor heralde .doktorum bana bugünde kız dedi .test sonucundan sonra bende başlayacağım pembişlere

oh oh hadi sana kolay gelsin o zaman...
kiz da iyidir ya ben bayilirim kiz cocuklarina kendinlerini sevdirmeyi bi sekilde basariyorlar ...:)) yoksa bebisine hicbisey almadin mi kiz?

kızlar günaydın umarım herkes iyidir, havada güzel bugün serin serin, herkese güzel bir gün diliyorum.

Show tv de her sabah 8:45 de köle ısaura var kızlar pazartesi başladı , eskiler bilirler çok güzel bir diziydi, tekrar seyretmek isteyenlere duyurulur !

sağol tatlım sanada çok geçmiş olsun senin kaşıntılar stresten olabilir tatlım ama ilaçlar iyi gelir inşallah.

kızlar günaydın sabah bi haber aldım bi arkdaşım vardı 25eylüldü doğum tarihi gece suyu gelmiş aceel gitmişler açılma olamdığı için mecbur sezaryene almışlar konuştum sesi öle neşeli geliyoduki bebeğini kucağına almak ne büyük mutluluk hem çok sevindim hem tırstım ya böle erken gelirse ve mecbur sezaryen olursa die

oy kızlar işler çok yoğun olduğundan giremiyorum girdiğim zamanda sadece okumakla yetiniyorum
berincim geçmiş olsun bir problem olucağını sanmıyorum antibiyotiğin doktorun önderdiğse bizde 12 sinde gidicez doktora bakalım renkli doblör çekilcez inşallah kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

kızlar günaydın ...ekin su bende ısaura yı bilirim pazartesi izledim ilk bölümünü 2 gündür kacırıyorum ama izlicem keske eski ısaurayı verseler dimi...

ayy ekinsu yazarım listemi sana zaten 1 kg vermişim dün annemdeydim iftarda azcık güllacın tadına baktım ölçüm yapmam gerekiyodu sekerim 140 a fırlamıs 120 sınır cok moralim bozuldu vicdan azabı cektim yaaaa ...ama napıyım canım istiyo...

sabah 8.00
1,5 kibrit kutusu peynir
2 zeytin 2 ince dilim cavdar yada tam bugday ekmegi(doktor dediki kepek ekmegi tüketme vitamin degeri az)
acık cay yada ıhlamur sekersiz limon konulabilir
sınırsız yeşillik domates ,salatalık biber filan (ben söğüş yapıp z.yagı döküyorum )
bol dereotu kalsiyum degeri çok yüksek birde süt yapıyomusnaniknanik

ARA 10:30
1 su bardagı süt
1 porsiyon meyve

ÖĞLE 12-30,13-00
1 su bardagı yogurt
4,5 kasık sebze yemegi
2 ince dilim ekmek (ben sadece kah
valtı da yiyorum, bu listede ekmek 7 dilim)
salata

ARA 15,30-16,00
1 tost
1 porsiyon meyve
yada peynir 3 grisini

AKŞAM 19,00
4 köfte büyüklüğü kadar et,köfte,tavuk yada balık
2,3 kaşık sebze yemegi
2 ince dilim ekmek
1 kase corba
salata

ARA 21,30-22,00
1su bardagı yogurt yada süt
1 porsiyon meyve

yumurta haftada 2 kere
günde 2 ceviz-10 fındık

yasaklar
muz,incir,üzüm,kavun,dut,meyve suları,içine tatlandırıcı girmiş hersey,patates,havuc,bezelye,mısır,pirinç,beyaz undan yapılan hersey

ben 300e yaptırdım rekor bende sanırım :))

bu ultrason çok önemli bebekte herhangi bir sorun varsa bu incelemede çıkıyor. o yuzden fiyatına takılmayın iyi bir prof a gidin. ayrıntılı inelemeye girin muhakkak.

bebeğin down yada otistik olduğu, dudak yarıkları, kalpte, beyinde ve damardaki sorunlar bu ultrasonda ortaya çıkıyor.

ve gerekirse erken müdahale ediliyor.

nerde yapıldığı değil kimin yaptığı çok önemli .... işin uzmanının yapması gerekli

herkese günyadın, ben de 270e yaptrmıştım ama herşeyini gördük çok güzeldi hem rahim de kontrol edilmiş oluyo, sen ne zaman gitmiştin?ben daha 14.haftada gittim acaba bidaa istermi istese keşke de cinsiyeti netleşse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…