2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ezracım kolay gelsin yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dilerim, neyseki 2 ay kadar çalışıp izine ayrılacaksın değil mi? bende senin gibi bu fikre alışamamıştım güçlü tekmelerle tanışana dek bende ilk kez hafta sonu aldım bi şeyler ama bundan sonra almıyacağım, ekim başında düşünüyorum toptan alışveriş yaparım diyorum hayırlısı bakalım

ezracım kolay gelsin yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar dilerim, neyseki 2 ay kadar çalışıp izine ayrılacaksın değil mi? bende senin gibi bu fikre alışamamıştım güçlü tekmelerle tanışana dek bende ilk kez hafta sonu aldım bi şeyler ama bundan sonra almıyacağım, ekim başında düşünüyorum toptan alışveriş yaparım diyorum hayırlısı bakalım

saol canım tşk ederim,eğer herşey yolunda giderse eylül,ekim,kasımı da çalışmak istıorum,sadece 1 ay doğum öncesi kullanıp doğum sonrasını 3 ay olarak kullanmak istıorum,tabıkı bunlar şimdilik düşünce bakalım zaman ne gösterecek
aslında çok fazla abartı alışveriş yapmak istemıorum çok hızlı buyuduklerı için o dönemde giyemeden de kalabılır,

bende almadım daha bişiler kış sezonu açılsın ondan sonra başlıcam almaya esracım kemeraltına gidip toptan almayı düşünüyorum ama bakalım

kızlar mrb doktordan geliyorum şimdi morelim bozuk bi taraftan bi taraftan da iyi önce kötü olanı söylim 3 gündür müthiş bi kasık ağrısı çekiyodum ara ara bıçak saplanıyo gibi oluyodu ve bağırtıyodu resmen idrar tahlili istedi doktor lökosit çok yüksek(10-15) iltihap var dedi birsürü antibiyotik ilaç falan yazdı bebeğe zararı yok dedi ama benim içim kötü oldu antibiyotik falan diyince kullanan varmı sizde kızlar antibiyotik birde benim bebiş cinsiyeti göstermiyodu 3 kontroldür arkasını dönüyodu bugün kontrol günüm değil alelacele gittik sancılanınca azcık gösterdi hemen döndü kızımız geliyo dedi doktor ama oda emin olamıyo %80 diyo offf ama brn kızım fikrine alışayım artık dimi.

geçmiş olsun berincim, hamilelikte idrar yolu iltihaplanması çok olurmuş ilaçları da ona göredir dr iç dediyse endişelenme bence

kızlar mrb doktordan geliyorum şimdi morelim bozuk bi taraftan bi taraftan da iyi önce kötü olanı söylim 3 gündür müthiş bi kasık ağrısı çekiyodum ara ara bıçak saplanıyo gibi oluyodu ve bağırtıyodu resmen idrar tahlili istedi doktor lökosit çok yüksek(10-15) iltihap var dedi birsürü antibiyotik ilaç falan yazdı bebeğe zararı yok dedi ama benim içim kötü oldu antibiyotik falan diyince kullanan varmı sizde kızlar antibiyotik birde benim bebiş cinsiyeti göstermiyodu 3 kontroldür arkasını dönüyodu bugün kontrol günüm değil alelacele gittik sancılanınca azcık gösterdi hemen döndü kızımız geliyo dedi doktor ama oda emin olamıyo %80 diyo offf ama brn kızım fikrine alışayım artık dimi.

Canım çok geçmiş olsun.
İnşallah ALLAH gönlüne göre verir hihoyyyt

berin geçmiş olsun bende dişimden dolayı kullandım antibiyotik hemde 1000 mg dı. doktor birşey olmayacağı konusunda çok diretti. sıkma canını.

barcli ve ezra birşey sorucam size çeşmeden sakız adasına günü birlik geçiş konusunda bilginiz var mı?
hala vize istiyorlar mı? yoksa günü birlik pasaport yetiyor mU?
bayramda çeşmeye geliriz belki bir de sakız adası yaparız.

bilmiyorsanızda benimiçin bir soruşturun kızlar :)) çeşmede bildiğiniz hotel varsa o da güzel biryardım olur :)

geçmiş olsun berin,dr.un bir zararı yok dediyse yoktur bence de. Marsg az kullanmadı antibiyotik.Üzme kendini, iltihap olup ağrı çekmen daha kötü.

berin geçmiş olsun bende dişimden dolayı kullandım antibiyotik hemde 1000 mg dı. doktor birşey olmayacağı konusunda çok diretti. sıkma canını.

barcli ve ezra birşey sorucam size çeşmeden sakız adasına günü birlik geçiş konusunda bilginiz var mı?
hala vize istiyorlar mı? yoksa günü birlik pasaport yetiyor mU?
bayramda çeşmeye geliriz belki bir de sakız adası yaparız.

bilmiyorsanızda benimiçin bir soruşturun kızlar :)) çeşmede bildiğiniz hotel varsa o da güzel biryardım olur :)

canım ben bilmiorum ama akşam eşim gelsin o oraların uzmanıdır,
otel konusundada çok otel war ama siz nasıl bir yer düşünüosnuz, kaç yıldız otel olsun

selam kızlar keyifler yerinde heralde allah bozmasın. berin benimde kan ve idrar testlerimde lökasitim yüksek çıkmıştı antibiyotik kullandım doktoruna güven bence ilthabın bebeğe zararı varmış. bugün cildiye doktoruna gittim başımdaki yaralar tahmin ettiğim gibi stresten çıkmış şampuan ve bir losyon verdi on gün sonra kontrole gideceğim işallah fayda eder kaşıntıdan ölüyorum.cildiyeciye gitmişken birde doktoruma görüneyim dedim bebişim 24 cm 270gr olmuş resmen yüzünü ekrana döndü ve bana baktı annesi yer onu yalnız bebişinplesantası aşağıdaymış kasıklarımdaki ağrıyı oyapıyormuş doktorum normala dönünce rahatlarsın dedi .calsiyuma ek olarak magnezyum tozu verdi. birde b vitamini kullanıyorum ilaç deposu gibi oldum.karnımdaki kaşıntılarada kalmosan losyon verdi. 20 haftadan sonra renkli doupler istedi .koşuyolunda sonomed varmış orayı tavsiye etti sonomedde çektiren varmı?

inş ilaçlar ii gelirde düzelirsin...bebişinin sağlıklı olmasına sevindimm

valla ilaç içmek istemiyorum artıkk yaa bıktım

selam kızlar keyifler yerinde heralde allah bozmasın. berin benimde kan ve idrar testlerimde lökasitim yüksek çıkmıştı antibiyotik kullandım doktoruna güven bence ilthabın bebeğe zararı varmış. bugün cildiye doktoruna gittim başımdaki yaralar tahmin ettiğim gibi stresten çıkmış şampuan ve bir losyon verdi on gün sonra kontrole gideceğim işallah fayda eder kaşıntıdan ölüyorum.cildiyeciye gitmişken birde doktoruma görüneyim dedim bebişim 24 cm 270gr olmuş resmen yüzünü ekrana döndü ve bana baktı annesi yer onu yalnız bebişinplesantası aşağıdaymış kasıklarımdaki ağrıyı oyapıyormuş doktorum normala dönünce rahatlarsın dedi .calsiyuma ek olarak magnezyum tozu verdi. birde b vitamini kullanıyorum ilaç deposu gibi oldum.karnımdaki kaşıntılarada kalmosan losyon verdi. 20 haftadan sonra renkli doupler istedi .koşuyolunda sonomed varmış orayı tavsiye etti sonomedde çektiren varmı?

ben 14. haftada gitmiştim sonomede, nahit bey var çok bilgili oraya git bence

geçmiş olsun canım, şampuan ve losyon iyi gelir merak etme, çok strese girmiştin o yüzden olmuştur atlattın bundan sonra çabuk iyileşirsin,ben bebiş için değilde daha önce gitmiştim sonomede rahim filmi için, çok temiz bir yer ve de güvenilir

bende çok tuvalete gidiyorum yeni geliyorum tekrar gitme ihtiyacı duyuyorum sizdede böyle oluyormu bende 18+6 günlük hamileliğim

berrın benımde lokasıtım yuksek cıkmıstı.hastanedekı dr antıbıyotık yazdı.ama kendı druma gosterdım sonuclarımı hemen sonra oda bunun hamılelıkte lokasıtın yuksek cıkması normaldır .hamılelıkte 20 lere kadar cıkar.dedı ve antıbıyotıklerı kullandırmadı.ama benım kanımda bakılan lokasıt yuksek cıkmıstı .ıdrarda bırsey yoktu buyuzden eger senın ıdrardakı mıkropsa kullanman gerekebılır.sonucta sana verılen antıbıyotıkler gebelıkte kullanılabılenlerdır.sadece kendı drunun bılgısı olsun yeter.endıse etme bence.

merhaba ocak annelerı ..ızmırlı yada aydınlı hamısler.baslıkta actım su doppler obstetrık ultroson nedır ve 180 ytl den daha az bır fıyata yaptıran varmı arkadaslar.bu fıyat normalmı.23.haftada yapılıyomus.

slm hanimlar nasilsiniz bakalim?
berrincim korkma canim hamisler icin olan antibiyotikler bebegine zarar
vermez....icini ferah tut canim....

X