2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

4. bebişin mi geliooo:1shok: maşallah biz birinle nasıl baş edicez dioruz sana Allah kolaylık versin

Ben zor dönemlerini atlattım.ALLAH sağlık versinde gerisi boş.Bana bi zararları yok haftayada okula başlıyolar.Kendimle başbaşayım yani :icecream:

hayalim bebişle gezmek aslında yabancılar hep öle yapıo, o çocuklar da öle uslu ki inanılmaz bişey. venedik turları da çok romantik gözüküyoŞeniz oraya mı gitsek nasılsa uzun tatil. hangi turla gitmistiniz hatrlıomusun

Bizde çocukları Disneyland'a götürmek istioruz ama kendime güvenemiorum.Biran önce karar vermem lazım erken rezarvasyon indirimini kaçırıcaz :roflol:

alisha venedik süper çok begendim ben. gitmedigsen git derim güzelim muhakkak.
metro travelle gitmiştik biz. bizim tur italya turuydu. milano, roma, venedik, floransa, napoli. 8 gündü çok yorucu ama harika bir turdu.

blooms ne duruyorsun. disneylandda yaşarım ben :))) o kadar harika bir yer yapmışlar ki. çocuklar bayılacaktır muhakkak. sende tabi. biz çok eglenmiştik en son parise gittik.

Bizde çocukları Disneyland'a götürmek istioruz ama kendime güvenemiorum.Biran önce karar vermem lazım erken rezarvasyon indirimini kaçırıcaz :roflol:

ne güzel 2 kız 2 erkek ya ben de çok severim kalabalık aileleri, benim bi erkek kadeşim var ve maalesef birbirimize yetemioruz keşke 3 olsaydık en azından.ben de 3 çocuk istiorum ama tabi bakıcak durumumuz olursa, senin yardımcın falan var mı evde annen mi yardım ediyo

oo kızlar tatil planlarına başlamışlar bile :))
haftaya izne çıkıyorum ama hiçbiryere gitmek istemiyorum
ev tatili yapacağım inşallah..

blooms canım Allah yavrularını sana bağışlasın
ama yine de cesaretine hayranım :))

Bizimkiler Amerikada gitti bende Paris'tekine gittim ama onlar Parisi görmediler hem yakın hemde burda biyere gitsek belki rahat rahat denize giremezler die orayı düşündüm.Bakalım bi aklımda Dubai dio en azından denize girerler.

Canım ALLAH gönlüne göre versin. Evet canım yardımcım var.Annemin hakkınıda ödeyemem bana çok yardımcı oldu halada oluyor.Kışın sendeyim torunumu ben büyütücem diyor hihoyyyt

Valla linaycım kızlar şimdiden tatil planlarındalar,ben hafta sonu cumartesi sabah izmir, karaburuna gittik, pazar akşamı döndük.Kendi arabamızla gittik, sağolsunlar hamileyim diye herkes peşimde koştu, ama dün sersem gibi dolaştım evin içinde.
Bir ay sonrası daha ağırlaşacağım, yurt dışı tatili düşünemiyorum açıkçası.İyi cesaret ediyorsunuz kızlar, kutlarım.
Ama bebeiş doğsun, ele avuca gelsin, yurt dışı turlarına başlayacağım bende, eşim illaki uzakdoğu bu sefer diyor ama bakacağız artık.

Canım ALLAH gönlüne göre versin. Evet canım yardımcım var.Annemin hakkınıda ödeyemem bana çok yardımcı oldu halada oluyor.Kışın sendeyim torunumu ben büyütücem diyor hihoyyyt

evet yardımıcısız çok zor ben de yatılı diil ama günlük birini alıcam annem de ist dan uzakta, en azından ev işlerini yapsın ben bebeğe bakarım. senin tecrübelerinden faydalanalım o zman:jeyyar: normal mi sezeryan mı?

Benimkide yatılı deil nedense o fikri bi türlü kabul edemiorum yani evde bi yabancı bana göre deil.Ben kızımla oğlumu normal doğumla yaptım.Küçüğüm yani kızım 8 aylık olduğu için sezeryanla oldu.Ben kesinlikle normal doğumu öneriyorum.Gerçekten temizlik bigünde kendini toparlıyosun.Doktoruma çok ısrar ettim bunu normal yapin die ama olmaz dio senağlama

senin son doğumlar çok yakın dikişler yüzünden normal yaptırmıodur, ben de çok normal istiorum inşallah kısmet olur

waterfullcum, herhalde bizler ileri yaş anneleri olduğumuz için
hiç gözüm kesmiyor doğrusu,biryerlere gitmeyi..
biz de sonrasında acısını çıkarırız :))

blooms sezeryan doğum olduysa normal olmuyor canım..
bende normal istedim ama olmuyormuş maalesef..

Amerikada sezeryanla üç doğum yapsan bile eğer istersen normal yaptırıolar.Ben bizim doktorları anlamıyorum bayılıyolar insanı kesmeye klava:

kızlar selam hepinize,
herkesin keyfi yerınde umarım,walla okuldan gelıorum hemen uzanıorum,sıcak bi yandan bıde benım okulum uzak yol otobusle 40 dk sürüo,yol bi yandan kötü oluorum,allahtan dun gece yağmur yağdı serınledı ama yıne sıcak oldu,
bebişte uyutmuo yaa(sizinde ölemi gündüz hiç hıssetmıorum uyuyo sanırım tam ben yatıorum gece sağdan soldan tekmelıo,bı turlu uyuamıorum,daha şimdidenn böle gelecek aylarda napcam bilmem

aynen cnm benimde öle uyutmuyo dün gece hiç durmadı ben uyuyamadım gündüzde kıpırdıyodur ama ayakta olduğun için hissetmiyosundur
valla şimdi böleyiz daha sonra hiç uyuyamıcaz herhalde çok yaramaz olacak galiba bunlar

slm bayanlar umraım herkes iyidiri, ezra yeni döneminde sana başarılar dilerim.
alisha ve marsg valla kıskandım ben daha bebişime bişey almadım.allh sağlıkla giyinmelerini nasip etsin inş.
herkesi iyi gördüm sevindim, bende uykususluk var gece sahura eşimle uyanıyorum sonrada uykum kaçıyor. bari tutamıyorum ramazanın tadını anlamam için uyanmamda yetiyor bana, allah herkesin niyetini kabul etsin inş,

kızlar ek iş olarak evde veya ofisde yapdığınız bi şey varmı. ben çalışıyorum ama işim ek iş için cok musait boş gecen cok zamanım var ama ne yapmam gerekdiğini bilmiyorum. bi ara tez hazırla dediler ok dedim sonra söyleyen arkadaşlardan iş gelmedi. neyse bi fikri olan varsa bekliyorum .

saygılar,,
kız annesi:sm_cool:

tşk ederim canım saol,
bende dün uyandım sahura , eşimin yalnız yemesıne içim elvermıo,ama o da benım kalkmama kıyamıo ve kızıo,dun yinede uyandım bende acıktım deyınce ses çıkarmadı,
canım hiç merak etme bende daha kızıma bir çöp bile almadım,babannesi şimdiden battanıyesi,tulum zıbın çoraplarını alıp koyuo kenara,ben nedense sanki daha bebeğim olacağı fikrine alışamadığımdan mıdır nedır bılmem almadım,son aylara doğru almak istıorum,
ek iş meselesınde bilemıorum canım belkı öbür arkadaşlar bir fıkır werir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…