2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ilahi güldürdün beni doğru söylüyorsun gelenden de şüphe edilir , yanında zormu olur bize karşıdan güzel geliyor, bir sürü arkadaşı falan olur hem annesi yanında rahat diye düşünüyoruz ama sen bu işin uzmanı olunca en doğrusunu bilirsin tabi

gözünaydın canım, senin oğlanın maşallahı var, ben benimkine tosun diyordum da senin ki daha tosunmuş, benim pazartesi günü 522 gr dı, allah sağlık versin de gerisi boş valla, senin adına sevindim, doğum yapıcak yeride bulursun nasıl olsa üzülme

waterfull bebişinin iyi olmasına cok sevindim ne güzel hızla büyüyorlar ya ben eylülün 24 25 gibi gidicem doktora bekle allah bekle inş cabuk gecer dua ediyorum.

Sağol ekinsucum, haklısın tam tosun olacak maşallah.Abisi 15 yaşında 181 cm
Allah hepimizin bebeklerine sağlık versin.
Bende öyle düünüyorum, çok fazla üzerinde durmayacağım, sanırım devlet hastanesi olacak. Onu araştırıyorum bakalım.

evet ekinsu 6 ay önceden almamak lazım aslında ama insan duramıyor işte gördüğü şeye heves ediyor benim gibi belli olsa bende alırdım maşallahları var ya sizinkilerin benim 350 gr dı 1 hafta önce neyse 2 hafta sonra gittiğimde ne olur bilmem

kızlar masallah yaa waterfull,ekinsu bebeklerinizin gr mı cok iyi masallah biz gittiğimizde 330 gr dı acaba öbür randevuda kaç gr olur bizim bebiş...canım ben bebegi 2,3 yasından önce yanımda götüremem mutlu mesut aile sadeti yasarız evde 3 kişi:)

biz senden 2hafta öndeyiz o yüzden öyle her hafta yaklaşık 100 gr falan alıyorlar bebişcikler

ne güzel valla keşke benim kocişimde 2-3 sene evde olsa da beraber baksak ayy ne güzel olurdu

ekin su kız biz buraya mı gitcez eminönünde anaaaaaaaaa:1shok: ne cok reyon cesit var ben zaten kararsızım nasıl secip begencez...naniknanik

Evet götüremezsin ama evde ohh ne güzel hayatım, sıkıldıkça ver babasına.Sen çık gez o arada.
Ben ilk doğduğunda evde olacağım ama projelere imza filan gerektiğinde , belediyelere gitmem gerektiğinde getireceğim ofise, bırakacağım babasının kucağına.Baksınlar ben işimi halledinceye kadar.

waterful maşşalah bebeğine güzel bakmışsın valla. ama ikinizde uzundunuz siz dimi eşinle.

çok büyük olursa normalde zorlanırsın ama :))

canım istanbuldaki bir çok hastanede ssk lılara doğum fiyatları çok uygun. sizin orda öyle bişey yokmu?

Sağol ekinsu, gerçekten çok iyi bir liste, gerekirse buna eklemelerde yapabiliriz, ya da çıkartabiliriz.

en çok sen birde blooms tecrübeli senin 3. onun 4. valla şu liste üzerinden daha güzel bir şey yaparsanız acaip iyi olur, mesela kış mevsimi gözönüne alınarak falan, yada adetleri ne biliyim 4 adet iç zıbın gibi

Bende çok büyük olursa diye korkuyorum zaten marsgcım.Oğlum 3950 gr , 56 cm doğmuştu.
Bu ondan da büyük olursa epey bir zor olacak demektir.
Hayatım ben bağkurluyum, şirket ortağı olduğum için,ama bağkura borç olunca, kabul edilmiyor işte.Normal, özel hasta olarak geçiyoruz.:a015:

merhaba kızlar,nihayet bu haftayı da bitirdik..

waterfull gözünaydın canım maşallah tosun paşana :)
sen doktoru değiştiricem diyordun ne yaptın değiştirdinmi?

bütün gün evde kocayla birlikte aman ne saadet öyle naniknanik
sizler yeni evlisiniz galiba böyle bayıldığınıza göre :))
valla işin daha zor gibime geliyor,her işinize karışırlar
sinir ederler sizi :))

ya kızlar ben en son 21 aoğustosta falan gitim doktora eylülde gelirsin dedi eylülün 24 de ayrıntılım var onun sonucuyla doktoruma giderim dedim 1 ay bana cok uzun bi süre geliyor sizinde öylemi oluyor, ve ben bebişimş görmek istiyorum normal biyere gitmeyede korkuyorum her doktor başka bişey söylüyor kafam karışmamalı. nasıl gecicek

canım çok normal. bebeğinde sorun yoksa ayda bir çağırıyorlar. biraz özliyceksin bebeşini.
doğuma yakın 15 te bir sonrada hafta 1 gidicez.

linay
:))))) çok güldürdün beni çok gerçekçisin valla. :))) bende evde erkek sevmem hiç. benimkide çok karışır herşeye. bazen diyorum kaynanam karışmıyor bu kadar seni mi yetkilendirdi diye :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…