2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

MONTEORİ canım çok geçmiş olsun !!!:teselli:
gerçekten iyi yanlarından bakmaya çalışmak lazım böyle durumlarda ne güzel kontrollü kilo alacaksın bak ben 6 kilo almışım başından bericokacimcoookkabus gibi,ve bu beni çok korkutuyo sanki hep böyle kalacakmışım gibi.
yoga soran bir arkadaş var dı ben başlardaa baya iyi başladım ama 7 haftadır yapmıyorum ama gerçekten güzel oluyo tembellik işte ev sıcak olunca,aslında gece yapılabilir,HAMİLELİKTE YOGA dr.NESLİHAN İSKİT İLE diye bir dvd var elimde evde yapılalabilir birşey yanikaydirigubbakcemile2

evet canım 7,5 aylık doğmuştu..
cahillik işte birgün evde sancı çektim
doktora gitmek aklıma gelmedi, az kalsın
evde doğuracakmışım naniknanik

Gerçekten o zamanlar ne kadar küçükmüşüz değil mi, hemde cahilkaydirigubbakcemile3
Ben bu hamileliğimde sanki ilk kez hamileymişim gibi görüyorum bazen kendimi.naniknanik
Linaycım, tickerın yanına kızının resmini nasıl koydun. resim koyamıyorum tickerin yanına , kıskandım seni, kızımla oğlumun resmini koayayım dedim beceremedim.:roflol::roflol::roflol:

linay sen kaç yaşındasın ,18 yıllık evli biri ve bu fotograftaki sen misin eğer sensne harika valla kaç yaşında evlendin ayolll

calemityjane, canım resimde ki kadar maalesef genc değilim :))
o benim kızım, 18 yaşında evlendim 20 yaşında kızımı doğurdum..
şuan da 36 yaşındayım allah nasip ederse de bir oğlum olacak..
biraz absürd bir durum ama kısmet böyleymiş :))
ilk çocuğum kardeşim gibi oldu bu da torunum gibi olacak herhalde hihoyyyt

canım tickeri hazırlayı en son adıma geldiğinde
Left side photo diye bir buton var yanında gözat yazıyor
ona tıkla bilgisayarında bulunan resimlerinden birini seçip ekliyorsun
sonra create Ticker e tıklıyorsun o kadar..
linkide gönderdim görebilesin diye..
http://babyticker.tickershack.com/stepthree/pregnancy.html

Allah bağışlasın canım ikisinide sana!!!
bende dedim noluyoruz ayol :)
hayırlısı olsun canım

amin canım,Allah hepimizin evladını bağışlasın
hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..

sen yinede beni öyle genç gör oldumu, bak mutlu oldum şimdi hihoyyyt

kızlar cemremmm ve nmy den uzun süredir ses çıkmıyor, iyilerdir inşallah onlar sıkıntılı geçiriyordu ya hamileliklerini merak ettim doğrusu

waterful olmuş. maşallah hepinizde fıstıklar allah bağışlasın.

benim kızımda böyle güzeller güzeli olur inşallah.

waterfull, oldu canım allah bağışlasın senin ki de fıstık maşallah :))
bana çok tuhaf geliyor boyunca kızım varken yeniden hamile olmak:))
senki ilk çocuk gibi değilmi :))

marsg canım senin ki de olur merak etme,kız çocukları bambaşka oluyor
büyüyünce daha iyi anlıyorsun,dert ortağın, arkadaşın,kardeşin
bir bakmışsın ki herşeyin olmuş birgün..

slm kizlar nabersiniz?
ya merak ettim bir suru ocak annesiyiz burda neden diger hamislerimiz de gelmiyorlar acaba bir sorun mu var ki?
insallah hersey yolundadir Rabbim hepimizin bebislerini saglik versin.

merhaba hamişlerrrrrrrrrrrr.........
bi okuyum bakalım neler kaynatmışsınız ancak girebildim eşim laptop u evden götürünce... bide ramazan öncesi biraz temizlik yaptım bugün oruçluyken halsiz olurum yapamam die

Kesinlikle haklısın linaycım.İlk çocuk gibi. Ama kzıımla yan yana görenler kardeş sanıyor bizi.Bu sene üniversiteye gidecek hayırlısı ile.
İlk başta çok şaşırmışlardı ikiside çocukların.Şeniz
Margsçım senin kızında böyle olacak inşallah, nasıl büyüdüğünü anlamıyorsun alında , bir bakıyorsun doğmuş, kocaman olmuş.Biz bir çok şeyle uğraşırken onlar büyümüşler bile.

ben annemle öyleyim canım. her cumartesi bir yerlere gideriz en iyi arkadaşımdır benim sırdaşımdır.

hep derdim inşallah bende kızımla böyle olurum diye. 19 yaş var annemle aramızda iki kardeş gibi geziyoruz. sende öylesindir eminim.

Kançiçeğim inşallah sorun yoktur diğer arkadaşlarda.
Herkesin bebeğini de doğmuş çocuklarınıda allah kendilerine bağışlasın.Hiç birine bişey olmasın allahın izmiyle.
Linaycım çok sağol. Kızlarımız çok güzeller canım maşallah.

doğru söylüyorsun biz bişeylerle uğraşırken bir bakmışsın ki büyümüşler anlamadık bile..
tekne kazıntılarını daha keyifle büyüteceğiz inşallah..
daha bilinçli,bilgili ve umarım telaşsız :)

insallah waterfullcum ...
bu arada resimdeki kizin heralde Allah bagislasin cok guzelmis...
kizin böyleyse kimbilir sen ne kadar guzelsindir:)))))

evet canım bizde sizin gibiyiz..
doktor kontrolune bile beraber gidiyoruz :))
Allah ayırmasın başımızdan eksik etmesin analarımızı..

kızlar ben birazdan çıkıyorum bursaya ailemin yanına gidiyorum hafta sonu yokum, hepinize iyi haftasonları diliyorum o güzel bebişlerinizle birlikte..

ekinsu, canım iyi yolculuklar aman kendine dikkat et..
bursa burdan çok sıcak oluyor ,bende geçen hafta oradaydım..

Kançiçeğim evet canım kızım.Linaydan kıskandım kızımın resmini koydum bendelülülülülülü
Valla kızlarımız bizden daha güzel hayatım, nesil her geçengün daha güzelleşiyor.sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…