2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

montesori eveeeet oraya gidicez süpeeeer bir yer değilmi resimlere bakınca bile hemen gidesim geldi ne güzel yer yapmış adam insanı baştan çıkartıyor

Merhaba canım, hoşgeldin sende.
Bugün muayene için farklı bir yere gittim.Muğladaki özel yücelen hastanesine. Dr. muayenesi ve ultrason görüntüsü aldılar. Bu dr. da çok pimpirikli geldi, doğum fiyatları da marmaristeki özel hastane ile aynı. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yine kendi dr, uma mı gitsem diye düşünmeye başladım, eşimde sağolsun çok yardım ediyor:roflol:Sen karar ver neresi dersen orada yaptırırım diyor.lülülülülülü

maşallah ilkide tosunmuş.

bagkurlulara borç ödeme affı çıkmıştı. araştırdın mı? çünkü hep önüne gelicek bu borç. bir an önce bir şekilde ödemeye bak. taksitlendirme yapılıyor diye duymuştum.

ya valla ben kocişimi çok seviyorum ama öyle hergün elimi attığım heryerde de görmek istemem özlemem lasım:)) :jeyyar:

benim hoşuma gidiyor evde olması valla
linaycım yeni evli değilim 3.5 yıl oldu
bazen hafta içi işi erken bitiyor erken geliyor çok mutlu oluyorum:))))

öyle ama güzelim, aşkta sevgide bir yere kadar, hergün dib dibe istemem naniknanik
benimki de iyidir hoştur ama karışır herşeye,beni bu hamilelik değil
sen daha çok geriyorsun diyorum bazen :)) birde çocuk olunca gör artık
düşünmek bile istemiyorum kaydirigubbakcemile

Evet canım, araştırmıştım. Taksitlendirmeyi düşündük 12 ay.Ama faizleri oldukça yüksek yine de. Bizim burda kış dönemi iş yaptığımız için, kışı bekliyorum açıkçası. Bir iki iş yaparsak peşin ödeme yapabiliyormuşuz, o zmana sorun yaşamam işte doğum nerede olacak diyekaydirigubbakcemile

üstatad bize morel gerek, sen üçüncüyü yapdığına göre korkmuyorsun yada sen rahat yapıyorsundur. bend enoraml istiyorum allahım bizi bi hık da kurtarsın inş . senağlama

smrisk sen bugün bayağı bir formdasın canım ya, yok iett ler, yok bir hıkda doğurmalar güldürdün bizi, saol , allahda seni güldürsün

üstatad bize morel gerek, sen üçüncüyü yapdığına göre korkmuyorsun yada sen rahat yapıyorsundur. bend enoraml istiyorum allahım bizi bi hık da kurtarsın inş . senağlama

Canım bence hiç korkma, gerçekten sorun olmuyor.Açıkçası sezeyan olan arkadaşlarımı biliyorum, güya acı çekmemek için normal doğum yapmadılar, ben en fazla 12 saat sancı çektim, onlar 1 hafta ayağa kalkamadılar.Bebekle ilgilenemiyorsun, doğduğu anda onu göremiyorsun.
Birde ilk doğduğunda bebeğe anane sütü verilmezse sarılık olma ihtimali artıyormuş. Sezaryan olan kişilerin bebekleri çoğunlukla bu sütü alamadıkları için, sarılık olma ihtimali artıyor.
Çok zorunlu kalınmadıkça, normal doğum en doğru seçim.Ama bazen mecbur kalabiliyorsun, o zmaan yapılacak bişey yok zatenhihoyyyt
İnşallah herkese allah kolay bir doğum versin, ister normal ister sezeryan.Bebişlerimiz en kolay şekilde kucağımız alalım.

ya ekinsu hep şüpheliyiz hep üzülüyoruz kafalara bişeyler takıyoruz ve bügünde günümdeyim snaırım gercekden içim kaynıyor allah hepimizi gülmekden alıkoymasın

ay kızlar yaaa alemsiniz ..şakkıdıkocam evde deyince siz bütün gün oturuyo herseye karısıyo filan mı sandınız benim arkadaslarımda bizi bütün gün sarmas dolas evde romantiklik hakim filan sanıyo eşim mimar bir odayı ofis olarak kullanıyo ve inanın sizin eşlerinizden daha cok calısıyo bazen 20 saat makine basından kalkmadan calıstıgı oluyo allaha sükür karısmıyo öyle herseye dedim ya karıscak vakti yok o sabah yatar mesela ben haliyle aksam, öglen kalkıp çok yogun calışır işteyken daha cok görüyodum kocamı :roflol:sadece yanımda oldugunu bilmek çok güzel dısarda ne yedi ne içti trafige mi takıldı sorunu filan olmuyo o güzel geri kalanda hep yogun:bbo:ama kısın yogun olmuyo cok fazla o yüzden bebege birlikte bakcaz ne anlarız yalaelaelaelaelae

ekinsu canım daha yeni sayılırsınız 3,5 yıl dediğin nedir ki bizim 18 yılın yanında :))

allah başımızdan eksik etmesin kocalarımızı..

Canım bence de böyle olunca çok güzel oluyor. Ben de eşimle aynı işyerindeyim sabahtan akşama. Bize de bıkmıyor musunuz birbirinizden diyorlar_?
Ama iş ortamındayken, hiçte kocammış gibi olmuyor, pazar günlerini ya da beraber bir tatile çıkmayı dört gözle bekliyorum. Diğer çalışma saatlerinde birbirimizin dışında o kadar çok şey varki ilgilenecek.kaydirigubbakcemile

waterfull maşallah canım Allah yardımcın olsun bu doğumunda da :)

benimki 1.860 gr dı ama yinede sezeryan oldum,ayaklarından çıkmaya
çalışıyordu çünkü..o yüzden bu da sezeryan olacak..

Canım benim yaaa, yolunu karıştırmış demek kii.Erken doğum mu olmuştu hayatım onda_?

linay sen kaç yaşındasın ,18 yıllık evli biri ve bu fotograftaki sen misin eğer sensne harika valla kaç yaşında evlendin ayolll

montesori canım çok geçmiş olsun !!!
gerçekten iyi yanlarından bakmaya çalışmak lazım böyle durumlarda ne güzel kontrollü kilo alacaksın bak ben 6 kilo almışım başından beri kabus gibi,ve bu beni çok korkutuyo sanki hep böyle kalacakmışım gibi.
yoga soran bir arkadaş var dı ben başlardaa baya iyi başladım ama 7 haftadır yapmıyorum ama gerçekten güzel oluyo tembellik işte ev sıcak olunca,aslında gece yapılabilir,HAMİLELİKTE YOGA dr.NESLİHAN İSKİT İLE diye bir dvd var elimde evde yapılalabilir birşey yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…