2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar ablam, görümcem, arkadaşım oto koltuğunu toplasan 3 kez kullanmamışlar boşuna almışız diyorlar

benim almam lazım. benim arabam var çünkü. bebege de annem bakcak sabahları ona bırakıcam. işe başladıktan sonra. bana kesin şart iyi bir şey.

canım bahsettiğin ürün bir alman markası ...türkiye de de cok tutuluyo...
ekinsu sen havuzlu han a gelmicen mi yengem ordan sebamedin setini cantası dahil 25 ytl ye almıs

gelmemmi kız gelicem havuzlu hana , eylül sonu tam 6 aylık olunca annemle beraber gidiyim a dan z ye ne lazımsa alalım bir kerede bitsin diyorum, sebamed vb ürünlerde varsa onlarıda alırım oradan bilmiyordum olduğunu,sen ne zaman düşünüyorsun gitmeyi

varmıs bebek bakım ürünleri orda ayyy yengemin torunu oldu herseyini ordan aldı neler almıs ekinsu anlatamam...bebk kuveti bakım setleri file bebek kuvetinin ayıcıklı maşrabası bile var annem erken gitmeyelim kasım gibi gideriz diyo ama ben dayanabilir miyim bilmiyorum üsküdar da da uygun bir magaza buldum kadife tulumlar var cok sekerler 13 ytl filan ...çok begendiğim birkaç seyi ordan alcam ben gerisini annemle ...kayınvaldemde kırılıyo ama cocugum bem ne alcam diye...

kızlar selam hepinize,
bu hafta yoktum ,eşim izne ayrıldı,ewde pek durmadık,
filizcim ya geçmiş olsun şimdi okudum,nerden çıktı şimdi bu şeker,çok şükür senınde bebeğinde durumu iyimiş en azından,napcaksın dıkkat etcen azcık,iyi yanını düşün kılo almıcaksın ne guzel:dance:
ya herkes alışverişe başlamış,ben bir iğne bile almadım daha kızıma,gerçi annem we kayınwalıdem dunyayı almışlar şimdiden,

sagol esra ailede olunca genetik işte inş.yarın ki test sonuclarım iyi cıkar da...
walla ben gözüme takılanları alıyorum foto cekip koycam inş.kıs bende aldım ya annen ve kayınvalden de ayrıkaydirigubbakcemile

allahım yaaa ne güzel izindeymiş eşin ben sehirdısına cıkmadan pazartesi işe baslıcam...istanbul un altını üstüne getirdik ama gidemedik uzak biryere...

inşallah canım iyi çıkar test sonuçlarım dua edicem,
ewet fotoları koyun kızlar bızede örnek olsun bakalım neler alınmış
canım eşim izindede bızde bır yere gitmedık,hadı ben neyse bıkaç yere gıdıp geldım o çalışırken ama o sadece bı bodrumda hafta sonu tatılı ile duruo,pazartesi ikimizde başlıcaz işe, ne çabuk geçtı şu 2 ay anlamadım ya,strese girdım anaokulu bu hafta başlıomuş 1. sınıflarla birlıkte,sen daha geç başlıcam dememişmiydin,
bu arada arabadan bahsetmişin 2009 da die falan,eşin alıomuymuş araba sanahihoyyyt

daha gec baslıcam diye biliyodum ama erken acılcak ya okullar milli egitimden tel bekliyorum inş.aynı okul cıkar...aramadılar hala...
aman işte ben araba hayalleri kurup duruyom fakirin ekmegi UMUT:çok üzgünüm:

daha gec baslıcam diye biliyodum ama erken acılcak ya okullar milli egitimden tel bekliyorum inş.aynı okul cıkar...aramadılar hala...
aman işte ben araba hayalleri kurup duruyom fakirin ekmegi UMUT:çok üzgünüm:

inşallah o okul olur yakındı sana ya ,uzağa gitmek zor,
hıımm umut edıosun yani ,et güzelim et inşallah allah gönlüne göre werir

montesori zenginin parası fakirin çenesini yorarar hesabı anacım bende umut ediyorum ama olmadı kocama diycem bi mobilet alsın yanındada teknesi oluyor ya bebişimi de oaraya koyarım yallaah ver elini ist :)))))

ekin su benim okul öncesi ögretmenliği
ezra nın ingilizce(onun bebegi dogustan ingiliz)
barcli bilgisayar
sen calısıyo musun canım biryerde yoksa evde misin...
smrisk öldürdün beni gülmekten mobilet .iett koltugu falan

ooo kızlar neler almışsınız böyle valla ben daha bişey bile alamadım şu a.s. sonucum belli olsun bende başlıcam almaya

ben çalışıyordum ama serbest olarak çalışıyordum, hamile kalınca ara verdim çünkü çok yoğun oluyor sürekli yollarda oluyorum, saatlerce bilgisayar başında kalmam gerekiyor o yüzden 9 ay mola verdim canım, evdeyim şimdi

Merhaba kızlar, oh ne güzel valla, montesori canım sen bebiş 2-3 yaşına geldikten sonra bile nereye bırakıcam derdin olmadan yanında götürür getirisin:)))
Barçlının kızı bilg. öğrenecek , esranın ki ise ingilizce.
Tamamdır sizin olaylarınız valla.
smrıskçım boşver üzülmeyi, istanbul gibi bi yerde ne yapacaksın arabayı. İstanbula giitğimizde eşimin yanında ben bile büyük stres yaşıyorum, bi de o trafikte kullansam ne olur bilmiyorum artık.
Kızlar bugün ultrasona girdim, oğluşum 637 gr mış.Bir hafta önden gidiyormuş. Moralim çok iyi bugün.
Yalnız hala nerede doğum yapacağıma karar veremedim yaaaaa.

en güzeli ekinsu dısarda calısmak zor olur..bende bebekten sonra 3 yıl ara vericem zaten bakıcı filanda bulamam ben ...eşim evde calısıyo benim hiçbir bakıcı da erkek evdeyken gelmez...gelenden de şüphe ederim:)

ooo kızlar neler almışsınız böyle valla ben daha bişey bile alamadım şu a.s. sonucum belli olsun bende başlıcam almaya

olsun canım önemli değil herşey artık 1 günde alınıyor, yeterki bebeişlerimiz sağlıklı olsun, hayırlısı ile seninde sonucun temiz çıksın inşallah, bende bir şey almadım sayılır daha sadece bir tane patikli don aldım donansın oğluşum diye onuda cinsiyeti belli oldu diye aldım, 6 ay dolmadan almak istemiyorum hiçbir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…