2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm bayanlar hastaneye gittim ayr. ult. için 24 eylüle gün verdiler hadi hayırlısı. allah kimseyi hastanelere düşürmesin valla cok zor ordan oraya yolluyorlor. valla sinir oldum

slm bayanlar hastaneye gittim ayr. ult. için 24 eylüle gün verdiler hadi hayırlısı. allah kimseyi hastanelere düşürmesin valla cok zor ordan oraya yolluyorlor. valla sinir oldum

smrisk naptın canım bende seni merak ettim tarihin iyi yinede cok geçe vermemişler cok kalabalık dimi hastane havasız ter kokusundan bayılmıstım sonomed pahalı canım yaaa vermem o kadar para ben zaten bebegi zkamil ultrasonunda görücem de eşim cok istiyo sonomedi...bana caya gelseymişsin yok cay olmaz da oturmaya ...

ay tşk ederim valla gelseydim uyuya kalırdım herlade cok yorukldum cünkü. ilk defa geldim oralara sayılır neyse buldum hastaneyi bayan doktor vardı hamileydi oda bişeyler sordu yan odaya gecdim yan odadaki bayan cok havalıydı. yani anlamıyorum bu devlet hastanesinde alt tabakada calısan insanalr daha cok afra tafra yapıyor. birileri bişey soruyor onlarda azarlıyark cevp veriyorlar. insan sınıfandırması yapıyorlar. montesoru zeynep kamil gelmiş gecmişş cocuk ve kadın üzerine en büyük hastane cihaz olarak.bizler sadece önlemelrimizi almaya çalışıyoruz gerisi allahdan, en iyi yerede gitsen olacak oluyor, tabiki gidipde memnun kalmassak başka yere gideriz ama inş kafamızda soru işareti bırakmazlar. düşünsene ben ozamn 6 aylık falan olcam artık karnımda ne bi fetus nede cenin var artık bi bebk oluyor ona nasıl kıyılırki allah göstermesin inş herkesin tahlilleri sonuçları temiz çıkar hepimiz kucağımıza bebişlerimizi alırız. allahım bu mutluluğu bizlere cok gçörmesin inş.

İnşallah kızlar, hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimiz kucağımıza.
Ya bazı durumlarda size imreniyorum,özellikle istanbulda olan arkadaşlar, hepiniz birbirinize hangi hastanenin nasıl olduğunu, fiyatını, dr. adına kadar herşeyini anlatıyorsunuz, veriyorsunuz. Muğladan kimseye rastlayamadım burada, marmarisi bir tarafa atıyorum muğla bile yok.Kimseden bilgi alamıyorum, hangi hastane nasıldır, fiyatları nedir, dr. ları nasıldır.
Benim dr. um devlet hastanesinde çalışıyordu (du diyorum,bıraktım) geçen muayenede benim doğuma gelmemi istiyorsanız, devlet hastanesinde değil, özel .... hastanesinde doğum yapman lazım dedi, ben devlet hastanesinde doğum yapmak istiyorum , siz olmayacak mısınız deyince de, hayır, o anda kim nöbetçiyse o olur, zaten sorun olmadığı sürece dr. gelmesine gerek olmaz, ebe ve hemşireler doğumu yaptırır dedi.Sorun çıkarsa hangi dr. varsa o gelir dedi.Ben şok geçirdim tabiii, eşimle konuşarak çıktık dışarı. Ben niye o zmana bu dr.a her kontrol için muayene ücreti veriyorum ki dedim. Giderim devlet hastanesinde kontrolllerimi yaptırırım kim varsa ona muayene olurum her dr. u da tanırım bua arada.O yüzden bıraktım.
Yaa bu nasıl bir mantıktır. Benim bildiğim dr. a özel muayenesine gidiyorsan , nerede doğum yapacaksam ki onun çalıştığı yeri düşünüyorum sonuçta, oraya gelmek zorunda değil mi_?
Onun söylediği özel hst. de de normal doğum 1800 müş, bi de kendisi için para alıyormuş600 gibi .Farklı şeylerde çıkacaktır, 2500-3000 ytl para.Normal doğum için.Sezaryan olursa 5000-6000 olacak sanırım.
Şimdi başka bir dr. ve hastane araştırıyorum.Ne yapacağım diye düşünüyorum. Bakalım cuma gününe muayene ve ayrıntılı ultrason için muğladaki bir özel hastaneden randevu aldım, oradaki dr. la görüşeceğim.Hem hastanenin fiyatlarını, hemde nasıl bir doğum olacağını konuşacağım dr. la.

canım ben evlenmeden önce istinye de oturdum tam 23 yıl:) devlet hastanesinin yukarısında haftada bir de annemdeyim birgün bulusuruz istinye parkta bana eminönünden aldıklarını gösterirsin kopya cekerim...

Gerçekten sinir bozucu bi durum.Burdaki doktorlarda öyle bir kaç tane özel hastaneyle anlaşmalı oluyolar ve sana seçenek sunuyolar hangisini istersen oraya geliyor.Yani bırak devlet hastanesini özel hastaneyi bile seçiyolar. klava:

waterfull uçmuş sizin orda fiyatlar yaaa burda sezeryan benim gittigim hastanede 600 ytl normal dogum 450 ytl ssk ya ...eger doguma da o sırada kim ordaysa o grcekse doktor degiştirmekle en dogru kararı vermişsin inş. iyi dir doktor bulursun zordur bu saatten sonra doktor degiştirmesi ama senin düşüncen cok mantıklı...

canım ben evlenmeden önce istinye de oturdum tam 23 yıl:) devlet hastanesinin yukarısında haftada bir de annemdeyim birgün bulusuruz istinye parkta bana eminönünden aldıklarını gösterirsin kopya cekerim...

İnanmıyorum yaa bukadar olur.Bana gelisin bigün bekliorum. kaydirigubbakcemile5

Kızlar şu anda banyo kırılıyor.Matkap seslerinden bi hal oldum sanki kafamın içinde çalışyor.kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

Montesori Ramazandan sonra gel ramazanda oruç tutucam ona göre sonra deme blooms beni aç bıraktı die cokacimcoook

Merhaba arkadaşlar,sohbetiniz bol haftanız güzel olsun..

ezra gözünaydın bir problem yokmuş,sevindim canım..

smrisk hadi hayırlı olsun nihayet almışsın randevunu :) ne kadar kötü bir ortam
değil mi;Allah muhtaç etmesin oralara inşallah..

blooms canım sana da allah sabır versin ne nefret ettiğim sestir :))

montesori muayeneye gittin mi cuma günü , nasılmış kuzucuğun :)

Montesori Ramazandan sonra gel ramazanda oruç tutucam ona göre sonra deme blooms beni aç bıraktı die cokacimcoook

blooms dayanabilecekmisin ? bende çok istiyorum ama sanırım dayanamıyacağım
mide kazıntısı ve susuzluk öldürüyor beni,hiç alışkın değilim aslında ramazanda
oruç tutmamaya tuhaf geliyor ama ne yapacağım bilmiyorum..

canım oruc tutabilecek misin zorlama kendini zaten borcları da yine biz tutcaz ben bu sene tutamıcam cok susuyorum herkes ramazan geliyo diye seviniyo ben tutamıcam ya buruk gecicek bu sene ...
ben bu hafta içi gelcem istinye parka malum pazartesi okul açılıyo...yegenim istinye parkın içinde küçük bir lunapark yapmıslar oraya gitmeyi çok istiyo söz verdim ona
yegenim -fifoş teyze ;istinye paykın içindeki luna payka beni götüyebiley misin deyince içimin yagları eridi...bizimki R özürlü de:roflol:

linay cuma gittim de muayene filan yapmıyolar ki ... birkaç soru soruyo yolluyo gün almam için yan odaya 19 eylül de gircem ultrasona sen bizden önce girceksin anlatırsın bize eşleri içeri almıyolar diye biliyorum dogru mu?

bırak içeri almayı ilk kapıdan bile sokmuyorlar,sadece sen girebiliyorsun..
kendi doktoruna muayeneye gidiceksin gibi aklımda kalmışta..
ben 5 eylülde kısmetse gideceğim..

bırak içeri almayı ilk kapıdan bile sokmuyorlar,sadece sen girebiliyorsun..
kendi doktoruna muayeneye gidiceksin gibi aklımda kalmışta..
ben 5 eylülde kısmetse gideceğim..

aman yaa ucuz etin yahnisi olmaz misali eşim can atıyo bebegi görmek için şimdide baska bir yere gidelim bende görcem diyo almıyolarsa ...

kızlar istanbulun pek çok semrinde yarın sabah 7 den crş 7 ye kadar sular kesik haberiniz olsun blooms komşum sizin ordada kesilcek birde tadilatın var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…