2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

eşin nerde canım ,bide nie gergınsın,gerçı bende ewdeydım bugun eşimle temızlık yaptık,bende sıkıldım yapacak bişey yok, tv de her yer spor haberleri

iyiyim canim sen nasilsin? bu puani valla hic bilmiyorum canim ama kontrol paneline bakarsan orda puani nerden,hangi konulardan aldigin belli oluyor...bir baslik var son alinan tecrube puanlari diye oraya bi bak istersen.ha bi de mesaj sayina gore galiba bilmiyorum ama öyle olmasi gerek.

Ezra canım ii olmana çok sevindim bizi baya korkuttun.Dikkat et yorma kendini iş hiç bitmez boşveeerrrrr.

saol canım ,walla bişey yapmıorum zaten,bugun eşim silip süpürdü ewi,ama bi yemek bile yapsam belım tutuluo benım çok kötü

Ayy ne şanslıısn bizimki hayatta yardım etmez.Zaten istesede beceremez.14 sene oldu mutfaktan bişey alıcağı zaman bana sorar akıllara zarar senin anlıycan klava:
Belinin ağrısı karın kaslarının zayıflığından olabilir canım. Benim ikinci hamileliğimde belim çok ağrıyodu fizik tedaviye gittim dr. karın kaslarımın zayıf olduğunu söylemişti.

walla o konuda şanslıyım canım,hamılelıkten öncede beraber yapardık temızlığı,ama sizinkı gibi 14 sene olunca nolur bılmem,bizim daha ilk senemizsonra deişir derler ya görcez bakalım,
walla bende bu bel konusunda dr a gitmek istıorum aslında,bazen ayağımın üstüne bile basamıorum,o kadar tutuluo belım,yatakta sağdan sola döneken bıle hareket ettıremıorum

Git canım ben fizik tedavi olmuştum baya bi rahatlamıştım.Kesin faydasını görürsün. hihoyyyt

iyi geceler kızlar sonunda beklenen gün çattı yarın su aldıracağım bana dua edin bu gece sabah nasıl olur bilmiyorum üç gündür paso iş yapıyorum su aldıracağım diye yorgunluktan ölüyorum ama yinede gözüme uyku girmiyor hayırlısı ile aldırsamda şu psikolojik baskıdan kurtulsam

canım hiç endişe etme inşallah hayırlısı ile atlatırsın

Canım benim ALLAH yardımcın olsun.İçini ferah tut gidenler gayet rahat olduğunu söylüyolar.Kendini sıkma :teselli:

desteğiniz için çok teşekkür ederim:1hug: insanın elinde değil aklına bir sürü olumsuz düşünce geliyor yaptırana kadarda geçmeyecek heralde

Canım lütfen içini ferah tut ve rahatlamak için bol bol dua et.Eminim kuzucunun hiç bişeysi yoktur doktorlar işte pimpirik yapıolar.Dualarımız seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…