2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aman yaa ucuz etin yahnisi olmaz misali eşim can atıyo bebegi görmek için şimdide baska bir yere gidelim bende görcem diyo almıyolarsa ...

sanırım ki eşin göremicek, allah oraya düşürmesin çok kötü yaa
ama makınaları iyi işte, mecbur kalmasam kapısından bile geçmem oranın
as ye gittiğimde hem gördüm hem duydum insanlara neler yaptıklarını..
iğrençler..

sanırım ki eşin göremicek, allah oraya düşürmesin çok kötü yaa
ama makınaları iyi işte, mecbur kalmasam kapısından bile geçmem oranın
as ye gittiğimde hem gördüm hem duydum insanlara neler yaptıklarını..
iğrençler..

zeynep kamilden mi bahsediosunuz?o zaman hayatta gidilmez oraya.

as amniyosentes demek ,kısaltılmışı :))

nazlıcan sıcaktan bunalmış durumdayız sen nasılsın :)

alisha doğum için falan hiç önermem..

uzunbulut gidecekti bugün as için ne yaptı acaba..

Anadolu yakası: Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Dudullu, Yenidoğan, Çekmeköy, Alemdağ, Sarıgazi, Taşdelen, Ataşehir, Beykoz ilçesinin yüksek kesimleri ile Kavacık ve Acarkent bölgeleri.

Avrupa yakası: Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Güngören, Bakırköy ve Zeytinburnu ilçelerinin tamamı ile Beyoğlu, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinin sahil kesimleri.

ben iyiyim merakla sonuçlarımı bekliyorum yarın tekrar arayacağım inşallah hayırlısıyla çıkmıştır
burası da çok sıcak çok şükür annemlerin kliması var rahatım

linay yanlıs hatırlamıyosam sendin galiba kadıköyde hamile pantolanu satan biryer tarif etmiştin bende not almıstım kaybetmişim kagıdı zahmet olmazsa tekrar anlatıbilirmisin neresi oldugunu pazartesi okul acılcak kumas pantolona ihtiyacım var...yarın gidicem kadıköye
as yi de ögrendim sonunda:)

linay yanlıs hatırlamıyosam sendin galiba kadıköyde hamile pantolanu satan biryer tarif etmiştin bende not almıstım kaybetmişim kagıdı zahmet olmazsa tekrar anlatıbilirmisin neresi oldugunu pazartesi okul acılcak kumas pantolona ihtiyacım var...yarın gidicem kadıköye

evet ben söylemiştim..boğanın ordaki mc donaldsın yanında ki sokaktan gir
solda mağazalar var,en son mağaza hamile bebe mağazası ordan almıştım ben..

hava durumu bir haftaya kadar mevsim normallerine dönecek diyordu.walla ben şimdiden dua ediyorum diyarbakır dönünceye kadar karlı falan olsun diye :Saruboceq:

eşin nerde canım ,bide nie gergınsın,gerçı bende ewdeydım bugun eşimle temızlık yaptık,bende sıkıldım yapacak bişey yok, tv de her yer spor haberleri

valla canım eşim işteydi gece geldi sabah gene gitti bu gece de geç gelecek..tüm haftam tek başıma geçti ama nie bu kadar gerildim bilmiorum??bu gece ben de gidicem yanına ..hem çağırdı(dün gece o geldiğinde gözlerim ağlamaktan şişmiş ve yaşlıydı)
haklısın tv de boş ,düzgün bi belgesel bile bulamıorum..neys işte öle..
ben duş yaptım şimdi biras toplayacağım kendimi,umarım sen ve herkes iidir:))

Kızlar neyapim daha sonra kazasını tutmak zor oluyo daha öbür çocuklarınkini bitiremedim.Akşama kadar yatarım diyorum dışarı çıkmam.Bakalım enazından denemek istiyorum.İlk bir hafta tutabilsem sonrasında bünyem alışır zaten.
Montesori bizim binanın deposu var canım üçdörtgün sular kesilmio yoksa yanmıştım gerçekten.

merhaba bayanlar bikaç gündür giremiyorum internete.. bugünde misafirim vardı... yine epey kaynatmışsınızz...yerimseniben

oruç konusunda bana kalsa tutun derim sonra tutmak çok daha zor oluyo... ben hem yatarken yerim hemde sahura kalkarım die düşünüyorum..havalar inş. soğurda susuzlukda cekmem.. yoksa çok zor olucak.. zaten ben buralar doymak bilmiyorum her an elimde bişey var yiyecek..cokacimcoook

kadıköyde rıhtımdan boğaya doğru çıkarken sağ tarafta bulvar pasajı var, onun içinde de bir hamile giyim mağazası var belki işine yarar montesoricim

X