2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kizlar nasilsiniz akadaslar bugün 20haftalil oldum hatta 20hafta 1günlük ama oglumun hareketleini hissedemiyom bazen karnimda biseler kayiyor gibi acaba omuki ya korkmaya basladim niye tekmelemiyor yaaaaaaaa

kızlar günaydın 2 gündür çok yoğun geçti, hiç giremedim, uzun beyaz bulut geçmiş olsun canım içini ferah tut,herşey yolunade gider üzülme

montesori dün sabah ben şeker yüklemetestini yaptırdım, aç karına şekerli su içirdiler 1 saat sonra kan aldılar öğleden sonra da sonucu verdiler, allahtan temiz çıktı sonuç 128 referans değerde
max. 140 mış, darısı başına arkadaşım

günaydın hanımlar umarım herkes iyidir. uzun beyaz bulut inş sonuçalrın temiz çıkar hiç korkma dualarımız seninle.

ekinsu gecmiş olsun sanırım bu şeker yüklemesini herkese yapıyorlar, bakalım bizim doktor yapdırcakmı,

montesori sonemete gitmemei tavsiye etmişdi doktorum ben orayaı arayıp sordum 263 ytl. , bugün zeynep kamile gidicem bakim ne zmana randevu vericek jhayırlısı artık

Günaydın güzel anneler a.s. a.s.
Gülsu canım bu ilk çocuğun sanırım.Genelde ilk bebekler geç hissediliyor.Merak etme o içeride çok rahattır annesi aklına kötü şeyler getirme kaydirigubbakcemile2
Ekinsu testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim canım kaydirigubbakcemile5
Smrisk canım umarım çok uğraştırmazlar kolay gelsin.

merhaba kızlar nasılsınız bugün...

ezracım vallahi budün sabah alarm çalarken gözümü senle açtım ne yaptıki şimdiye çoktan yazmıştır diye. ama allaha şükür iyiymişsin geçmiş olsun canım a.s.

uzun beyaz bulutcum sende içini ferah tut hiçbirşey çıkmaz inşallah merak etme

bu arada magnezyuma başlayan arkadaşlar ishal oldunuzmu hiçbiriniz. ben ilacı kullandığımdan beri ishalim ve geçmiyo doktorada cuma gitcem ne yapacağım bilemiyorum...

Marsg ne güzel bebişin Maşallah
İlgin için çok teşekkür ederim.
Önümüzdeki ay bende gitmeyi düşünüyorum. Gerçi artık bebişimin durumunu kabullendim ama en azından doktor bana detaylı anlatır.a.s

günaydın kızlar nabersiniz dün hep evdeydim kapıdan burnumu bile çıkarmadım çok sıcaktı ve çok sıkıldım hep şükrettim 9ay yatmak zorunda olanlar var Allah yardım etsin dedim çok zormuş ben bi günde şiştim

Günaydın canım.
Niye bekliyosun ki hemen doktorunu ara bence canına yazık.

arkadaşlar herkese günaydına.s.a.s.
bilgisayarımız bozuldu tamirde o yüzden giremedim forma,ama herkesi çokkkkkkkkkkk özledima.s.
komşuma sabah kahvesine geldim ve hemen bilg.oturdum o yüzden sürem kısıtlı ve ben yazılanları okuyamadım,umarım herkes iyidir.
benim cinsiyet hala belli değil ama süratle kilo alıyorum en son tartıldığımda yani dün kilom 68.5 tu gidişat feci yanilaelaelaelaelae
neyse arkadaşım bana mı geldin bilg.mı diye söylenmeye başlamadan ben kalkıyım bilg.başından,fırsat buldukça foruma girmeye çalışıcam herkesi öpüyorum.Şeniz

Talya meraktan çatlattın bizi.Neyse ii olmana çok sevindim kaydirigubbakcemile2
Biran önce yaptır şu bilsayarını özletme kendini kaydirigubbakcemile5

talya hoşgeldin. miniğim bi tük kahvesi yap iç isale iyi geldiğini biliyorum, leblebide deniyebilirsin hem korkmada yediğin bişey dokunmuşdur gecmiş olsun

Talyacım hoşgeldin, merak etmiştik seni.Biran önce olsun bilg. da rahat rahat girkaydirigubbakcemile3
Miniğim geçmiş osun, ishal önemsenmemeye gelmez güzelim, hem de sıcakta.Zaten bişey yenmiyor, birde ishal olunca bünyen zayıflar. Bebişe bişey olmaz ama sen kendine dikkat et.

slm kızlar ben de giremedim bikaçgündür hepiniz iisinizdir inşallah, ben de iim dicem ama 2gündür sol bacağıma kramplar giriyo üst tarafında bi noktada kemiğim sızlıyo yürüyemiorum bile doğru düzgün, biraz araştrdım gebelik siyatiği oluomuş rahim büyüyünce bacak sinirlerine baskı yapıomuş nasıl geçicek bilmiorum, annem de kızın olucak ondan dio ne alakaysa:)

alisha cok gecmiş olsun bende kramplardan cok cektim bir haftadır da topallıyorum doktor zaten ilaç vermişti 2 ye cıkardı sabah aksam alıyorum birde ayaklarımın altına yastık koyuyorum yani ayaklarım yüksekte kalıyo gecede bacaklarıma bebeyagı ile masaj yapıyorum muz yemek te cok iyi allaha şükür 4 gündür olmadı bende ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…