2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

herkese iyi geeler sonunda suyu adırdım kasığımda hafif bir ağrı oluyor ara ara onun dışınd iyiyim hayırlısı ile şu üç günü atlatıp birde temiz haberini alsam herşey süper olacak:CüvCüv:

uzun beyaz bulut geçmiş olsun amniyosentezmi yaptırdın bende 19 haftalığım iki hafta önce amniyosentez yaptırdım henüz çıkmadı sonucum.Sendede fish yöntemiylede baktılarmı aynı zamanda 48 saat sonra bir ön sonuç çıkıyor onda merak ettim.Umarım sonuçlar herşey çok güzel olur.

hadi bakalim insallah sonucu iyi cikar canim.

simlamutlu canim senin de guzel haberlerini bekliyoruz insallah sen de iyi sonuc alirsin....:Saruboceq:

Kançiçeğim çok teşekkür ederim amin inşallah.Ben izmirde ege üniversitesinde yaptırdım 48 saat sonra fısh yöntemiyle bakılan erken sonuç çıkdı onda bir problem yok ama tabi kesin bir sonuç değil kesin sonuç labarutuvar ortamında sıvıdan hücre üretmek için bekletilip öyle bakılıyor yarın 15. günüm arayın dediler hücre üreyip üremediğini söyleyecekler kesin sonuç içinde 10 gün daha bekleyeceğim.

kançiçeğim teşekkürler benim bildiğim kadarıyla burda fish yöntemi ile bakılmıyor en azından bize bakmadılar .beklemekten başka bir yol yok iyi sonuçları ve ardından beişleri alalımda kucaklarımıza gerisi boş

hayirlisi olsun kizlar insallah bisey cikmaz...
Allah saglikla bebislerinize kavusmak nasip etsin insallah...
gerisi gelir nasilsa,Allah saglik verdikten sonra...

günaydın bayanlar umraım herkes ,iyidir. simlamutlu ve beyaz bulut inş sonuçlarınız temiz çıkar allah sağlıkla kucağıınıza almayı nasip etsin. ya bide şunusorcam bende bu ramazan tutmak istiyorum ama önce bi doktorada sormak gerekir, önceki hamileliğinde oruc tutan varmı acaba zor oluyormu bilgi verebilirse sevinirim

günaydıııın
smrisk bence kişiden kişiye değişir doktora sorarsan tutma der tabiki hem çok uzun saatler aç kalacağın için hem vücut direncin düşecek hemde tansiyonun dengesi bozulacaktır iftarda geç olduğu için yemeğe birden yüklenip rahatsız olcağın için çoğu doktor vermez bende tutmak istiyorum tabiki ama kendimi biliyorum bünyemi tanıyorum vücuduma eziyet etmekten başka bişey olmaz benim yapacağım o yüzden bu sene malesef inş. telafisini doğumda sonra gerçekleştirebilirim

günaydın kızlar

uzunbeyazbulut ve simlamutlu geçmiş olsun sonuçlarınız güzel çıkar inşallah kızlar

günaydın kızlar bugün nasılsınız? valla ben hiç iyi sayılmam acaba bu doğum sancıları nasıl birşeyki benim 2 gündür karnımda acayip ağrı var kasıklarımda ve genital bölgemde dün gece daha da fazlaydı valla önceden korkmuyordum ama bugün korkmaya başladım :Saruboceq:

günaydın miniğimm, geçmiş olsun, bence bugün doktorunu ara ve ona anlat durumunu belkide seni muayene etmek isteyecektir hemen, ihmal etme canım

miniğim benim bildiğim doğum sancısı belden belden vuruyo ama bencede gidemesende doktorunu ara sor acaba gazınmı var benim gazım olduğunda karnımı çok acıtıyo kasıklarımıda sıkıştırıyo

karnım şiş zaten nazocum... acebamıki diyorum bide ishaldim ya şimdi hiçbişey yok ama ağrı var işte ilacımıda yarıya indirdim galiba ishal geçti ama bu ağrı nerden çıktı anlayamadım bebeğimide dün akşam biraz aşağılarda hissetmiştim açıkçası ondan korktum

günaydın millet...ekinsu seker yüklemesini yaptırdım benimki 100gr dı tam 3 saat hastanede kaldım yarım saatte bir idrar ve kan verdim allahtan eşimle gitmişim son saatlere dogru gözlerim kaydı birde 100 gr sekerli su içmek kabustu yaaa inş. iyi cıkar sonucum...
nazobülo sen sanırım balık yagı kullanıyodun doktor bana solgarın verdi kahvaltıdan sonra içiyorum ama midemi mahvediyo sen ilk içmeye basladıgında olmusmuydu böyle bir durum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…