2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar nasılsınız melisay hosgeldin aramıza ...
smrisk nasılsın oohh ne güzel senin bebek annem kuaföre gitmesin diye saclarını bir gece de boyamıs:)
benim de sacımda boya,gölge hiçbişiy yok olmadı da şimdiye kadar bende söyleyimde ogluma şöyle aralara kızıl balyaj atsın...sen bugun de calısıyo musun canım ...
aman kızlar tv de dinledim pazartesi ve sonrasında sıcaklar 5 derece artıcakmıs...
melegim bende bazen ayaklarım şiş uyanıyorum ama 10 dk sonra filan iniyo...
kızlar bişiy sorcam sizde agız kurulugu oluyomu ben kendimi bildim bileli çok su içerim günde 7 lt.filan lavabodan da cıkamam tabii dogal olarak ama gece bile su içmeye kalkıyorum ...

hoşgeldin melisay!
meleğim bende tuz şişiriyor biliyorum canım vücudun su toplamasına sebep oluyor tuz bu aylardan itibaren mümkün olduğunca tuzu azaltmamız gerekiyor
bu arada herkese günaydınnnn!

merhaba montesori,
bende iki üç gün su içmesem aklıma bie gelmezdi ama artık çok susuyorum dediğin gibi günde 2lt ye yakın içiyorum canım o da ben yani düşün
ama canım 7 lt çok tehlikeli bi rakam böbreklerini aşırı yoruyosun demek bu,bildiğim 2 lt nin üstünü önermiyolar fazla su da herşeyin fazlası gibi zararlı canım

günaydın montesori aa yazını okuyunca sevindim açıkça çünkü bende deli gibi su içerim kendimi bildim bileli herkes seker hastası olduğuu düşünür ama allaha şükür hertürlü testi yaptırdım bişey çıkmadı doktorlar normal bünyeden bünyeye dceğişir dedi şöyle söyleyim ben meyve yesem yada yada sıvı başka bişy içşem bile ardından direk su içerim ve dediğin gibi wc seferleride baya sık oluyo gündüz önemli değilde geceleri baya sıkıcı oluyo hele şimdş karnımda büyüdü belim ağrıyo kalkması ölüm geliyo yataktan en az 3 defa kalkıyorum oda en azı yanii gerisini sen düşün ...

benim kızım beni süslemeye başladı saçlarımın arasına kızıl renkler attı :))) -patronum yurt dışından geldi cmt öğlene kadar gelelim dedi bizde geldik. buarada gece bende cok suya kalkıyorum azım kuruyor sğrekli gündüzleride cok su içiyorum. buarada kızlar yüzde yüz doğal olan meyva sularından tüketmeye başlayın ben zaten komposto falan iyapıp içiyordum ama meyva sualrı sütün olmasında cok etkiliymiş aklınız da olsun

slm kızlar ben 19 haftalık hamişim. bir oğlum olucak . Allah herkese nasip etsin.

günaydın canım hoşgeldin yaaa ne güzel herkezin bebişi göstermiş benimki sürekli secde pozisyonunda ayakları karnına çekmiş olarak uyuyo doktora gittiğimizde akşama doğru kıpır kıpır durmuyo ama ne fayda doktora gittikmi uyuyo hemde hep aynı pozisyonda...

berin doktora giderken çikolata dondurma falan tüket faydasını görürsün çok hareketli oluyorlar ozaman

montesorı pzt günü zeynep kamile gidiyorum randevu aldım ayrıntılı ult için şimdi ben 17 fhaftalığım bana nezaman gün verir ortalama, sana nezamna verdi bilgi verebilirmisin,

calemityjane bende arastırdım çok su içmek zararlı ama vücut istiyo kana kana içiyorum napiimm...
berin oh be sende bendensin ben gerci şeker testi yaptırmadım ama pazartesi yaptırcam sonucunu da cok merak ediyorum gece yatarken yanıma 1 lik pek koyuyprum bir tuvalet bir su ...sabaha kadar 5 kere filan kalkıyorum bu da uykunun kalitesini düşürüyo..
smrisk valla bana cok gec bir tarih verdi sen hemen git haftan benden geride dün doktorum dediki z.kamildeki ultrasonu keske erken verselerdi tam sınırda vermişler ben gittigimde 23 hafta sonları 24 gibi olcam
eşimde istemiyo z.kamile gitmemi o a bebegi görmek istiyo oraya almıyolar kimseyi sadece sen girebiliyosun içeri...baska yere gidelim bende göriim diyo ayy dedim ben bosuna mı ayılıp bayıldım...söyleseydin önce...

:)) valla yaa haklısın başdan söyleseydi ya , şimdi ben 17 haftalığım ya normalde hangi haftalar arası gitmemiz şart ona göre bende doktora haftam büyük müş gibi söylesem oda bana daha yakın bi tarih verirmi acaba ama yok kafa klkarıştırır bu şekilde bakarız olmadı bizde başka bi yer ayarlarız artık ne yapalım zatn içimize sincekmi bide o var

canım tarihi doktor vermiyo doktor gebelik haftanı soruyo ama sormak için sen farklı bir odaya gecip randevu alıyosun ordaki bayan deftere bakıyo ne gün uygunsa ona göre veriyo ben rica ettim eylül ortasında okulum acılcak eylül bası verirmisiniz diye gösterdi defteri yer yok nereye yazıyım dedi en uygun 19 ylüle verdi...sen bir şansını dene istersen...

ok teşk ederim pzt gidicem zaten neyse o olur ilk zeynep kmile linay gidicek di dimi onund ane zmandı acaba ayrıntılısı

bencede ya ne sacma dur linayın eşi girer içeri :)) cok becerikli o girerse bende doktora derim benim neyim eksin linayın kocası giriyor benim kocma niye giremiyor alla alla ayaaa :))) buarada doğum yapanlar bölümünde çatlaklar için önerileri okudum bepanten kulanan kişiler olcukca memnun görnüyordu bepanten cok şiyi geliyormuş kırmızı çizgilerin ve yırtıkların toparlanmsında etkiliymiş bilgin,izde olsun.
http://www.kadinlarkulubu.com/catlaklari-olanlara-bir-tavsiye-t178936/index4.html

günaydın herkese 12haftalıkken dr bize kız ihtimali var demişdi dün üçlü test için gittim ve cinsiyeti erkek göründü galiba kesin bu defa

günaydın kızlar dicem ama hepiniz kaçmışssınız bile,
smirsk canım bende öle bir kızıllık oluşmadı,gerçı bende boya wardı onun rengi açıldıizaten ,en son şubatta yaptırmıştım boyamı bi haylı çıktı,bu arada boya yaptıran varmı aranızda hiç,ben dr a sormuştum yanlış hatırlamıosam 16. haftadan sonra yaptırabılırsın demişti,
fifoş kız seni rüyamda gördüm dun kuoför muhabbbeti yaptıkya güya ben kuofördeyım sende gelıosun senın saçını boyucaz ama boyayı bulamıoz,şutarafagitti
canım ağız kuruluğu bendede oluo sanırım aldığımız haplardan,ama gece çok kalkmamak için yatmadan 1 saat önce öle çok su içmiorum bıde gece yatağımın başına su kuoyuyorum bende ama öle bardak olarak içmiorum bikaç yudum alıorum ki gece 5 defa kaklmayayım,böyle yapınca sadece 1 kere gıdıorum wc ye
gülbahar hayırlı olsun oğlun,en başta yanlış görebılıolar dr lar

günaydın ezra aksam 9:30 da yatmısım kramplardan cok uykusuzdum ya ...
demek beni görüdm rüyanda ayy insan bebekle filan görür be neyse jhayır olsun devamı gelsin rüyalarının canım ben bu yasıma kadar sacıma bişiycik sürmedim :1shok:bence ondan bulamıyopruz boyayı seninkini boyasaydık bari rüyamızda...sırnaşık şey

walla canım işin tuhafı ikimizde hamıle deildik incecikdik:1no2:,walla kafama taktım ya boya işini ondan rüyama girdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…