2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

walla canım işin tuhafı ikimizde hamıle deildik incecikdik:1no2:,walla kafama taktım ya boya işini ondan rüyama girdi

hıı biz demek ki dogumdan sonra karsılasmısız incecik mişiz sen onu görmüşsündür canımhihoyyyt
ezra buzlukta et ne kadar dayanır ben buzluga köfte koymustum ama tarihini hatırlamıyorum ya ocaktı ya subat simdi yapsam bişey olur mu acaba

hıı biz demek ki dogumdan sonra karsılasmısız incecik mişiz sen onu görmüşsündür canımhihoyyyt
ezra buzlukta et ne kadar dayanır ben buzluga köfte koymustum ama tarihini hatırlamıyorum ya ocaktı ya subat simdi yapsam bişey olur mu acaba
a

maşallah kız senesi gelmiş köftenın nie o kadar uzun tuttun ki,ama bişey olmamıştır sonuçta donmuş şekılde saklıosun,ama bi dahakı sefere bence o kadar uzun tutma belkı besın değerı falan kayboluodur,
kışlık atıcanmı bişeyler bak şimdi barbunya taze fasulye zamanı ,at dolaba bikaç poşet kışa hazır olur

köfteyi görmemişim buzlukta yoksa tutmazdım şimdiye kadar onun üstüne kasaptan alıp cok kere yaptım zaten neyse ben bugun onu pişiririm saat 5 te pazara gidicem barbunya fasulye alıyım bari ezra msn ye gelsene yaa soruum sunları sana...

ordayım zaten beklıorum

a

maşallah kız senesi gelmiş köftenın nie o kadar uzun tuttun ki,ama bişey olmamıştır sonuçta donmuş şekılde saklıosun,ama bi dahakı sefere bence o kadar uzun tutma belkı besın değerı falan kayboluodur,
kışlık atıcanmı bişeyler bak şimdi barbunya taze fasulye zamanı ,at dolaba bikaç poşet kışa hazır olur

köfteyi görmemişim buzlukta yoksa tutmazdım şimdiye kadar onun üstüne kasaptan alıp cok kere yaptım zaten neyse ben bugun onu pişiririm saat 5 te pazara gidicem barbunya fasulye alıyım bari ezra msn ye gelsene yaa soruum sunları sana...

günaydın bulut bence kendini yorma bacakalrını uzat keyif yap ev işin varsada yüzeysel bi toprla tamam .. gece bende hiç uyuymadım bu kıramp olayı beni maf ediyor.
akşamları elimi karnımdan cekmiyorum ama hayla bebeğimi hissedemedim morelim bozuluyor. üçlü testin sonuçlarıda normal cıkdı korkacak bişey yok dedi doktor. artıkeylülün 20 sinde falan gidicem kontrole. bir ay bebişimi görmeden nasıl dayanıcam bilmiyorum artık.

dün gece rüyamda bebeğimi gördüm kız değil erkekdi eşim kucağında getiriyordu onun kucağında görmem beni çok mutlu etmişdi bana veriyor emzirmem için seviyorum öpüyorum zıplatıyorum glümsüyor, güya doğumdan 10 gün sonra ölüyormuş ağlıyorum allahım kimsenina cısını göstermesin rüyada olsa cok etkiledi beni. sonra doktorumu arıyorum hani bebek iyiydi diyorum 2 li üçlü testlerde görünmesi gereken problem varmış bana neden söylemediniz diyorum doktorumla kavga ediyorum valla cok acıydı allahım göstermesin ben çok şey iste4nmiyorum sağlıklı olsun bana yeter sanırım bu testleri çok kafama takıyorum.

biz 20 haftadaız hala çok az hissediorum moralini bozma o yüzden canım:))
bu kabuslarda başa bela bebişin ömrü uzamış aslında ama stresi yeter insana,Allah korusun..

günaydın kızlar nasılsınız melisay hosgeldin aramıza ...
smrisk nasılsın oohh ne güzel senin bebek annem kuaföre gitmesin diye saclarını bir gece de boyamıs:)
benim de sacımda boya,gölge hiçbişiy yok olmadı da şimdiye kadar bende söyleyimde ogluma şöyle aralara kızıl balyaj atsın...sen bugun de calısıyo musun canım ...
aman kızlar tv de dinledim pazartesi ve sonrasında sıcaklar 5 derece artıcakmıs...
melegim bende bazen ayaklarım şiş uyanıyorum ama 10 dk sonra filan iniyo...
kızlar bişiy sorcam sizde agız kurulugu oluyomu ben kendimi bildim bileli çok su içerim günde 7 lt.filan lavabodan da cıkamam tabii dogal olarak ama gece bile su içmeye kalkıyorum ...

ben de her zaman çok su içerim böle 10 dk su olmasa boğazım yapışır ama bu sefer dudaklarım falan yapışıo kuruluktan çok farklı oluo.benim için de tek sıkıntı gece wc'ye kalkmalarım çünkü hiç uyuyamıorum:KK43:(

günaydın bulut bence kendini yorma bacakalrını uzat keyif yap ev işin varsada yüzeysel bi toprla tamam .. gece bende hiç uyuymadım bu kıramp olayı beni maf ediyor.
akşamları elimi karnımdan cekmiyorum ama hayla bebeğimi hissedemedim morelim bozuluyor. üçlü testin sonuçlarıda normal cıkdı korkacak bişey yok dedi doktor. artıkeylülün 20 sinde falan gidicem kontrole. bir ay bebişimi görmeden nasıl dayanıcam bilmiyorum artık.

dün gece rüyamda bebeğimi gördüm kız değil erkekdi eşim kucağında getiriyordu onun kucağında görmem beni çok mutlu etmişdi bana veriyor emzirmem için seviyorum öpüyorum zıplatıyorum glümsüyor, güya doğumdan 10 gün sonra ölüyormuş ağlıyorum allahım kimsenina cısını göstermesin rüyada olsa cok etkiledi beni. sonra doktorumu arıyorum hani bebek iyiydi diyorum 2 li üçlü testlerde görünmesi gereken problem varmış bana neden söylemediniz diyorum doktorumla kavga ediyorum valla cok acıydı allahım göstermesin ben çok şey iste4nmiyorum sağlıklı olsun bana yeter sanırım bu testleri çok kafama takıyorum.

bebişinin ömrünü uzatmışsın canım pazartesi as gideceğim için herşey bugün ve yarına kaldı neyse büyükj kısmını atlattım yemek ve ütü işini yarına bırakacağım artık kalçama ağrılar giriyor birde uykusuzluk olsun ben yinede mutluyum bebişlerimiz sağlıklı olsun yorgunluk nedirki dinlenirsin geçer .bebeğin hareketlerini bende henüz hissetmiyorum son gittiğimde doktoruma sordum inormaldir dedi birde ben çok yüzü koyu yatıyorum merak etme bişey olmaz rahatsız olursa seni uyarır dedi üçlü testinin temiz çıkmasına sevindim allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin

günaydın kızlar nasılsınız melisay hosgeldin aramıza ...
smrisk nasılsın oohh ne güzel senin bebek annem kuaföre gitmesin diye saclarını bir gece de boyamıs:)
benim de sacımda boya,gölge hiçbişiy yok olmadı da şimdiye kadar bende söyleyimde ogluma şöyle aralara kızıl balyaj atsın...sen bugun de calısıyo musun canım ...
aman kızlar tv de dinledim pazartesi ve sonrasında sıcaklar 5 derece artıcakmıs...
melegim bende bazen ayaklarım şiş uyanıyorum ama 10 dk sonra filan iniyo...
kızlar bişiy sorcam sizde agız kurulugu oluyomu ben kendimi bildim bileli çok su içerim günde 7 lt.filan lavabodan da cıkamam tabii dogal olarak ama gece bile su içmeye kalkıyorum ...

aynı dert bendede var ben hamilelikten önce fazla su tüketmezdim şimdi içtiğim suyun haddi hesabi yok yatarken içiyorum bir bardak başıma koyuyorum oda kesmiyor kalkıp tekrar içiyorum haliyle gece lavaboya taşınıyorum .

sevgili Montesori, ben detayli ultrasona Sonomed'de girdim ve 2 hafta sonra tekrar gidecegim, meliha hn super bir doktor ve iceriye istedigin kadar kisi ile girebiliyorsun, biz babamız ve anneanne iğle berbaber gitmistik mesela :KK66:

doktor bana sonamedin telini verdi eşim ist,yodu girmeyi ne kadar ücreti...

Merhaba arkadaşlar uzun süredir giremedim yine sizler ve tatli bebekleriniz iyidirler umarim.hareketler nasil hissetmeye başladiniz mi bebekleri.ben çok nadir hissediyorum günde 2 defa ama hafif dokunma şeklinde.onu iyice hissetmeyi umuyorum 2 haftaya kadar.kiyafetler problem olmaya başladi artik ilk hamile pantolonumu almam lazim birkaç mağaza baktim ama hoşuma giden bişey bulamadim birtürlü.acil almam lazim sadece elbise giyebiliyorum şimdilik.

slm kizlar herkese iyi haftasonlari...
nabersiniz bakim,isiniz yoksa bana caya gelin:))))
lila cnm ibz iyiyiz sen de iyisindir insallah..bizimki hareketlere basladi hic durmuyo.seninki de baslar canim en yakin zamanda...bence hamis pantolonu almak icin acele etsen iyi olur,karnin cikmadi mi kiz??
ben 15.haftada aldim valla..

gene yok kimsecikler:KK43:(
çok sıkıcı bugün çok çok sıkıldım ,8 gibi yürüyüşe çıktım kocişe uğrayayım dedim ama gülben ergen konseri varmış tıklım tıklım dı her yer öle bi koklayıp geldim kocişi...
ya ben insanlardan da sıkılıorum,insansızlıktan da!!!heralde sıkıcı olan benim...uffff çok sıkıldım ,sizi de sıkmim!!

valla ben iki gündür evde tıkalıyım inanna
eşim 2 gündür nöbetçi ve ben sıcaktan burnumu bile dışarı çıkartmıyorum sadece sabah ekmek almaya çıktım koşarak gidip geldim:)gazete aldım ama bitti şimdi ,sıkıldım bunaldım off offf!! yanii

ütüyü ben gece yapıyorum uzun beyaz bulut bence sende öyle yap gündüz çok sıcak oluyor zaten..neyseki eşim geldi,iki gündür sıkıntıdan ve yalnızlıktan bende patlamıştım,hepinize iyi pazarlar kızlar...görüşürüz

MERHABALAR:BEN DE PAZAR PAZAR EVDE OTURANLARDANIM:EŞİM ÇALIŞIYO:çok üzgünüm:Bİ HAFTA TATİL YAPTIK GELDİK:HEMEN BAŞLADI ÇALIŞMAYA::1no2:ARTIK BENİ GÖRÜRSÜNÜZ BURDA BOL BOLkaydirigubbakcemile3BU SICAKTA İŞ GÜÇ DE YAPILMIYO OF OF OFsenağlama

ben de hala kukuman kuşu gibi oturuorum artık kendimi yalnız yaşıo gibi hissediorum valla gerçi o daha rahattı en azından bağlılık yoktu ..sanırım hala gerginim,geçmio bi türlü başım da çatlıo sıkıntıdan !!bana ne oluo böle yaaa:KK43:(
umarım herkes güzel,sağlıklı bi gün geçirmiştir:))

X