2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Güzel Allahım hiçbir kuluna dermansız dert vermesin canım.
Binlerce kez şükürler olsun ki çözümü olan bir problem bu.
Geçicek gidicek Allahın izniyle.
Bak bi dolu teyzoşları var artık kuzucuklarımızın onlar için dua eden.
Merak etme sen:1hug:

Amin canım
Hayırlısıyla geçicek biliyorum hepinize çok teşekkür ederim.
ALLAH bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza almamızı nasip etsin.

Benim de arzum o yönde canım. Gerçi kızımcım için 1,5 seneye yakın uğraştık anca oldu. İkinci de bu kadar uğraştırmaz inşallah. Sinirlerim acayip yıpranmıştı çünkü her ay her ay aynı hayal kırıklığını yaşaya yaşaya..
Geçti gitti çok şükür :)

Genelde ikinciye daha rahat hamile kalınıyo.Benim bi arkadaşımın senelerce çocuğu olmadı tedaviyle hamile kaldı çok güzel bi kızı oldu.Nasıl olsa çabuk hamile kalmıo diye dikkat etmedi hemen hamile kaldı. ALLAH gönlüne göre versin İnşallah canım.

Ben kaçıyorum kızımcımla karnımız acıktı bizim yemek yiyelim artık.
Kendinize de, kuzucuk yeğenlerime de çok iyi bakın.
Ezra online olursan bir mesaj atmadan gitme olur mu.
Ben ara ara girip bakacağım merak ediyorum seni..

valla blooms cum ya ogrenmeyen birtek ben kaldim..gamyoncuiremsu
herkes diyor ki gostermiyorsa kiz..
ama benim en basindan beri erkek geciyo..:CüvCüv:
hayirlisi olsuna.s cok inattci benimki ya dogana kadar gostermezse yandim ben ona dogunca gosteririm:eek:klava:

Canım ALLAH gönlüne göre versin.
Ekinsununkide göstermiodu oda yeni öğrendi erkekmiş.
Yani o göstermio kızdır tezi çürüdühihoyyyt

kızlar bende merak ediyorum çok ezrayı , bende burdayım bekliyorum

ev işleri zor kızlar biz şu an halifleksleri kaldırıp parke yaptırıyoruz cumartesi gelip döşeyecekler ama benim evin halini bir görseniz her yer her yerde pişman oldum kalkıştığıma çünkü bir şey yapamıyorum o daha da kötü

kançiçeğim merak etme erkektir o

ev işleri zor kızlar biz şu an halifleksleri kaldırıp parke yaptırıyoruz cumartesi gelip döşeyecekler ama benim evin halini bir görseniz her yer her yerde pişman oldum kalkıştığıma çünkü bir şey yapamıyorum o daha da kötü

aman ekinsu iş filan yapma neyse temiz olur bebek gelmeden de dedim ya yorma kendini sen...
kanciceğim bana da erkek gibi geliyo...

kançiçeğim benimde göstermiyo o yüzden kız dediler bende herkese yaydım valla kız diye :CüvCüv:bakalım 22.haftada kontrolde detaylı ultrasonda çıkar ortaya hihoyyyt bu günde bi arkadaşımın gazıyla tekrar dr.arkadaşına rica ettik ultrasonda baktı çok inaççı bacakları kapabı 15.dk açmadı yani gene göremedikkafamçokkarıştıama alttan bişey gözükmüyo kız olabilir belki dedi bakalım sağlıklı olsunda canım yavrucum benim :emir_bebek:

kızlar acaba ezra hastaneye falanmı yattı aklıma kötü şey getirmek istemiyorum inşallah evde dinleniyodur önemli bişi yoktur

canim benim sende cok cektin demi,senin yaramaz da gostermemisti.. ama benimki daha inattci cikti ...:eek:klava:
valla bana da erkek geliyor,en basindan beri...:CüvCüv:
arkadaslar da gostermiyorsa kiz diyorlar ama hayirlisi olsun...
bu arada rekora gidiyorum 20.hafta oldu ama bilmiyorum hala seni de solladik:roflol:

X