2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben çatlamaya karşı kakao yağı ile havuç yağı karışımı kullanıyorum. önceleri kokusu falan rahatsız etmişti ama ilk zamanlardaki gerilmeler yok olunca boşver dedim kokarsa koksun. göğüslere, göbüşe, kalçalara ve dize kadar üst bacak bölgesine sürüyorum her gece yatmadan önce. 10 YTL. bir ufak kavanozu. Fısfıslı bir şişeye de koydum 2 ay falan gidio. tavsiye ederim.

bi de bugün sağlık ocağıma gittim kayıt yaptırdım. üniversite mezunuyum diyince size tek doz aşı yeter dediler. lisede bir doz aşı yapılıyor dedi oradaki bayan. ben hatırlamıyorum öyle birşey ama işime geldi benim de zira doktorcum da tek doz yeter ikincisi gereksiz demişti. ama tek doz yapılacağı için 24 hafta bitiminde gel dediler. sizi de bilgilendireyim dedim..

Ezracım çok geçmiş olsun, gelir gelmez haberlerini bekliyoruz, dualarımız seninle.:Saruboceq:
Uzun beyaz bulut minik prensesin hayırlı olsun.Sağlıkla sıhhatle kucağına alacağın günler çabuk gelsin .:nazar:

Uzun Beyaz Bulut kizin hayirli ugurlu saglikli sihatli olsun insallah.Kiz kiyafetleri alirken cok mutlu olucaksin dun carsiya cikmistim o kadar guzel kiz kiyafetleri vardiki icim gitti alamadim cinsiyetini bilmedigimden ama bir tanesine dayanamadim aldim minik pembe kadifeden babet o kadar sirinki durmadan ona bakip duruyorum.Allah hepimize hayirli evlatlar versin saglikli sihatli.

blooms nbr canım...nasıl gidiyo...

İyi gidio canım.Sıcakların dışında bi şikayetim yok bu sabah 6'da kalktım o kadar sıcakki yatamıorum.Bebiş doğmadan evdeki eksikleri halledim diyorum.Banyoyu kırdırıcam 3 gündür onun için koşturuorum bütün malzemeleri hallettim.Bu akşamda usta gelip ölçüleri alıcak onu bekliorum.Böyle işte sen neler yapıosun..

Uzun Beyaz Bulut kizin hayirli ugurlu saglikli sihatli olsun insallah.Kiz kiyafetleri alirken cok mutlu olucaksin dun carsiya cikmistim o kadar guzel kiz kiyafetleri vardiki icim gitti alamadim cinsiyetini bilmedigimden ama bir tanesine dayanamadim aldim minik pembe kadifeden babet o kadar sirinki durmadan ona bakip duruyorum.Allah hepimize hayirli evlatlar versin saglikli sihatli.

teşekkürler işallah sende en kısa zamanda öğrenirsin cinsiyetini bende bu zamana sadece kırmızı bir badi aldım şimdilik başka bişey almıyorum as in sonucunda almaya başlıyacağım işallah ama çok özeniyorum

İyi gidio canım.Sıcakların dışında bi şikayetim yok bu sabah 6'da kalktım o kadar sıcakki yatamıorum.Bebiş doğmadan evdeki eksikleri halledim diyorum.Banyoyu kırdırıcam 3 gündür onun için koşturuorum bütün malzemeleri hallettim.Bu akşamda usta gelip ölçüleri alıcak onu bekliorum.Böyle işte sen neler yapıosun..

blooms masallah atom karınca gibisinsırnaşık şey hızına yetişilmiyo bir tane de cocugun var dimi :eek: canım bebiş dogmadan eksiklikleri halletmek güzel de yorma kendini dikkat et zaten bebiş doguncada sen bos durmazsın

amannn çokta önemliydi onların ne düşündüğü :))
sen kızının keyfini çıkarmaya bak canım :dance:

kızım olacağına o kadar seviniyorumki hiç kimse keyfimi kaçıramaz:dance: sağlıkla sıhhatle gelsin bebişim aslında cinsiyetinde önemi yok ama işte insanın moralini bozuyorlar . elagülce ,blooms,hande80 iyi dilekleriniz için teşekkürler allah hepimizin gönlüne göre versin

blooms masallah atom karınca gibisinsırnaşık şey hızına yetişilmiyo bir tane de cocugun var dimi :eek: canım bebiş dogmadan eksiklikleri halletmek güzel de yorma kendini dikkat et zaten bebiş doguncada sen bos durmazsın

Canım bir tane değil 3 tane :lepi: Onlar büyüdüler artık en küçüğüm 8 yaşında bana bi zararları yok.Bebeği biliyosun biraz problem var eğer şimdi yapmazsam doğumdan sonra hiç yapamıycam o yüzden tam gaz çalışmam lazımkaydirigubbakcemile5

Canım bir tane değil 3 tane :lepi: Onlar büyüdüler artık en küçüğüm 8 yaşında bana bi zararları yok.Bebeği biliyosun biraz problem var eğer şimdi yapmazsam doğumdan sonra hiç yapamıycam o yüzden tam gaz çalışmam lazımkaydirigubbakcemile5

neeeeeeeeeeeee üç tane mi bu senin dördüncü mü:
ewt canım biliyorum bebişi de üzülcek bişiy yok tıp cok ilerledi benim cocukluk arkadasımda vardı bir ameliyatla düzeldi tabii ben 26 yıl öncesinden bahsediyorum sıkma canını...
bizim evde de yapılcak cok sey var kapılar degişcek,banyo kırılıp yapılcak ufak tefek dekorasyon işleri ama erteleyip duruyosnaniknanik

Maşallah diyorum sana canım..:nazar:
Ben 29 yaşındayım daha 1. bebişi yapıcam... Çok tembelmişim çok :)

Var ya bazen pek geç kalmışım gibi geliyor gerçekten bu çocuk meselesi için.
Kızımcımı hemen doğurup (tabi ki vakti gelince) azıcık ortaya çıkarıp bir tane daha yapmalıyım diyorum (tabi bu son olmalı yoksa maddi olarak yıkılabiliriz ailecek:)

neeeeeeeeeeeee üç tane mi bu senin dördüncü mü:
ewt canım biliyorum bebişi de üzülcek bişiy yok tıp cok ilerledi benim cocukluk arkadasımda vardı bir ameliyatla düzeldi tabii ben 26 yıl öncesinden bahsediyorum sıkma canını...
bizim evde de yapılcak cok sey var kapılar degişcek,banyo kırılıp yapılcak ufak tefek dekorasyon işleri ama erteleyip duruyosnaniknanik

Bende onunla teselli oluorum canım.İnşallah herşey güzel olucak..

Maşallah diyorum sana canım..:nazar:
Ben 29 yaşındayım daha 1. bebişi yapıcam... Çok tembelmişim çok :)

Canım daha önce bahsetmiştim ama sanırım gözden kaçtı.Ben erken evlendim.19 yaşımda hamileydim.Şu anda 32 yaşındayım.Bencede hiç bekleme ikinciyi hemen yap hihoyyyt

Bende onunla teselli oluorum canım.İnşallah herşey güzel olucak..

Güzel Allahım hiçbir kuluna dermansız dert vermesin canım.
Binlerce kez şükürler olsun ki çözümü olan bir problem bu.
Geçicek gidicek Allahın izniyle.
Bak bi dolu teyzoşları var artık kuzucuklarımızın onlar için dua eden.
Merak etme sen:1hug:

Günaydın güzel annelera.s.
Montesori canım doktorun ne dio bu duruma çok can sıkıcı
Kançiçeğim rekora gidiosun senin bebiş pek nazlı senin içinden ne geçio kızmı?erkekmi?kaydirigubbakcemile3

valla blooms cum ya ogrenmeyen birtek ben kaldim..gamyoncuiremsu
herkes diyor ki gostermiyorsa kiz..
ama benim en basindan beri erkek geciyo..:CüvCüv:
hayirlisi olsuna.s cok inattci benimki ya dogana kadar gostermezse yandim ben ona dogunca gosteririm:eek:klava:

Canım daha önce bahsetmiştim ama sanırım gözden kaçtı.Ben erken evlendim.19 yaşımda hamileydim.Şu anda 32 yaşındayım.Bencede hiç bekleme ikinciyi hemen yap hihoyyyt

Benim de arzum o yönde canım. Gerçi kızımcım için 1,5 seneye yakın uğraştık anca oldu. İkinci de bu kadar uğraştırmaz inşallah. Sinirlerim acayip yıpranmıştı çünkü her ay her ay aynı hayal kırıklığını yaşaya yaşaya..
Geçti gitti çok şükür :)

X