2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg cim iyi olmana çok sevinidim. Bebeğinde iyi olmasına sevinidim belki bende çektircem ayrıntılı utrasonu as yaptırmışmıydın sen banad bilgi verirmisin benim kafam çok karışık doktor yaptır diyor ama ben sonucundan dolayı korkuyorum ayrıntılıyı yaptırsam yeterlimi acaba değerlerimi yazmıştım banda fikşr verebilirmisin lütfen

canım yaptırıp yaptırmama konusunda en doğru kararı sen ve eşin ikiniz vereceksinizdir, ben amniosentez yaptırmıyacaktım zaten sen başka bir hamişimizle karıştırdın galiba beni, ama üzülme yaptıran çok arkadaşım oldu önlem olarak gör sadece hepsi de iyi sonuç aldılar

ilgine teşekkür edrim canım saolasın yanlışlığım içinde özürdilerim ne okuduğumum bilemiyorum inan artık

marsg canım gözünaydın,allah tamamına erdirsin üzüntülerin bitsin inşallah..
çok sevindim arkadaşım herşeyin yolunda gitmesine..

evet şimdi bir de ezradan haber alsak..

gözün aydın marsg inşanlah o haftalarda kist de kaybolur. dualarımız seninle ..
sen şimdi bebeğini gördün tabi nasıl mutlusundur bizim daha randevuya çokk var senağlama özlüyorum oğlumu sizde böyle bahsettikçe ayrıntılı ultrason içim gidiyo ben öyle net hiçgöremedim.... diğerkontrola hastaneyi değiştiricem

ezra da dinleniyodur kesin bişeysi yoktur inş.

benim 2 li testim 1 / 304
3 lü testim 1/328
doktorum benden istemedi, senin 2 lin bana göre daha iyi aslında ama yinede linay daha iyi bilir

ekinsucum yanlış bile yazmışım ikili sonucunu 1/4600
3lü ise 76/1 yaşa görede 129/1 dedi yani buna göre çok riskli birimiyim sonuç nasıldır acaba bunu anlayamıyorum

nazardan korunmak için çıkardık resimleri :)))))))

görenler gördü zaten. :))

Son düzenleme:
masg gözün aydın cok sevindim senin adına llah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş. ezre dand bi haber gelse rahatlıycaz artık.
gamzecim san cok gecmiş olsun cok kafana takma ben snein yerinde olsam önce bi ayrıntılı ultrasyonda bakdırırırdım doktorda aldığın cvplara görede as yapdırırsın, keşke değerlerle ilgil ibilgim olsada yardımcı olabilsem sana. en güzeli yine doktorunun söyledikleri çok gecmiş olsun inş atlatıcaksın

marsg hadi gözünaydın canım güzel haberlerle döndün, herşey yoluna girecek zamanla sen yeterki bebişine iyi bak üzme onu çok sevindim senin adına, inşallah ezrada güzel haberlerle gelir bir an önce

montesori canım senin de bu akşam iyi bir uyku çekmene çok sevindim, sende kendine dikkat et canım

ergun32fh9.th.jpg
[/IMG]

Buda minik burunlumuz :))

herşeyi belli artık inanamadık görünce. çok sevimliydi. ah bir doğsa sağlıkla alsam bir sarılsam.

ergun366rg2.th.jpg
[/IMG]

oyy oyy sevsinler o minik burunu :))

benim kızımda çapa da hastanede yatarken doktorlar hep minik burun diye severlerdi
o günleri aklıma getirdin marsg :))

cinsiyeti için bu doktor ne dedi kesin kız değilmi :))

masg gözün aydın cok sevindim senin adına llah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş. ezre dand bi haber gelse rahatlıycaz artık.
gamzecim san cok gecmiş olsun cok kafana takma ben snein yerinde olsam önce bi ayrıntılı ultrasyonda bakdırırırdım doktorda aldığın cvplara görede as yapdırırsın, keşke değerlerle ilgil ibilgim olsada yardımcı olabilsem sana. en güzeli yine doktorunun söyledikleri çok gecmiş olsun inş atlatıcaksın

çok saolasın akadaşım. Ayrınıtılıyı zaten eğer yaptırmazsan mutlaka yaptır diyor doktorum ama biliyorsunuz herşey onalr için para acaba diyorum apara almakiçin mi as yi yapalım diyor bir türlü karar veremedim ilginize çok teşekkürlerhihoyyyt

marsg cim iyi olmana çok sevinidim. Bebeğinde iyi olmasına sevinidim belki bende çektircem ayrıntılı utrasonu as yaptırmışmıydın sen banad bilgi verirmisin benim kafam çok karışık doktor yaptır diyor ama ben sonucundan dolayı korkuyorum ayrıntılıyı yaptırsam yeterlimi acaba değerlerimi yazmıştım banda fikşr verebilirmisin lütfen

ayrıntılıdan sonra as yapıpı yapmıycağımız belli olucaktı. doktor gerekli görmedi şuan için.

bu değerlr hangi derğerler.

benimki down : 1400/1
diğeri 28000/1

anlamadım neye baktığınıza

marsg kız bizim bebeğin resmine çok benziyor
biz kendimizi mi kanırıyoruz bana benziyor babaya benziyor diye, sanırım şu haftalarda bütün bebekler aynı :)))))

oyy oyy sevsinler o minik burunu :))

benim kızımda çapa da hastanede yatarken doktorlar hep minik burun diye severlerdi
o günleri aklıma getirdin marsg :))

cinsiyeti için bu doktor ne dedi kesin kız değilmi :))

:))))))) kız dedi evet artık kesin :))))

marsg ,hem detaylı hem 4 boyutluylamı bakıldı..yoksa ikiside tek makinamı ?

tekrar gözünaydın kızın için :)))

ergun32fh9.th.jpg
[/IMG]

Buda minik burunlumuz :))

herşeyi belli artık inanamadık görünce. çok sevimliydi. ah bir doğsa sağlıkla alsam bir sarılsam.

ergun366rg2.th.jpg
[/IMG]

ayyy kuzuuummmmmmm kız nasıl bir güzellik bu böyle maşşalaaaaaaaaah tüüü tüüüü canım benim taş gibi kız bu kist mist dayanmaz buna valla sen hiiiç kafanı takma

X