2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar benim tam göğüslerimin altı acaip acıyor hani güneşte yanarsınız içten içe acır öyle gibi, aynı zamanda da yanıyor krem falan sürüyorum ama pek işe yaramadı

slm ben geldim ...
ekinsu anneme sordum havuzlu han,kürkçü han filan dedi acık adres istedim karısık oralar adres bilmiyorum görünce cıkarırım anca dedi...
ezra dualarım seninle merak ettim çok hadi gelde yaz bişiyler...

kızlar benim tam göğüslerimin altı acaip acıyor hani güneşte yanarsınız içten içe acır öyle gibi, aynı zamanda da yanıyor krem falan sürüyorum ama pek işe yaramadı

benimde göğüslerde çok kötü sızlama var zaten şimdiden çatladı göğüslerim. neden bu kadar erken oldu acaba sende çatlamada varmı?:uhm:

kızlar krampım için doktor zaten ilaç verdi ama banamısın demiyo aaaaaaahh 2 saatlik uykuyla duruyorum gözlerimin içi yanıyo uyanınca cıglık atarak uyanırım diye yatmıyorum ve krampımın oldugu yerde cok şiddetli agrım var bütün gün topallıyarak gezindim...
bakalım yarın kendi doktoruma muayenem var ne dicek...

kızlar krampım için doktor zaten ilaç verdi ama banamısın demiyo aaaaaaahh 2 saatlik uykuyla duruyorum gözlerimin içi yanıyo uyanınca cıglık atarak uyanırım diye yatmıyorum ve krampımın oldugu yerde cok şiddetli agrım var bütün gün topallıyarak gezindim...
bakalım yarın kendi doktoruma muayenem var ne dicek...

geçmiş olsun canım ya ne oldu sana böyle hiç bir şeyin yoktu ne güzel nazara mı geldin acaba ? dinlen bol bol uzat ayaklarını da

beyaz bulut kızın olcakmış hayırlı olsun sağlıklı olsunda gerisi yalan.

marsg iyi haberlerinle bekliyoruz.

ALLHIM BİZLERE SAĞLIKLI BEBEK NASİP ETSİN FALZA BİŞEYDE GÖZÜM YOK SAĞLIĞIMIZ AİLELERİMİZ YANIMIZDA OLSUN YETER. HEP ŞU OLSUN BU OLSUN DERİZ AMA BAKIN KAÇ AYDIR Bİ TELAŞ İÇİNDEYİZ HEPİMİZ ..YEMİN EDERİM BEBEĞİMDEN BAŞKA KAFAMDA HİÇ BİŞEY YOK RESMEN DÜNYA UMRUMD AOLMAZ OLDU.

teşekkürler haklısın hayırlısı ile bir kucaklarımıza alsak ne çıplak kalırlar nede aç ilk önce sağlıkları bebişlerin allah kimsenin kucağını boş bırakmasın yoksa kız olmuş erkek olmuş fark etmez sonuçta evlat

Selam kızlar

Uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun.Ezra çok geçmiş olsun.Umarım ciddi birşey yoktur.
Blooms şükürler olsun ki bebeğinin çaresi olmayan bir problemi yok.İçini ferah tut.
Benim de pazartesiden bu yana ağrılarım ve kasılmalarım oldu.Korktum ve doktorumu aradım.Yataktan kalkarken kasılma olursa ondan korkmamız lazım dedi.Neyseki benimki öyle değil.

iyi dileklerin için teşekkür ederim hepimiz için allahtan önce hayırlısı

selam kızlar
ezra geçmişolsun canım inşallah yorgunluktan falandır.dualarımız seninle canım.
montesori kramplar geçmişolsun.midesi yanalara da geçmişolsun.
uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun canım.inşallah sağlıkla kucağına alırsın.
marsg kontrolden hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım.
hakkaten talya nerelerde

amin işallah seninde tahlilin temiz çıkarda bana moral olur bugün bir arkadaşım aldı tahlil sonucunu temiz çıkmış darısı bizim başımıza

Ben ilk çorap almıştım, ondan sonra da birşey almadım.Sağolsun komşumuz Leyla abla bir kaç tane patik, bir kaç tane süeter ördü, getirdi.naniknanik
Eşim demek doğru söylemiş, tabii o bursa da büyüyünce bunları duymuş olabilir."Benim oğluşumun donu nerde, donsuz mu dolaşacak, abla bi de don yapsana" demişti leyla ablaya:roflol:

kızlar slm,
benim moralim çok bozuk,dun akşam alışveriş merkezine gitmiştik dolaştık bıraz,gece 12.30 gibi geldik ewe wc ye gittim bir baktım kan gelmiş,hemen günlük pedimi deiştirdim oda bıraz lekendı,geç vakit olunca aramadım dr u,gece 2 defa kalklıp baktım bişey yoktu,sabah uyandım idrarımı yaptıktan sonra ayağa kalktım bacağımdan bıraz su süzüldü lekeli şekılde, hemen dr u aradım gel konttrol edelım dedi,bırazdan çıkıcam,dua edın bişey olmasın çok korktum

canım ya Allah korusun ,aklına kötü şeyler getirme ..az olmuş zaten kesin bi sebebi vardır,ii olanı düşün,bize de haber ver..

uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun:))
doktora gidenler ii haberlerle dönün:))
rahatsızlıkları olanlar geçmiş olsun yavaş yavaş başlıyo sanırım ..tam bulantılar geçti şimdi sıra bunlarda neys artık sağlık olsun ,herşeye değer:))

uzun beyaz bulut kızın hayırlı olsun:))
doktora gidenler ii haberlerle dönün:))
rahatsızlıkları olanlar geçmiş olsun yavaş yavaş başlıyo sanırım ..tam bulantılar geçti şimdi sıra bunlarda neys artık sağlık olsun ,herşeye değer:))

teşekkürler inanna hiç sorma biri bitmeden diğeri başlıor allah can sağlığı versin demekten başka bişey gelmiyor elimizden böyle böyle bitireceğiz heralde hamileliği

doktora giden arkadaşlar hadi hayırlı haberlerle gelin, iyi haberlerinizi bekliyoruz.

uzunbulutcum hayırlı olsun kızın arkadaşım sen de şanslı annelerdensin :))

bizde de önce don alınır donansın diye,malum anne tarafından bursalıyımda :)

uzunbulutcum hayırlı olsun kızın arkadaşım sen de şanslı annelerdensin :))teşekkürler kayınvalidem hayal kırıklığına uğradı ama olsun ben halimden memnunum

Ezra canım çok geçmiş olsun.ALLAH bebeğini sana bağışlasın.Hayırlı haberlerini bekliyoruz.
Uzunbeyazbulut kızın hayırlı olsun canım.

X