2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

smrisk canım bişey sorcam sizin bu bebbeğinizin cinsiyeti ve kaç haftalık olduğunu gösteren bebk resimlerini nasıl koyuyosunuz siteye

canım buraya gir göz at var oraya tıkla resmin bulunduğu dosyadan resmi sec host it yazıyor ona bas başka bi sayfa cıkıyor forum yazan yerdeki linki kopyalayıp bu yazı yazdığımız yerde dağ resmi olan kutu ya bas ve kopyaladığın yazıyı kutuya yapışdır bukadar. inş analatabilmişimdir.

slmlar kızlar, ben de o gorili bu sabah gazete gördüm bi baktım gözümden yaş akıo sonra abartıorum hamilelikten falan die geçiştirdim demek yalnız diilmişim:)
bu zeynep kamile gidenler yazsınlar ii mi die de hepimiz gidelim nerdeymiş yeri
tetenoz aşısını ben de sormuştum doktoruma dedi ki bu tetenoz aşısı her sene yapılmalı yaptırıomusun dedi hayır tabiki dedim o zaman yaptırma dedi ben de tüm yeni doğum yapan arklara sordum hiçbiri yaptırmamış. bi sorun da çıkmamış
bebişlerinin cinsiyeti belli olanların da gözü aydın yavaş yavaş tablonun olduğu foruma bi de isimlerimiz de belliyse yazalımmı çoğumuzun cinsiyeti belli oldu

nazlıcancım çok geçmiş olsun.
monteseri sanada geçmiş olsun güzelim.
bende çok inanırım nazara.

her akşam annemde yemek yiyoruz. bir arkadaşı geldi tam biz giderken 5 dk kapıdan gördüm. ay ne güzel olmuşsun . hiç değişmmeişsin vs.
aşağı indik eşim önde ben arkada iki araba gidiyoruz. daha annemin evinden çıktık ben eşime küttt diye vurdum. hemen annemi aradım o kem gözlü arkadaşına söyle 2 dakikada nazar değdirdi bize diye...
neyseki bize bişey olmadı ama iki arabayıda dağıttım yani.

nazar boncuğu bulundurun. sık sık suya okuyun yüzünüzü yıkayın.
evinize serpin o suyu.

çok inanırım nazara.

smrisk canım bişey sorcam sizin bu bebbeğinizin cinsiyeti ve kaç haftalık olduğunu gösteren bebk resimlerini nasıl koyuyosunuz siteye

http://ticker.7910.org/?fltslider=a&sliderpg=14&fltruler=b&rulerpg=3

bu siteye giriyorsunuz.
takvim ve resim seçiyorsun. (yuvarlaklara tıkla)
time da son adet tarihini gir. in weeks i tıkla.
enter message: istediğin mesajı yaz.
altta afterı işaretle.
create my ticker a tıkla biraz bekle. çıkan ilk adresi .
bu siteye gelip ekle.
kontrol paneli.detaylı bilgilerinizi düzenleyin.
en altta kilo takip çizelgesine ekliyorsun.
yapamazsan bakarız yine

Son düzenleme:
merabalar hanımlar :))
gene yazmışsınız bol bol daha yeni bitirebildim..
ekinsu,gamze,elagülce ve inaysa hayırlı olsun ,sağlıkla kucaklayalım bebişlerimizi:))
arkadaşlar gerçekten popolarınızı kaşıyın 3 kere kem gözlerden korur...çok geçmiş olsun..

tetenozu ben de istemiodum başta ama sonra bana dediler ki ne olacağı hiiç belli olmaz en ii hastanelerde bile neler oluo,nie riske gireceksin,yaptır hiç bi zararı yok..ben de yaptırmaya karar verdim bu 25inde vuracaklar heralde ..yalnız benim bi sorum var bugünlerde doktora gidecek olanlar bi danışabilir mi,burda sorduğum insanların bi fikri yoktu:nette araştırırken ben kızamıkçık ve tetenozun bi bağı olduğunu okumuştum ama bi daha bulamadım .sizler de bi sorar mısınız??

Kızlar mrb uzun zamandır giremedim
Nazlıcan çok geçmiş olsun canım.
Montesori banada ikinci hamileliğimde çok kramp giriodu.Gece feryat figan yataktan fırlıyodum seni çok ii anlıorum umarım biran önce kesilir.
Marsg cnm çok sevindim boşu boşuna kendini yıprattın.İnşallah bidaha böyle şeyler yaşamazsın.
Ekinsu

Bilgisayarda bi bozukluk oldu
Ekinsu cnm müjdemi isterim ben sana söylemiştim oğluşun olucak die:)))
Birazda kendimden bahsedeyim.Geçem Cumartesi detaylı ultrasana girdim.Neyazıkki iyi haberler alamadım.Bebişimde dudak yarığı varmış.Doğumdan 1 ay sonra ameliat olması gerekiyomuş.İki gün kendime gelemedim.ALLAH'a şükür şimdi artık iyiyim kendimi toparladım.Biiyorum hiç bir şey sebepsiz değil belkide bu benim sınavıım sabretmek zorundayım.ALLAH başka dert vermesin.

blooms canım çok geçmiş olsun Allah başka dert vermesin, kesin görüldü değilmi
yanılma payı olamazmı..

canım hoşgeldin. bende gelsende yaptıklarını koysan siteye diyordum.
geçmiş olsun canım sıkma canını. allah büyük dert vermesin. dudak yarıklarının artık çaresi var. hiç canını sıkma güzeliim olurmu?
bazen diyorum hiç girmesekmi şu ultrasonlara çok yıpratıyor bizi. herşey güzel giderken bir haber alıyoruz mahvoluyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…