2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

blooms canım çok geçmiş olsun Allah başka dert vermesin, kesin görüldü değilmi
yanılma payı olamazmı..

Yok cnm yanılma payı olduğunu sanmıorum.Dr. doğuma kadar düzelme ihtimali yokmu dedim oda bebeğin dudak ve damağının ilk haftalarda tamamlandığını söyledi.Yani yapıcak bişey yokmuş.

Yok cnm yanılma payı olduğunu sanmıorum.Dr. doğuma kadar düzelme ihtimali yokmu dedim oda bebeğin dudak ve damağının ilk haftalarda tamamlandığını söyledi.Yani yapıcak bişey yokmuş.

canım sıkma canını Allah çaresiz dert vermesin..şimdi teknoloji daha gelişmiş
hiç belli bile olmaz..aman kendinede yavrucunada stres yapma..

blooms geçmiş olsun benim bi arkım öle doğmuş ufacık bi iz kalmış hiç anlaşılmıodu bile ki artık teknoloji ilerledi yokederler o izi.çok ta güzel zeki bi kız korkma yani onda bişey yok nazar boncuğunuz olur

Blooms bunula gecmis olsun Allah daha buyuk sikinti vermesin,doktorlar dogumdan sonra hallederler sen simdi kafana takma insallah hepsi duzelir...

canım hoşgeldin. bende gelsende yaptıklarını koysan siteye diyordum.
geçmiş olsun canım sıkma canını. allah büyük dert vermesin. dudak yarıklarının artık çaresi var. hiç canını sıkma güzeliim olurmu?
bazen diyorum hiç girmesekmi şu ultrasonlara çok yıpratıyor bizi. herşey güzel giderken bir haber alıyoruz mahvoluyoruz.

Evet cnm bende onunla teselli oluorum.Saolsun eşimde çok destek oluyo.Doktor söylediğinde ben şok oldum ağlamaktan konuşamadım ama eşim çok soğuk kanlıydı.Hatta şakalar bile yapıo benim tavşan dudaklı oğluşum diye.Evet bu ultrasonlar çok can sıkıcı oluyor ama bide düşünsene buna hiç hazırlıksız yakalansaydım kendimi çok daha zor toparlardım.Dediğin gibi ALLAH başka keder vermesin.

Evet cnm bende onunla teselli oluorum.Saolsun eşimde çok destek oluyo.Doktor söylediğinde ben şok oldum ağlamaktan konuşamadım ama eşim çok soğuk kanlıydı.Hatta şakalar bile yapıo benim tavşan dudaklı oğluşum diye.Evet bu ultrasonlar çok can sıkıcı oluyor ama bide düşünsene buna hiç hazırlıksız yakalansaydım kendimi çok daha zor toparlardım.Dediğin gibi ALLAH başka keder vermesin.

oğlunda böyle bir durum olan bir baba site kurmuş. vaktin olursa bak bir ara. belki baktın bile bilmiyorum.
ingilizce siteleri türkçeye cevirmiş. faydalı gibi geldi bana.
www.tavsandudak.com

Son düzenleme:
Bloomscum geçmiş olsun canım, daha kötü bir şey yok allaha şükür. Önemli olan o , basit bir ameliyatla atlatır bebişin bunu

bunun için bir oğlunda böyle bir durum olan baba site kurmuş. vaktin olursa bak bir ara. belki baktın bile bilmiyorum.
ingilizce siteleri türkçeye cevirmiş. faydalı gibi geldi bana.
www.tavsandudak.com

Canım bakmazmıyım bakmadığım yer kalmadı.Ordaki minik kızı görünce moralim biraz düzeldi çok başarılı olmuş.Benim doktorunda dediğine göre çok ileri bi boyutta değilmiş ama ben yinede tam emin olmak için senin gittiğin prof. gitmek istiyorum ama bikaç hafta daha büyüsünde öyle İnşallah.

Canım bakmazmıyım bakmadığım yer kalmadı.Ordaki minik kızı görünce moralim biraz düzeldi çok başarılı olmuş.Benim doktorunda dediğine göre çok ileri bi boyutta değilmiş ama ben yinede tam emin olmak için senin gittiğin prof. gitmek istiyorum ama bikaç hafta daha büyüsünde öyle İnşallah.

evet canım. o yüzden bakmanı istedim.

murat yayla
muayene tel 247-16-16 nişantaşında yeri. ben yarın bir gideyimde. konuşuruz gene.

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım. Sen bi bak bakalım memnun kalırsan bende ona göre randevu alırım.

blooms canım geçmiş olsun allah daha büyük keder vermesin, dediğin gibi bencede başka bir doktora daha görünmekte fayda olabilir, Allahtan herşeyin hayırlısı

blooms çok çok geçmiş olsun Allah daha beterinden saklasın inş. üzme kendinide bebeğinide kısmeti böyleymiş herşeyde bi hayır vardır benneyaptımki

blooms canım geçmiş olsun allah daha büyük keder vermesin, dediğin gibi bencede başka bir doktora daha görünmekte fayda olabilir, Allahtan herşeyin hayırlısı

Sen ne yaptın canım bebişin nasıldı? Benimki öyle güzeldiki kıpır kıpır.Bide renkli ultrasondu bütün yüzü meydandaydı.Bir hafta önden gidiomuş.

Bilgisayarda bi bozukluk oldu
Ekinsu cnm müjdemi isterim ben sana söylemiştim oğluşun olucak die:)))
Birazda kendimden bahsedeyim.Geçem Cumartesi detaylı ultrasana girdim.Neyazıkki iyi haberler alamadım.Bebişimde dudak yarığı varmış.Doğumdan 1 ay sonra ameliat olması gerekiyomuş.İki gün kendime gelemedim.ALLAH'a şükür şimdi artık iyiyim kendimi toparladım.Biiyorum hiç bir şey sebepsiz değil belkide bu benim sınavıım sabretmek zorundayım.ALLAH başka dert vermesin.

canım benim hiç üzme kendini Allah dermansız dert vermesin ben çok gördüm yarık dudaklı bebek sadece bir süreliğine farklı bir ilgi istiyorlar ve ameliyat sonrası tamamen normal oluyorlar.artık bir çok ilaç ve estetik dikişle ameliyat izi de kalmıyor.ne olur üzme canım kendini çook geçmişolsun kaydirigubbakcemile3

Sen ne yaptın canım bebişin nasıldı? Benimki öyle güzeldiki kıpır kıpır.Bide renkli ultrasondu bütün yüzü meydandaydı.Bir hafta önden gidiomuş.

bebişim iyiydi allaha şükür, bizimde renkliydi, dr fotosunu çekip verdi bize
benimde bebek 10 gün ilerdeymiş amnio sıvısı biraz fazlaymış dr da o yüzden benden şeker testini erken istedi, bakalım yaptırıcam haftaya ne çıkacak

bebişim iyiydi allaha şükür, bizimde renkliydi, dr fotosunu çekip verdi bize
benimde bebek 10 gün ilerdeymiş amnio sıvısı biraz fazlaymış dr da o yüzden benden şeker testini erken istedi, bakalım yaptırıcam haftaya ne çıkacak

İnşallah iyi çıkar sonucun canım.
Benimde dr. fotosunu çekti ama bana vermedi.Görsen öyle güzeldiki elini başının altına koymuş sanki özellikle poz vermiş gibi.

hımm ..bööle okudukça ban de görmek istiorum bebişimi ..çok özledim zaten son ult.dan hiç bişi anlamadım parça parça gösterdi doktor diyecektim aslında ben bunun eğitimini almadım die ama neys..!!
eylülün ilk haftası ben de gircem 4 boyutluya ,bi de bilgi hastanesinde varmış ayrıntılı ult.(hastane hakkında bilgisi olan paylaşsın lütfen-batıkent,ankarada) ya da sevtap hanımı bi arayacağımm yarın...
sağlıklı göreyimde kurbaamı ..bugün attı gene ufak ufak tekmeler mutlu etti annesini:))
bu arada babamız darılıo o daha hissetmio die ,siz neler yaşadınız??

X