2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sağolun kızlar kendinize dikkat edin çok acıyo cidden sıcağı sıcağına çok hissetmemişim şimdi zonkluyo walla.

bu arada yeni tickerım nasıl olmuş ne zamandır erkekli bi ticker yapayım diyordum bunu yaptım beğendinizmi

walla ne yalan söyleyim kızlar banada nazar gibi geldi tatilim başladığından beri beni gören bütün akraba ve komşularım '"ay bu ne güzel hamilelik azıcık göbeklenmişin sadece biz normal halimizle senin iki katınız.................." gibi lafları hergün ettiler iyi niyetli olsalarda ben nazara inanıyorum ya

nazlıcan cok gecmiş olsun lütfen dikkatli ol. herzamn kullandığın eşyalrı elinin altında bulundurmanda fayda var mutfakda olmadı bi kac parca tabak tencere vs hemen ulasacağın yerde olsun.

bi dönem cok düzenli olmakdan vazgecmemeiz lasım hepimiz icin söylüyorum sahsıma söylim mutfak dolabımın silinmesi lazım hic oralı bile olmuyorum kendimi yormak istemiyorum isler olup bitiyor ablamda gelip yapmak istiyor onuda yormak istemyorum.

evet bebişlerin cinsiyetlerini öğrenen anneler gözünüz aydın allah sağlık versin.

ya gündüzleri işyerinde uyumamak için kendimi zor tutuyorum resmen gözlerim kapanıyor allahdan patronum yokda uyusamd arkadaşlar idare ediyor , yarın öbürgün gelince ne yapcam bben artık arad bi gözümü kapatırım :))

çalışmak zor olsa gerek hamileyken..ben de öğleden sonra 1saat uyumazsam kendime gelemiyorum.. çalışııyor olsam bende ki bu uyku hallerinden dolayı kovulurdum galiba....

nazlıcan sana basımdan gecen bir olayı anlatıyım...
ben normalde cok nazlı ,zırtpırt hastalanan midesine hersey dokunan bir insanım hep hamileliğimi merak ederdim cok zor gecircegimi düşünür hamile blogları okur eşime ben de kusucam bende yemek yapamıcam serumda yerim hep filan derdim akıllıyım ya:jeyyar: kocişi önceden hazırlıyorum...ama allaha şükür hamileliğim de hiç bir problem yasamadımumarım yasamam da gecen hafta annemin bir komsusu caya cagırdı gittik bir dünya sey hazırlamıs bulantıda filan konu acıldı ben allaha sükür olmadı dedim o da benim 4 cocugum var bulantıdan bir hal olmustum dedi ama der demez ben evinin ortasına duvarlara kapılar fayans ve banyoya son 5 günlük yediğimi cıkardım:bbo:rezil oldugumamı yanıyım 4,5 ay kusmamısım ona mı yanıyım nazara geldim walla eve geldim 3 günde yatak döşek yattım göz var göz var allah hepimizi kötü gözlerden korusun ...

amin canım Allah hepimizi korusun sana da geçmiş olsun canım.sanırım kayınvalidemin dediği gibi yapmak lazım çok yolunda giden şeyleri biraz beyaz yalanlarla süsleyip nazardan korunmalı dimi.ben kızım bebekken de çok yaşardım böyle şeyler bir misafir gelse yada biz misafirliğe gitsek o gece kızım sebepsiz yere uyuyamazdı ağlardı saatlerce sonradan aklıma geldi nazar olabileceği bildğim bütün nazar dualarını okurdum rahatlasın diye

ah canım geçmiş olsun. ben de inanıyorum nazara. allah hepimizi korusun kem gözlülerden

ezra 2001 canım geçmiş olsun nazardır bencede!
waterfull , ekinsu kızlar sağolun kesin değil dedi ama bakalım sağlıklı olsunda ..:))
gamze yılmaz,inaysa oğluşlarınız hayırlı evlatlar olur sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

montesori boşver 4 bucuk ayın acısını çıkartmışsın :))) sanada gecmiş olsun .

annem kanser hastalığına yakalanmışdı 6 7 sene tedavi gördü ve şiimdi allaha şükür düzeldi durumu
ama annemi o halde görenler nasıl iyileşdi diye hep söylenirlerdi, annemin kardeşi var yani teyzem herzamn anneme abla sokakdan gecerken hasta gibi gec diyordu nazar değer diye, kimse kötü niyetle aa nasıl oldun ne kadar güzel sin demes ama bazı insanların nazarı istemesede değermiş

Evet haberlerde görmüştüm, içim gitti, kanalı değiştirmiştim.O yüzden şimdi bakmak bile istemiyorum, ne üzücü bir durum. Anne işte ne olursa olsun, hayvan der geçeriz.
Bazı kadınları görüyoruz, çocuklarına neler yapıyorlar ya da yapılmasına izin veriyorlar. Öyle durumlarda hayvanları düşünüyorum, onlar o kadınlardan çok daha özel , bence allah katında daha makbul.Hiç bir hayvanın yav:a015:rusuna zarar verdiğini görmeyiz sonuçta.

ya ben biraz cekiniyorum doktora direk muane olurken ayrıntılı ultrasyonamı girmek istiyorum diycem. ve merak ettiğim önce bi bakıp onlar haftasına bakarakmı gün veriyorlar acaba yoksa bizim dediğimiz hafta ya göremi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…