2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kısalr selamlar herkese,
ekinsucum tebrik ederim oluşunu maşallah Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin

bende öğrendim kıslarrrrrrrrrrrrr oluşum geliyor bilginize çok yazmışsınız fırsat buldukça yazılarınızı okumaya çalışcam

elagülce hayırlı olsun kızın, test sonuçlarında iyi çıkar inşallah.
ezracım, allah kavuştursun, cuma izmire geldik, ctesi de bizimkini çarşıya çıkartamadım ama karaburun gezisi yaptık.Aslında aklımdaydın, bi görüşebilsek diye.a.s
Bir daha ki sefere inşallah, bir yerlerde buluşuruz.

gamzecim hadi seninde oğluşun hayırlı olsun neyse muradımıza erdik artık öğrendik, doğum takip çizelgesinide bozmadık

merhaba annişler nasılsınız bakalım??
ekinsu gamze oğluşlarınız hayırlı olsun sağlıklı ve hayırlı evlat olurlar inşallah

kızlar bugün başıma geleni anlatayım size
bir saat kadr önce mutfak dolabından cam bir kase almaya çalışıyordum almaya çalıştığım kasenin üzerindeki kalın cam tabağı kaldırdığımda birden elimde ikiye ayrıldı ve ben şok olup 2-3 saniye donup kaldım sonra bir bakayım ki parmağımdan ılık ılık bişi akıyo sağ elimin yüzük parmağını acaip kesmiş kase. kanamayı durdurmaya çalıştım ama küçük bir damarın kesildiğini farkedince hemen evin arkasındaki sağlık ocağına gittim dikiş attılar.hamile olunca uyuşturucu iğneye de pek cesaret edemediler.bende uyuşturmadan dikin dedim zaten.ama başka zaman olsa dayananmazdım heralde bebişim için sıkdım dişimi.şimdi elimde koca bi sargı hala kasenin nasıl kendiliğinden ikiye ayrıldığını düşünüyorum şaşkın şaşkın

saol canım tşk ederim,
demek gelip gittiniz,bi dahakı sefere inşallah daha uzun bır vakıt olurda görüşürüzhihoyyyt

herkese merhaba arkadaşlar , nihayet bebişimin cinsiyetini öğrenebildik oğluşum olucak kısmetse
ayrıntıl ultrasonada girdik bir problem çıkmadı

canım ya çok geçmiş olsun,allahtan daha kötü bişey olmamış,dikkat etmek lazım ama yinede oluo işte böle kazalar,sanırım o tabak daha önceden çatlamıştır,eline alıncada 2 ye ayrılmıştır

inaysa, gamze cinsiyetleri öğrendiniz rahatladınız sizde hayırlı olsun sağlıkla büyütün inşallah..

nazlıcan sanada geçmiş olsun. hamileykende çok daha zor böyle şeyler hemkan kaybı hemde açısı ilaç alamamak allah iyiliği versin.hamileyiz herşeye her türlü kazaya karşı dikkatli olmamız gerek.
buarada dün niveaya üye oldum bugün adresi teyit etmek için telefon ettiler:)

aman nazlıcan dikkat et çok geçmiş olsun , canım ya ne biçim acımıştır dikiş atarken

Geçmiş olsun canım, dikkat etmek lazım böyle şeylere.Sanırım o cam tabak sıcaklardan filan genleşmiştir. O yüzden çatlamıştır. Sen eline alınca da kırıldı tabii. Ama çok acımıştır canın. Geçmiş olsun tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…