2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

heyo heyo zeynep int randevu aldım gebe izlem 2 yarın öğlen gidicem, önce telefıonla sordum kartınız çıkdıysa int alabilirsiniz dedi. iyi oldu teşek ederim verdiğiniz bilgiler için

yaaa bana niye cumaya gün verdilerklava:sıra bekledigime mi yanıyım ayılıp bayıldıgıma mı:roflol:

montesorı bu akşam benim bcağımada kramp girdi çığlıkla uyandım havada kaskatı kaldı bacağım. sonra yavaş yavaş gecdi uyumuşum :))

geçmiş olsun canım, benim sadece sırtımda, sağ göğsümün tam altında birde sağ diz kapağımda oluyor ama senin dediğin gibi boyutta değil, hafif oluyor

yaaa bana niye cumaya gün verdilerklava:sıra bekledigime mi yanıyım ayılıp bayıldıgıma mı:roflol:

valla haklısın anacım herkes bişey diyor hastanedekilerde insanları yanıltıyor. yazık değilmi bu insanalara. hadi senin evin yakın bide uzakdan gelenleri düşünsene.

bu gün bi yazı çıkartayım mavi kartınız çıkdıkdan sonra int veya telf randevu alabilirsiniz .

saygılar smrisk
kaydirigubbakcemile5

smrisk girdim netten alcaktım yarına randevunuz vardır diyo görevli bana cuma senin günün dedi bana verdigi kayıtta 21 .08 diyo hiç bakmamıstım valla girmesem nete bakmazdım kagıda yarın ki randevuyuda kacırırdımkaydirigubbakcemile3 yarın 9:30 randevum...

bak iyi olmuş benim int randevu almam valla kacırıcakdın sonrada beklerdin pzt için. neyse benimkide 12 de bende öğlen giderim artık ordanda yakacığa gecicem saat 14,00 üçlü tst sonucum cıkıyor inş temiz çıkar

Ekinsucum , gözün aydın hayatım. Ağır abimiz geliyor, sağlıkla gelsin de aslında gerisi önemli değil.Senin 10 gün önceden gidiyor olmasını dr. sorun olarak mı gördü de şeker testi istedi şimdiden_?

Montesori, arada benimde gece bacağıma giriyor, şimdiye kadar öyle aşırı olmadı ama 1-2 gece oldu. Baldırımın tam arkasında kasılmayla uyanıyorum, bir süre sonra geçiyor ama.Bu arada geçmiş olsun canım sana da , hastaneler de sıra beklemek, gerçekten çok kötü. Sanırım senin bir de tansiyonun düşmüş.Dikkat et, bu aylarda.

Waterfull dr sadece şeker testini öne çekti, eğer şeker varsa o zaman bebek büyük oluyormuş ve amnio sıvısı fazla oluyormuş bir önlem olarak şimdi yapalım dedi zaten bir şey çıkmazsa hiçbir sorun yok demektir dedi.
ben diyecektim doktora aslında sen bilmiyosun doktor bey bu çocuğun dayısı 1.90 ona çekmiştir genetiktir bu diye de şimdi bozmıyım dedim adamcağzı

Ekinsucum, bizimkinin babası 190 , anası 170 bakalım ne çıkacak diyoruz:roflol::roflol:
Her ultrasonda 2-3 gün önde gidiyordu ama , ama bakalım ayrıntılıda ne çıkacak.

selam hanımlar...
güzel günler biz hamişlerle olsun inş.
ekinsu oğlun hayırlı uğurlu olsun. sağlıkla büyüt inş.
bende bacak krapları değilde dünden beri kasıklarıma sancı giriyo kalkıp otururken 10-15 saniye sürüyo ama çok korkuyorum aniden kasılıp kalıyorum. sizlerdede oluyomu? :1no2:

kimsecikler yok mu ne ?benneyaptımki
bugün eşim evde bilgisayarı elimden alıcak şimdi.. herkeze tekrar iyigünler diliyorum ..
görüşmek üzere yerimseniben

slm kızlar nasılsınız,
bende giremedim 1 haftaddır ama okudum bütün gelişmeleri,
ekinsu gözun aydın canım sonunda bellı etmış oğlumuz,
montesori geçmış olsun canım nie aç karnına çıktın,sen dikkat ederdin böle şeylere
marsg canım bebişimiz iyimiş küçülöe warmış öok sewındım, bu arada geçen cuma banada niveadan numuneler geldi,duyurulur:teytey:
reyhancım, banada senın gibi bacaklarıma deilde kasıklarıma bazen çok şiddetli kramp girio,dun gece uykumdan uyandım,anı hareket etmiorum ama ç0k acı werıo

merhaba kızlar tatildeydim de ne çok yazmışınız öyle hepsini okuyamadım.. herkes iyidir inşallah..cinsiyeti öğrenen hamişler sizleride tebrik ederim

canım iki gündür bendede aynısı oluyor doktoro gitsemmi gitmesem mi bilemiyorum yaa..
acaba normal mi haftaya kontrol var beklesem mi
birde annem sıkıştırıp duruyor bebeğin mobilyalarını alalım boya kokusu halının tüğlenmesi filan anca geçer diye..bende erken diye düşünüyorum siz ne zaman düşünüyorsunuz...

nbr ezra yoktun ne zamandır ...hastane eve yakın diye ac gidiyim işim hemen biter diye düşünmüştüm bu kadar beklicegimi bilseydim aç karna cıkar mıydım hiç:çok üzgünüm:
asık81 ben mobilyayı sectim kokusu da yok anti alerjik kısmetse ocak bası aralık sonu gibi gelcek eve...daha çok erken şimdiden diye düşünüyorum hem ben o beşiğe bakar hayallere dalarım wallasırnaşık şey
arkadasımın yengesi dogum yapmıs 8 kilo almıs bebek 3 kg dogmuskafamçokkarıştı
nasıl yani dedim bilmem yedikleri bebege yaramıs dedi bakalım biz ne kadar balon olcaz...
herseyini eminönün de ki mahmutpasa yokusunda havuzlu handan almıslar 0-6 ay herseyini aldık toplam 500 ytl tuttu dedi ayy cok heyecanlandım...anneeeeeeeeeeeee duy sesimi beni de götür orayasositososito ugursuzluk kızım 7. aya gir alırıs diyo:mymeka:

eee tabii iki aydır yanındaydı annen şimdi zorlanırsın ev boş boş gelmiştir sana neyse doguma gelir artık annen...:dance:

kızlar bu gün dr.kontrolume gittim büyük ihtimalle kız dedi:))üçlü test içi kan verdim 4 gün sonra çıkar dediler inşallah sorun çıkmaz bakalım artık

ezracım hoşgeldin anneciğini özlersin şimdi sen alıştın tabi

elagülce kızın hayırlı olsun, testlerinde iyi çıkar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…