2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ekinsu gözün aydın hayatım, :dancearısı kançiçeğim, benim ve diğer ögrenemeyenlerinlerin başına inşallah.:Saruboceq:

Ekinsu gözün aydın öğrenmişsin nihayet.
Ağır abi geliyor var ya bu kadar geç gösterdiğine göre kendini.
Hayırlı ve de uğurlu bir evlat olsun inşallah..

kızlar dün ayrıntılı ultrasona girdim, bebeğin bütün organlarına baktılar maşallah çok iyiymiş, 466 gr olmuş oğluşum, sadece bebek 10 gün ileriden gidiyormuş ve amnio sıvısı biraz fazlaymış o yüzden doktor 2 ay sonra yaptırmam gereken şeker yükleme testini şimdi yaptırmamı istedi, bu konuda bir bigisi olan var mı acaba?

maşallah maşallah canım ya arkanı kaşıda bişey olmasın...

beslenmene çok mu özen gösteriyorsun böle baya bi önden gidiyo

ooooooooo seninki hem en büyük erkek hemde en agır abi olcak ekinsu hayırlı olsun oglusun bitanem...
kızlar az önce z.kamilden geldim ayrıntılı ultrason için gitmiştim bir kuyruk bir kuyruk sistem degişmiş bilgisayara herkesin bilgilrini yükleyip güncelliyolar bugun baslamıs bu uygulama tam 1,5 saat sıra bekledim evime yakın ya ac gitim tabii yurdum insanı buram buram ter kokuyodu:jeyyar:hastanede de agır bir camasır suyu kokusu vardı ben kaplumbaga gibi defrildim bayılmısım tuzlu ayran filan içirdiler sıramı ayakta degilde oturarak beklettiler cuma doktora gözükcem saat 9:30 da ona göre doktor ayrıntılı isticekmiş :dilcikar:ayyy hiç bu kadar hamileyi de biirarada görmemiştim neyse cuma oglumu tam iki kere görcem sabah ve ögleden sonra şu cuma bir gelse sengözlerimebaksanabminik kusumu cok özledim yam 17 gün oldu görmeyeli...

montesori canım geçmiş olsun keşke birşeyler yeseydin aç aç beklenir mi oralarda.
benimde as yapıldığında sistemleri çökmüştü ,hala rayına oturtamamışlar demekki..
aslında muayene olmıcam gün almak istiyorum deseydin beklemezdin hiç
benim eşim sağolsun halletti hepsini :))

ne kadar komik değilmi gebe polikliniği, o kadar kocaman göbeğin içinde insan kendini
sıfır beden hissediyor :dance:

monteseri geçmiş olsun güzelim.
dikkat et kendine. artık bizim hiç aç anımız olmamalı benide hemen sarsıyor başlıyor başım dönmeye.
cuma hayırlı haberlerini bekliyoruz.
bende yarın giriyorum ayrıntılı ultrasona inşallah bizde iyi haberlerle gelicez. çok heycan yaptım tansiyon düşmüş benimde 9a5.

ekinsucum ,genelde şekeri olan annelerin bebekleri kilolu oluyor ya
24-28 haftalarda yaptırmamız gereken şeker yüklemesini
tedbir için öne almış olabilir doktorun.
http://gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta24.html bu siteden de bakabilirsin..

günaydın herkese gününüz güzel geçsin kızlar, ekinsu hayırlı olsun oğluşun o sivri karına kız deseydi kimse inanmıcaktı burda zaten:) sizin kaynanalar kulübünüz varsa bizim de cici anneler kulübümüz var ama kimse bebişini kolay kolay veremez burda sadece anne kalırız biz:))

geçen mağazada kıyafet bakıyodum kız arkamdaydı tam döndüm aaa hamilemisiniz dedi evet dedim ne kadralık dedi dedim nerdeyse 5 aylık oooo maşallah arkadan hiç belli olmuyo dedi :))) ayyyy bi sevindim bi sevindim varya :))) bende hastanede benden zayıfı gördümmü deli oluyom :))) ama benden şişmanı gördümmüde mutlu :)))) kötümüyüm ne

marsg dünde sordum sana ama bişey demedin senin ayrıntılın neden böle erken benim bildiğim 22den önce çekilmiyo ama

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim

montesori dikkat et canım ya geçmiş olsun

marsg sen murat yayla yamı gidiyorsun yarın, bu arada memoriala giden kimdi ya nerden kalmışssa aklımda memorial cihangir bey diye bir doktor kalmış

benim ekinsu benim ben meorialde asena hanıma gidiyorum ama detaylımı cihangir bey çekicek 6 eylüle aldım randevumu

marsg dünde sordum sana ama bişey demedin senin ayrıntılın neden böle erken benim bildiğim 22den önce çekilmiyo ama

canım görmemişim kusura bakma.
18den itibaren yapılabiliyor.
bizim bebişin beyninde kist görüldü ya.
o yüzdeen doktorumuz bakılmasını istedi hemen.
allah korusun bir sorun görürse bu doktor amniyosentez yaptırmamızı istermiş. o yüzden hızlı hareket ediyoruz yani.
aslında 23 te bakılacaktı banada.

benim ekinsu benim ben meorialde asena hanıma gidiyorum ama detaylımı cihangir bey çekicek 6 eylüle aldım randevumu

bende diyorum nerden duydum , nette hastanenin sitesine girdim öyle bir doktorda var hemde iyi de bir doktor , diyorum kendi kendime uyduramıyacağıma göre kesin kızlardan biri dedi diye düşündüm

kaça yapıcaklar bir bilgin var mı

ben murat yaylaya gidiyorum canım. bakalım bu kadar övgü merak ediyorum amcayı :))

sakin bir doktormuş. gereken herşeyi anlatır sana dedi doktorum.

rica ederim marsgcım şimdi anladım evet haklısın sana ne kadar erken bakılsa iyi tabiki

:))) bendim bendim ama sanırım blooms ta biliyo evet çok iyimiş yalnız galiba biraz asık suratlıymış :)))
randevu için aradığımda 270 dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…