2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hoşgeldin hadi bakalım seninde gözünaydın tıp tıp diye başlar 1 hafta sonra tıptıptıptıp yapar :)

Selam kizlar bende araniza katilmak istiyorum,bende 16 haftalik hamileyim, Allah hepimize saglikli sihatli bebisler nasip etsin insallah...

Hoşgeldin canım aramıza.Bebeğini sağlıkla alırsın inşallah kucağına.

Kaç gündür giremedim bende siteye, cuma günü sitede sorun vardı, sanırım yoğuluk oluşuyor, sitede kaldıramıyor bu yoğunluğu, bir şekilde düzenlemeleri lazım site yöneticilerinin bunu.Dünde izmirdeydim. Dün akşam geldim, bugün girdim, ne var ne yok diye.Herkes iyi maşallah.
Sheeda, test sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim hayatım.
Kızlar hareketleri artık daha net hissetmeye başladık, 1-2 hafta içinde iyice kıpır kıpır olmaya başlarlar.
Babamız kalp atışlarını hissediyorum diyor, kulağını karnıma dayadığında:roflol::roflol::roflol:

slm kizlar,hepinize iyi pazarlar..
ya bu haftalarda bebeklerimiz daha cok hareket eder olmus..
bizimki de birkac gundur bayaga tekmeliyor beni...icerde oyun oynuyor yaramaz..artik daha iyi anlasiliyor hareketleri...Allah tum bebislere saglik versin insallah hep böyle kipir kipir olurlar..

Guzel dilekleriniz icin tesekkurler,Ekinsu ve Waterfull.
Dunden beri kendimi cok halsiz hissediyorum, geceden beri gecmeyen bas agrim vardi direndim agri kesici almamak icin ama agrim dahada artinca gece almaya karar verdim onun etkisi ile uyumusum sonrada sabah 8 gibi uyandim yine agriyor birseyler yiyip yine aldim,ama buseferde migdem fenalasti hepsini cikardim inanin oyle halsiz dustumki.Agri kesicim icin doktorum icebilirsin guvenli desede ben hep endise ile aliyorum.Size Turkiyede onerilen agri kesiciler neler?Sizlerde basiniz agriyinca aliyormusunuz?Sonra annemi aradim oda alnina patates sarip bir sure dinlen dedi,canim birseyler yemekte istemiyordu pirinc corbasi yaptim(annem ben hasta iken yapardi ,ben ona hasta corbasi derdim(((Patates ve corba biraz iyi gelmisti cok sukur ama yinede kendimi toparlayamadim halen halsizim insallah cabucak gecer...

Gecen hafta doktora gittigimde hareket ettigini hissediyormusun dedi bende tam emin degilim birseyler hissediyorum bazen dedim, tam olarak ilk hareketler nasil oluyor ve 16. haftada hissediliyormu?

günaydın herkese cuma sitenin hali neydi yahu :)))
perşemde doktora gitmiştim ya yazamadım bi türlü bebişim 280gr. olmuş 10günde 80gr. almış :))) beni tartmadı bende aldım bu ara ama seni üç hafta sonra detaylıdan sonra tartarız bi ayda ne kadar aldığına bakarız yine dedi ama bundan sonra alman normal dedi fakat yine tatlı hamurişi abartma dedi ki ben zaten hiç yemiyorum :))) kalsiyuma başladık bide suyum gayet iyiymiş

herkese günaydın iyi haftalar.
yazılan çok şey var okuyamadım bugün çok işim var.
ama sizinle gelişmeleri paylaşmak istiyorum.
bebeğimizin beyninde oluşan kist olarak tabir edilen şey gercektende bu gittiğimizde küçülmüştü.
doktorumuzun dediği gibi. hala 6,5mm görünüyor ama 1 hafta önce 9,7 mm idi. gelişmeler iyi yani.
ayrıntılı ultrasonda herşey ortaya çıkacak. bu hafta içinde giriyoruz ultrasona.
ve en büyük süpriz kız olduğu kesinleşti :))))))))))
güzel bir ticker hazırlayabilirim artık :))

hepinize desteklerinzi güzel dileklriniz ve dualarınız için teşekkür ederim. dualara devam hanımlar. tamamen şu kistin kaybolduğunu görene kadar ve ayrıntılı ultrasondan olumlu cevabı alana kadar rahat edemiycem.

hepinize gzel günler bebişlerle. bu arada kızım 350gr olmuş :)) hala 1 hafta önde yılbaşında doğum görünüyor. :))

Son düzenleme:
marsgcim çok sevindim yaaa bak gördünmü dedik biz sana :))) bak sen kız istiyodun Allahta sana bi kız verdi :))) ne güzel işte ahhh ahhhh kayınvaldenin tavırlarını görmek isterim ya kız erkek nolucak sağlıklı olsunda ama ne yalan sölim kız demişlerdi ya ona inat inş kız olur diodum :)))
minişinde ne kadar toplu maşallah senle aynıyız ama benimki 280gr.

sağol canım benim. minik tombik olacak valla. :)) ben 3 kilo aldım şimdiye kadar ama onun maşallahı var.

kayınvalidemi eşim aradı şehir dışında anne kızımız oluyor diye. ona inan madı beni istedi :)))))))) nediyo o diyo :)))))))) valla kız dedim. nasıl bakmış ne biçim doktor diyo :))))) dedim olurmuş öyle arada ay çok komikti.

valla allahım gönlüme göre verdi. annemle kardeşim bir sürü elbise almış gelmiş evde bayram havası vardı müjdeyi alınca çok rahatladık şu küçülmeyi görünce. doktorumuzda çok rahatlattı.

:))) varya bence hala inanmıypdur o :))) eminim sinirinden çatlamıştır :))) ay ne farkedicekki sanki ama o kesin erkek ben biliyorum bilmemne tavrı yomuydu hiç hoş deildi inş bu kist yüzünden üzüntüsünü sıkıntınızı anlarda kızın erkeğin farketmediğini görür

günaydın hanımlar uamrım herkes iyidir. marsg kızını maşşallah inş cok sağlıklı olacak kafana takma allah hepimizinkini sağlıkla kuzcağımız aalmayı nasip eder inş,

tahl,illeri temiz çıkan arkadaşalar gözünüz aydın., alisha seninde hayırlı olsun inşş.

vanillax baş ağrısı bendede oluyor ama ben ağrı kesici içmiyorum bişekilde geciyor ilaç kullanmamak eniyisi bence...

buarada benim bebişde kıpırdamalar yok hayla sanırım erken,

kıslar gece 3 4 defa wc ye uyanıyorum hergece uyanmkadan yoruldum kabus gibi geliyor. sizinde böyle bi sıkıntınız varmı.

smrisk ilaç almada bişey yok benim 11. haftada çok deli başğarılarım oldu ağlıyodum artık ve nerdeyse kendimden gçem durumuna geliyodum doktorum o zaman günde iki tane bile alabilceğimi söledi dayanamayıp alıyodum zaten ama geçti arada böle dönemler oluyo ve ilacın bi yan etkisi olmuyo
hareketleri hissetmene çok az kaldı biraz daha zaman var zaten ilk annelikte 18-20 haftadan önce hissetmen zor bi ara gece kalkma bende de vardı tek çözümü belli bi saatten sonra fazla sıvı almamak ve yatmadan önce gitmek o zaman 1-2 kere kalkıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…