2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

alisha arkadasim kizin olacakmis gaiba tebrikler,Allah anali babali buyutsun insallah...darisi bebeginin cinsiyetini ogrenemeyenlerin basina...bana da:))))

Merhaba kızlar,
bugün siteye girmek ayrı dert, cevap yazmak ayrı dert.kafamçokkarıştı
Alisha kızın hayırlı olsun güzelim, Kançiçeğim sen de canını sıkma güzelim yakında dr. un söyler, o da sanırım, önce şu, 1 ay sonra aa o değilmiş buymuş demek istemiyor sanırm.Bi de bazı dr.lar erkekler kıs istemiyor diye özellikle söylemek istemiyorlarmış.:teselli:

Alisha cım hayırlı uğurlu olsun inşalallah kızın sağlıkla kucaklarsın kızını inşallah Allah analı babalı büyütsün Allah isteyen herkese nasip etsin

teşekkür ederim kızlar Allah herkesin kalbine göre versin ama emin olmadıkça sevinemiorum ki, site çok berbat gerçekten sabahtan beri girilmio

bu site beni çıldırttı , uzun zamandır giremiyordum ona rağmen tüm geçmişi okuyamadım (site sağolsun izin vermedi).. Ama gördüğüm kadarıyla bebişler ve siz iyisiniz.

Benim mercimeğim sürekli haraket halinde , göbeğimi açıp seyrediyorum show yapıyor bize. Sağ tarafıma dönüp yatırmıyo beni, ne zaman yatsam başlıyo pıt pıt vurmaya soluma dönünce kesiyo :)) Ben bunu keşfettim ya babsı onu hissetmek istediğinde önce sağıma kıvrılıp yatıyorum vurmaya başlayınca düzeliyorum, başlıyoruz seyretmeye ,yani onun keyfini beklemek zorunda kalmıyorum.

3'lü testimin sonucunu bugün öğrendim 1/2830 dedi. ve yaşıma göre gayet iyi olduğunu söyledi. Sizinkiler ne çıktı???

Son düzenleme:
kızlar günaydın bugünde sorun var sitede görüşemedik dünden beri alışmışım özledim sizleri inanınki

sheeda gözünaydın canım test sonuçların temiz çıkmış

merabalar hanımlar valla ben de giremedim 2 gündür bi deneyim dedim :)
ben de dün gördüm bebişimi doktor çok telaşlı gördü heralde beni gel bakalım dedi kendi odasında kalbi atıodu,sağlıklıydı :))cinsiyetini göstermedi yani teyit edemedim ama olsun öle kalbini atarken görünce dayanamadım ağladım.Allah acılarını göstermesin..

merhaba kizlar uzun bir ugrastan sonra ben de girdim nihayet siteye...
sheeda gözünaydin canim,sonuclarin iyi cikmis...Allah tamamina erdirsin insallah...

Selam kizlar bende araniza katilmak istiyorum,bende 16 haftalik hamileyim, Allah hepimize saglikli sihatli bebisler nasip etsin insallah...

kızlar günaydın 2 günlük bir aradan sonra nihayet yeniden birlikteyiz hepinize güzel bir gün diliyorum
bugün buralar çok sıcak

merabalar:))
bugün pazar tabi gezio anneler değil mi,ii eğlenceler herkese:))
ben size bugün muradıma erdiğimi yazacağım özellikle sabah 8-9 arası bebeğim hareketliydi çok o kadar hoş,anlatılmaz bi duyguymuş ki..mutluluklarımız daim olsun:))
dün bi hemşireden bebeklerin açken hareket edip açım ben açım demek istediklerini öğrenmiştim hemen işe yaradı:))

slm inanna kimsecikler yok ocak anneleri geziyo ben neyse hafta içi bol bol gezdim dünde eşimle gezdim evdeyim şimdi... benim bebekde hiç hareket etmiyodu ama iki gün önce sabah duydum hareketini... böyle tıp diye bişiy hissettim karnımda iki gündür sabahları hissediyorum acıkıyo tabiii...

merabalar:))
bugün pazar tabi gezio anneler değil mi,ii eğlenceler herkese:))
ben size bugün muradıma erdiğimi yazacağım özellikle sabah 8-9 arası bebeğim hareketliydi çok o kadar hoş,anlatılmaz bi duyguymuş ki..mutluluklarımız daim olsun:))
dün bi hemşireden bebeklerin açken hareket edip açım ben açım demek istediklerini öğrenmiştim hemen işe yaradı:))

gözünyadın canım bende ilk kez geçen pazar hissetmiştim çok güzel bir duygu
benim bebiş tokken hareket ediyor genelde

slm inanna kimsecikler yok ocak anneleri geziyo ben neyse hafta içi bol bol gezdim dünde eşimle gezdim evdeyim şimdi... benim bebekde hiç hareket etmiyodu ama iki gün önce sabah duydum hareketini... böyle tıp diye bişiy hissettim karnımda iki gündür sabahları hissediyorum acıkıyo tabiii...

ne kadar hoşmuş böle ben daha önce farklı zamanlarda 2 defa pıt hissetmiştim ama bu sabah yemeeekkk die çok bağırdı sanırımkaydirigubbakcemile2 keşke bütün gün farkedebilsek değil mi??

X