2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

selam kızlar benim ilkhamileliğim 2 gün sonra 17.haftaya giricem ama daha hareketlerini hissetmiyorum hissedenler varmı? bu haftalarda çarşamba günü dr. gidicez kontrole cinsiyetinide merak ediyorum bakalım öğrene bilicekmiyiz sanırım 3 lü test isteyecek

Cicikiz hoşgeldin.

Elagülce sende hoşgeldin bende henüz hissedemedim bugünde doktorumu aradim akşam 17 30 da gidcem 3 lü test yappilcak inş temiz çikar. önümüdeki hafta gidiyim diye düşündüm ama gerek yok sanirim bugünde gitsem olur dedim hem bebişimide görim bakim keyfi nasil

Merhaba kızlar,
Taşınanlar geçmiş olsun, taşınacak olanlar allah kolaylık versin.
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz, herkes bebeklerini sağlıkla alsın inşallah kucağına.
Bebek arabası olarak marsgın dediğine katılıyorum, an az 5-6 aylık oluncaya kadar ana kucağında ya da oto koltuğunda taşıyacağız. Yada kucağımızda olacaklar çoğunlukla O yüzden önümüzdeki yaza bakmak çok daha mantıklı olur. Modeller sürekli değişiyor, bebek büyüdükçe onunla rahat edebileceğimiz bir araba olmasını düşünmeye başalaycağız.
Alisha seçtiğin modeller çok güzel ve sade güzelim, güle güle kulansın bebişin onları.
Maarsg allahgönlüne göre verdi bak, kızın hayırlısı ile gelsin artık bakalım. Beyninde görülen o tümör türü şeylerde bak geçmeye başlamış, bundan sonra ne kendini ne bebişini üzme artık, hamilelikte herşey olabiliyor.Kutlarım tekrar hayatım seni.
smrısk,elagülce bebişin hareketlerini en rahat 20 . haftalarda farketmeye başlarsınız. Helede ilk bebeğiniz, bağırsak guruldaması gibi gelebilir.20 . haftadan sonra daha kuvvetli olmaya başladığı için başka birşeyle karıştırma imkanınız olmaz zatenyerimseniben
Biraz daha sabredin.

teşekkür ederim smrisk inşallah hayırlı haberlerle dönersin...:teytey:

cicikız hoşgeldin sende benim gibi oldun demek bende hala öğrenemedim yarın ayrıntılı ultrasona gidicem bakalım bu sefer ne olacak

smrisk inşallah testlerin güzel çıkar iyi haberlerle dönersin

elagülce hoşgeldin aramıza sağlıklı hamilelikler dilerim

merhaba bayanlar kaç gündür sitedeki sorun yüzünden giremiyordumm.. bu site açılmadığı sürede internette yapacak başkabirşey bulamıyorum.
okuduğum kadarıyla aramıza yeni katılanlar var hoşgeldiniz..
birde cinsiyet öğrenenler :) hayırlı olsun diyelim..

bende 17+5 hfta o bi hareket hissetmiyorum..

hafta içi çarşıya gittimm. 1-2 hamile kıyafeti aldım göbüşüm okadar büyüdüki kıyafetlerim olmuyordu. şimdi tam bir hamile oldum.. bana hayalmiş gibi geliyordu ama artıkk bu koca göbekle iyice alıştım..birde cinsiyetten sonra konuşmayada başladım oğlumla tam adapte oldum..

sendemi öğrenemedin inanmıyorum ya ayrıntılı ultrason ne oluyor farklı bir yere mi gideceksin:CüvCüv:?

Merhaba arkadaşlar..herkese iyi bir hafta dilerim..

Arkadaşlar amniyosentes sonucum çıkmış şu an eşim almaya gidiyor..
çok heyecanlı ve tedirginim..

bugün evlilik yıldönümümüz umarım 18. yıl için güzel bir süpriz olur benim için sonuçlar..

iyi dilekleriniz için tşk ederim.

kıslar bu haftalardan sonra hızla kilo alımı başlıyormuş haberiniz ola.benm göbişim kıllandı vede uzadılar :)) vucudum değişmeye başladı

linay inş bugünün haberi en güzel hediyeniz olur. adualrım seninle inş temizdir içini ferah tut. evliliğinizin bir ömür boyu, sağlık mutluluk hıuzur içinde sürmesi dileğiyle

iyi dilekleriniz için tşk ederim.

kıslar bu haftalardan sonra hızla kilo alımı başlıyormuş haberiniz ola.benm göbişim kıllandı vede uzadılar :)) vucudum değişmeye başladı

evet zaten bende buhaftadan sonra doymamaya başladım.kahvaltı ediyorum yarım saat geçmeden açlık hissediyorum. buaralar ağzım hiç boş durmuyo cokacimcoook
krakerle bastırmaya çalışıyorum yoksa çok fazla yiycemm..
benimde göbüşümde kıllar uzadı.. göğsümdede çatlaklar oluştu.. göbüşüm fazla büyüdüğü için :CüvCüv: doktor çatlak kremi yazdı henüz almadım ama kullanmaya başlıycam artık

benim kilo haftam yeni başladı doktorum dedi alırsın artık normal ben hamile kaldığımdan beri öncesinde de kullanıyodum banyoda bebe yağ kullanıyorum 14. haftadan beride gece yatmadan önce çatlak kremimi sürüyorum hatta bitmek üzere yenisini alcam tüylenme bende de arttı aldırdım ohhh :))) kaymak gibi oldu :)))

canim inşallah iyi haberlerini bekliyoruz. Içini ferah tut. Iyi düşününce iyi oluyor. Hemen habr ver

Merhaba arkadaşlar,

Şükür kavuşturuna nasıl bir siteyedi cuma c.tesi girilmedi okumayı yeni bitirdim. Herkese hayırlı güsel günler diliyorum.hihoyyyt

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz. inseyeti belli olan arkadaşlar Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin inşallah darısı başımıza :)) daha öğrenemedim yarın kontrolüm var ve 3 lü test yapcak ne kadar zaman sonra sonucu öğrencem bilgi verirmisiniz yaptıran arkadaşalar?
Linaycım Hsyırlısı olsun inşallah güzel haberlerle gelir eşin rahat ol güsel şeyler düşün güzel olsun. yeni yılınız kutlu olsun nice sağlıklı mutlu huzurlu yılları ailenle geçirmeni dileri ve tabii tatlı yeni bebşinle.

nazo alma bence ablamında cok olmuşdu şimdi bana alma diyor doğumdan sonra kendiliğinden dökülüyormuş çünkü,, neyse canım doğumdan sonra bizimkiler dökülür sen almaya devam edersin ohh sefamm olsunn gaymak gibi kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

nivea nın numunesi geldi. işe yaramaz hiç yazmayorum bebek için bişey yok. bir pişik kremi işe yarar. kalanı bir kerelik el kremi falan gibi şeyler ...

smrisk hem çok artıyo almadan duramam rahat edemiyorum hemde ben daha önce aldırırdımki göbeğimi kollarımı falan ki öle çokta yok ama sevmiyorum tüy :))) yılda iki kere aldırıyodum ne bi artış ne bişey sir yaptırdığıma azalmıştı bile hamişlikten yine arttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…