2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:))) varya bence hala inanmıypdur o :))) eminim sinirinden çatlamıştır :))) ay ne farkedicekki sanki ama o kesin erkek ben biliyorum bilmemne tavrı yomuydu hiç hoş deildi inş bu kist yüzünden üzüntüsünü sıkıntınızı anlarda kızın erkeğin farketmediğini görür

onun haberi yok kistten söylemedik onlara. annem babam biliyo benim doktor bizim ailenin doktoru ya.
valla inanmıyordur hala :))
2 kız torunu var 4 erkek torunu var :)) doymamış erkeğe :))

iyi etmişin baktın eğer bu kız erkek muhabbetine bişey dio o zaman anlat bence yada ein desin ya anne bırak kızı erkeği bizim yüreğimiz ağzımıza geldi bilmiyosunuz üzülmeyin die anlatmadık ama bırak bu muhabbetleri falan der

iyi etmişin baktın eğer bu kız erkek muhabbetine bişey dio o zaman anlat bence yada ein desin ya anne bırak kızı erkeği bizim yüreğimiz ağzımıza geldi bilmiyosunuz üzülmeyin die anlatmadık ama bırak bu muhabbetleri falan der

evet o zaman deriz. alışır yakında şokta şimdi :)))

kızlar hepinize günaydın bugün de hava acaip sıcak mecbur kalmadıkça çıkmamak lazım dışarıya

miniğimm teşekkür ederiz canım biz iyiyiz inşallah bebişle sende iyisindir

vanilax bana doktorum kesinlikle ağrı kesici yok dedi ama bazı doktorlar minoseti öneriyorlarmış ve de ben bebişimin tekmelerini 19. haftanın sonuna doğru hissetmeye başladım

nazo marsg bebişlerininiz kocaman olmuş maşallah gözünüzaydın
marsg senin bebişinede çok sevindim daha da küçülecektir merak etme canım kız olmasına da senin adına sevindim

florya benim 3 lü test sonucum ertesi gün çıktı ama 3 günde yada 1 haftada çıkan da oluyor

smrisk bende gece çok sık tuvalete çıkıyordum dediğin gibi uykum sürekli bölünüyordu ama şimdi yatmadan 1 saat önce son olarak su içiyorum gece kalkmıyorum sabaha karşı bir kez uyanıyorum

evet o zaman deriz. alışır yakında şokta şimdi :)))

canım kistin küçülmesine çok sevindim eee sana dedik panik yapma diye.. neyse kız olmasınada çok sevindim bebek mağazalarına girdiğin zaman iyiki kız oldu allahım diyeceksin. birde çok eski sayfalarda daha bizim cinsiyetler belli değilken ben sana ilk senin kızın olacak demiştim dön bak bulabilirsen ama erkek çıkınca sesimi çıkarmamıştım ama bak dediğim oldu kızın olacak allahım cilveli cilveli yerim ben onuuuuuuuuuu. :lepi:

kızlar hepinize günaydın bugün de hava acaip sıcak mecbur kalmadıkça çıkmamak lazım dışarıya

miniğimm teşekkür ederiz canım biz iyiyiz inşallah bebişle sende iyisindir

ayy canım saol iyiyiz inşallah. ama bende acayip gece krampların başlamıştı ama öle böle değil normalde ki kramplara hiç benzemiyor gece çığlıklarla uyandım inanılmaz ve dayanılmaz bir acı idi ayrıca geçmeyen bir acı idi. doktoru aradım kalsiyum ve magnezyum verdide 2 gündür rahatım

günyadın herkeseee, marsg çok sevindim kızınız hayırlı uğurlu gelir inşallah,ben de bebişimi 1 haftadır çok az hissediodum dün babası da ben de şok olduk sırt üstü uzanıodum elimi bi koydum pıtpıtlar.. babası da koydu yok senin karnın gurulduo dio inanmıo:) göbeğimin hemen altında, ve sırt üstü yatmamdan nefret edio:) hsonu biraz bebek arabası araştırdık buarada biraz erken davrandıımı kabul ediorum diğer annelerin karnı burnunda,maxi cosinin 3 tekerlikleleri çok şeker çok kullanışlı 3lü seti taşıma çantası, oto koltuğu ve araba 1400 dedi, 4 tekerlekliler 2li set 900 civarı. size de bilgi veriim dedim:)

ayy canım saol iyiyiz inşallah. ama bende acayip gece krampların başlamıştı ama öle böle değil normalde ki kramplara hiç benzemiyor gece çığlıklarla uyandım inanılmaz ve dayanılmaz bir acı idi ayrıca geçmeyen bir acı idi. doktoru aradım kalsiyum ve magnezyum verdide 2 gündür rahatım

geçmiş olsun canım sanırım bu dönemlerde oluyormuş bu

Kızlar yazılar oku oku bitmiyo artık. kaydirigubbakcemile3 Marsg bebişine sevindim canım kist durumunu bilmiyodum ama küçülmüş gittikçede küçülcektir heralde, kist değildir o çünkü bu gibi şeyler gebeliğin erken dönemlerinde oluyormuş diye okumuştum sakın üzülme.
Gece tuvalete kalkıcam diye su içmemezlik yapmıyorum napiim tam yatıcam uyku gözümden akıyo bir susamışım bir susamışım dilim damama yapışıyo. Eskiden o kadar su içmezdim. Gecede kalkmazdım. Şimdi herşey değişti.:CüvCüv:

bebişimin hareketinden tam emin olamıyorum çok küçük bi kıpırtı oldu ama benim anlamam için birazda ha sık olması gerek heraldesırnaşık şey
kaydirigubbakcemile2

Kızlar nihayat ben geldim, daha okumadım ben yokken yazdıklarınızı artık yavaş yavaş okurum, taşındım, yerleştimde, iki kelimeyle özetliyorum ama zor iş valla, bir şeyi ararken hiç alakası olmayan başka şeyleri buluyorsun, gülermisin ağlarmısın bir durum çıkıyor ortaya, çok şükür bitti de kurtuldum, bu arada sağlımız çok şükürki yerinde, ama cinsiyetimizi geçen haftaki kontrolde göremedik, kısmet bu ayın 27sine inşallah. 2 kiloda aldık bu arada artık 43 kiloyum.:dance:

günyadın herkeseee, marsg çok sevindim kızınız hayırlı uğurlu gelir inşallah,ben de bebişimi 1 haftadır çok az hissediodum dün babası da ben de şok olduk sırt üstü uzanıodum elimi bi koydum pıtpıtlar.. babası da koydu yok senin karnın gurulduo dio inanmıo:) göbeğimin hemen altında, ve sırt üstü yatmamdan nefret edio:) hsonu biraz bebek arabası araştırdık buarada biraz erken davrandıımı kabul ediorum diğer annelerin karnı burnunda,maxi cosinin 3 tekerlikleleri çok şeker çok kullanışlı 3lü seti taşıma çantası, oto koltuğu ve araba 1400 dedi, 4 tekerlekliler 2li set 900 civarı. size de bilgi veriim dedim:)

canım çok sağol. inşallah seninde kızdır. bebekler bayagı büyüdü artık gösteriyorlar kendilerini. kızlarda yanılma payı düşük. ama bişey alma benim kızımın bir sürü erkek kıyafeti var şuan :))

araba baktık bizde. haşim işcan geçidinde Inglesina Zippy Puset begendik. 850 dedi ama peşin para daha da inecekler belli. maxi cosi ninkinden kapanması çok daha kolay tek elle kapanıyor tek elle açılıyor. birde puseti çok kolay çıkıp takılıyor yerine. onada bak muhakkak. maxi cosiye 650 ytl dedi . pazarlıkla o da iner .birde üç tekerlekliler normal büyük boya çevirdiğinde arabayı tam yatar vaziyet olmuyormuş güzelim. 4 tekerleklileri tavsiye ediyorlar o yüzden.
chicoya da baktık o da fena değil 650 dediler onada.

ama sonra dedik ki kışın doğacak bizim bebek arabaya ilk başta ne kadar ihtiyaç olacak.
büyüyünce ihtiyac olursa bir tane baston yeter o zmaanda bu kadar tefarruatlıya gerek kalmaz. :))

ben bebek arabası almıyacağım görümcemde var ondan alıcam bizim bebiş doğduğunda onunki 1 yaşını geçmiş olacak o yönden rahatım
ama marsg dediğine katılıyorum 3-4 aydan önce bebek arabasını kullanamazsın şimdiden almaya gerek yok seneye mayısda anca lazım olur o zaman da belki daha güzelleri çıkar

Kızlar nihayat ben geldim, daha okumadım ben yokken yazdıklarınızı artık yavaş yavaş okurum, taşındım, yerleştimde, iki kelimeyle özetliyorum ama zor iş valla, bir şeyi ararken hiç alakası olmayan başka şeyleri buluyorsun, gülermisin ağlarmısın bir durum çıkıyor ortaya, çok şükür bitti de kurtuldum, bu arada sağlımız çok şükürki yerinde, ama cinsiyetimizi geçen haftaki kontrolde göremedik, kısmet bu ayın 27sine inşallah. 2 kiloda aldık bu arada artık 43 kiloyum.:dance:

hadi geçmiş olsun bakalım benimde taşınma ihtimalim var bakalım ne olacak

bende bayramdan sonra taşınıcam inş . annem falan yardım edicek hatta şimdiden toplanmaya başlıycaz ramazanda bişey yapamayız çünkü

zaten doktor sakıııın sen yorulmıycaksın dio :))) zaten yaptırmazlar Allah annemden razı olsun olmasa napardım ben bi alt daireye inicem ama herşeyi kolilemek zorundayım çünkü ordaki kiracıda bizim daireye geçicek yani değiş tokuş olcağı için mecbur herşeyi toplıcam

doğru diosunuz kızlar nasılsa kış ortası doğucak kısmetse, çok acil almaya gerek yok bizde bebeğim olacak die bi mağaza var onun önünden geçerken öle baktık broşür aldık ama marsg senin dediin fiyatlara orda bişi yok hem de aynı marka kesin aynı modellerdir. bişeler gördükçe fiyatını yazalım kızlar da kazık yemiyelim. 3tekerlekliler bebeği hiç sarsmıomuş koltuk güvenliği daha yüksekmiş o yüzden güzel geldi ama ewet 4tek daha az yer kaplıo katlanışı çok kolay
bi de size düşündüüm odayı gösteriim http://www.logobebe.com/mobilya.htm burdaki 1 gibi çok sade bişe istiorum duvarlar perdeler halı renkli olur en büyük hayalim de şeker pembe tül cibinlik:))

Arkadaşlar gecenlerde birinin cani portakal çekmişdi hafta sonu carrefoursada vardi bilginizde olsun ( maltepe carreforsa)

kızlar merhaba ben geldim sonunda tatil bitti işime döndüm ve sizlere yazdıklarınızı okuyamadım yavaş yavaş okumaya çalışcam sizleride özledim bebişin cinsiyetini öğrenemedik hala doktor göstermiyor dedi süpriz olucak galiba böcüğüm :lepi:

X