2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim sezaryen olacağı için erken olma ihtimali var.
ama ben 2008 olsun istemiyorum,sonuna kadar direneceğim :))
2008 de doğacak 10-15 gün sonra 2009 olacak o yüzden istemiyorum :))

o konuda bende kararsızım kimisi diyorki yılın en küçüğü olur daha iyi kimisi diyorki yeni yılda olsun daha iyi hangisi avantajlı bende anlamadım

ben daha konuşmadım drla normal mi sezaryen mi olacak diye henüz erken , sen kendin mi sezaryen istiyorsun?

marsgcım aynıyız benimde 6nisan ama hafta olarak haftaya çarşamba 20 haftalık olcak pratikte 5 aylık ama :))) hafta hafta hesaplarsan malesef 5 aylık olmuyo ama ben düz hesap 20 hafta oldummu 5 aylık dicem şimdide 4.5 aylık diorum öööle bu ay şu kadra hafta oldu öbür ay bu kadar hiç gerek yok nasılsa normalde 1ay 4 hafta die kabul edilmiyomu

benim ilk doğumumda sezaryenle oldu onun için bu da sezaryen olacak..
aslında 16 sene geçti normal olur diye düşündüm ama olmaz dedi doktorum..
birde normal doğumun tadına baksaydım iyi olurdu aslında :))

merabalar hanımlar,herkes ii ne güsel:))
reyhan hayırlı olsun oğlun:))
ben de 2 gündür hastanedeim,kanım yok idrarda mikrop var ..kan verip verip duruorum hayır anlamıorum zaten kanım yok!!
o kadar sıcak ki hava valla bayıldım gene yollarda sonuçları almaya gidemeyeceğim bugün bi daha ..valla bu hamilelik beni de çok yordu herkesler acıo halime ..bi arkadaş daha var benimle aynı o o kadar rahatmışki insanlar şaşıo benim suratımı görünce hortlak gibiyim hayırlısıyla ocak gelse de doğursam diorum

benim ilk doğumumda sezaryenle oldu onun için bu da sezaryen olacak..
aslında 16 sene geçti normal olur diye düşündüm ama olmaz dedi doktorum..
birde normal doğumun tadına baksaydım iyi olurdu aslında :))

epey olmuş bu kadar aradan sonra iyi karar vermişsin benim bazı arkadaşlarım var çocukları 8-9 yaşında çok ara verdim bir daha yapamam gözümde büyüyor diyorlar
sen kaç yaşındasın bu arada

geçmiş olsun canım umarım temiz çıkar tahliller , evet kişiden kişiye değişiyor bu hamilelik

epey olmuş bu kadar aradan sonra iyi karar vermişsin benim bazı arkadaşlarım var çocukları 8-9 yaşında çok ara verdim bir daha yapamam gözümde büyüyor diyorlar
sen kaç yaşındasın bu arada

aslında benim de niyetim yoktu yapmaya, çok ara verince zor gelir diye,eşimde istemiyodu
sonra şeytana uydum işte :) bir süre zaten olmadı da sonra da hiç beklemediğimiz biranda süpriz oldu bizim için..
ben ileri yaş anne grubundanım canım yaş 36 :))

bende pek geri yaş anne grubundan sayılmam yani yaş 33 ama benim ilk bebeğim ben geç evlendim 30 umda:)

merhaba kızlar,
uff oku oku bitmedi. En sonunda bitirdim.:jeyyar:
Reyhancım oğlun hayırlı olsun, sağlıkla gelsin.
Miniğim sıkılma hamileliğin tadını çıkar hayatım,
inanna geçmiş olsun canım , bir an önce iyileşir, hamileliğin tadını çıkarırsın umarım.
Kızlar çoğunuz cinsiyeti belli olmadı hala diyorsunuz ama bence halinize şükredin, marsg gibi kız isteyip, erkek olduğunu öğrenip, tam erkek olacağına kendinizi hazırlamışken, tekrar kız denmesi kadar kötü bişey olamaz.:tomato:

waterfull canım zaten kızı bilemiyorlarmış. Erkeği daha çabuk biliyolarmış başta sağlıklı olsun da hayırlsı olsun her anne baba için %50 kız yada erkek şansımız var işte bakalım hayırlsı inşallahkaydirigubbakcemile

bende pek geri yaş anne grubundan sayılmam yani yaş 33 ama benim ilk bebeğim ben geç evlendim 30 umda:)

aslında şimdilerde yeni trend böyle 30 lu yaşlarda evlenip çocuk yapmak..
benim şimdiki normal yaş sayılır ilkini çok erken doğurdum ben :)
ama şimdi kardeş gibi duruyoruz kızımla :)

Gamzacim geçmiş olsun benimde zaman zaman çok ağrıyor başım..

durumumu daha iyi anlatamazdın güzelim ya... :))

ben 11 haftalıkken falan acaip baş ağrısı çektim sabah başğrısıyla kalkıp gece başğarısıyla yatıyodum hatta ağlıydum çok kötüydü günde iki tane minoset içiyodum neyseki geçti şimdi çok arada olr ama öle deil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…