2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

miniğim sana ne dedi doktorun kaç kilo al dedi toplamda.

bana 11-12 bile az geliyor.

acıkıyorum yiyorum napim aç mı bırakayım çocumu :))

bana doktor boyuna göre hamileliğebaşlama kilon çok düşük ondan 18 kiloya kadar alabilirsin dedi ama ani kilo artışlarına dikkat et dedi bu ay 4 killo almışsın çok fazla hamur işi yemek yok dedi. yani 18 dedi de en üst sınır olarak

banada doktorum çok iyi gidiyosun dedi ilk gittiğimde de çok iyi bi kiloda kalmışsın ama ilk üç ay kilo yok dedi bende dinledim almadım :)))

Merhaba bayanlar…

Dün doktora gittim veee bebişimin cinsiyeti öğrendik……

o an okadar mutlu oldumki çok duygulu bir andı aslında kızım olmasını istiyordum.. ama doktor oğlun olcak dediğinde fark ettimkii kız erkek çok da önemli değildi bebeğim biraz daha gelişmişti cinsiyeti belirlenmişdi ve büyümeye devam ediyor du bende onu içimde büyütüyorum. Eli, ayakları, parmakları,heryeri belirginleşmiş 17cmlik bir bebek hatta bir erkek.. olağanüstü bir olay bambaşka bir duygu bu hamilelik(birazdan ağlıycam çok duygusalım bu aralar)

bu aralar göbeğimde çokbüyüdüü elim sürekli göbeğimde artık oğlumla daha çok konuşucam onunla ilgilenicem … cinsiyeti belirlendi artık sıra kişiliğinde oğluşumla konuşup müzikler dinleticem..inş. sağlıklı, akıllı, uslu, hayırlı bir evlat olur…

reyhan cım gözün aydın. allah sağlık versin ikinizede hayırlısıyla al kucağına inşallah oğlunu canım

kızlar bişey sorucam ben şimdi 18+4 haftadayım ya 4,5 aylık hamile oluyorum dimi.

her ayı 4 hafta sayıyorum 36 hafada doğurucaz inşallah. tam oluyor hesap o zaman. dimi

kızlar bişey sorucam ben şimdi 18+4 haftadayım ya 4,5 aylık hamile oluyorum dimi.

her ayı 4 hafta sayıyorum 36 hafada doğurucaz inşallah. tam oluyor hesap o zaman. dimi

4,5 aylıksın ama 36 hafta erken oluyor doğum için 40 haftaya göre hesaplıyorlar ya doğumu, o hesap biraz karışık :))

4,5 aylıksın ama 36 hafta erken oluyor doğum için 40 haftaya göre hesaplıyorlar ya doğumu, o hesap biraz karışık :))

işte bende o yuzden çıkamıyorum işin içinden 20. haftamdam itibaren 5 aylığım diyebilirmiyim çok heves ediyorum :))))))))))

reyhan gözünaydın canım sen de erkek annesi oldun hadi bakalım allah ikinizede sağlık versin

marsg ben şu an 20 haftayım 4.5 aylığım diyorum ben bu hesabı SAT a göre yapıyorum, benimki 27 mart her ayın 27 sine göre söylüyorum
zaten bu tickerde de ayın 27 si bitince bir kutu atlıyorum ona dikkat etmiştim de:)

aşkolsun linay :)))

ekinsu ozaman benim sat 6 nisan ...

ben 6 eylülde 5 aylığım diyebilicem yani. daha 4,5 aylık bile değilim o zamansenağlama 4 aylık 1 haftalığım :))

kahvede kafein var ve oda kasılmaları artıran bir madde. ha sigara içmişsin ha kahve hiçbir farkı yok yaniii.

nescafe için dediğin doğru ama espresso ya da filtre kahve,aramalı kahvenin..a.s. hiç bi zararı yok arada bi türk kahvesi de gayet keyif verio:))benim eşim kahve eğitmeni ,bilgiler sağlam yani dert etme ama tabi tıbbı bi problemin varsa onu bilemem..

1 hafta için kendini üzme marsgcım ,4,5 aylığım de sen yinede :))

ekinsu aramızda 1 gün varmış bende 28 mart sat 2 ocak doğum..

k
benim doktorun verdiği dosyada da üzüm suyu ve portakal suyu içmeyin yazıo,portakal mideyi ekşitiomuş rahatsız ediomuş, üzümsuyu kanı sulandırıomuş.elma suyu kayısı suyu en ii die biliorm tabi taze olucak hazır bütün meyve suları yasak

canım benim üzüm kan yapar neden yasak olsun ki portakal belki gaz yapar ama sabah kahvaltıda içiyorum herhangi bir rahatsızlık yapmıyor bana hepside çay ve kahvedeb daha iyidir canım benim

X