2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg valla çok üzülüyorum sana, bir sen bir ben dillere düştük valla:)

avatardaki bu tatlı çocuk kim vede kızmı erkekmi anlayamadım inanki

ay sorma güzelim düştük dillere valla. ama emin ol keşke senin gibi baştan beri öğrenemeseydim daha iyidi.

kız güzelim fotoda ki arkadaşımın kızı yağmur :))) böyle tatlı birşey olmaz. burda anlaşılmıyor ne şirin olduğu...

ben geldimmm, hva cok sıca mayışdım valla ya, inanna gecmiş olusun kansızlığpa ciğermi iyi geliyordu böbrekmi severmisin onuda bilmem istersen ye biraz :)) ryhancım oğluşun sağlıkla büyüsün inş, buara inanna ben cok isterdim eken yaşda evlenip cocuklarımı yapmayı ben,imle aralarınd a çok yaş farkı olmamasını, ama kısmet iş ev borçlardan dolayı cocuk istemiyorduk coğu arkladaşım tedavvi görüyordu bebek için, an dedilerki bebek olmadan önce gidip tedavi gör en azından tedbirini almış olursun neyse yav dedim millet senelerdir yapıyor olmuyor bide biz deniyelim allahın takdiri ilkinde tuttu :)))) alışmam zor oldu ama bundada hayır vardır bebeğim kısmetiyle gelir

kızlar geldim ben,allaha şükür
dışarısı öyle sıcak ki nefes alamıyor insan ,dışarıda çalışanlara allah kolaylık versin ne diyim valla çok zor.
reyhancım oğluşun hayırlı olsun canım.sağlıkla gelsin inşallah:teytey::nazar:
gamze,ianna geçmiş olsun canlarım en kısa sürede sağlıklı halinize dönersiniz inşallah:nazar:

hanımlar çok teşekkür ederimm.. rahatladım valla öğrenince kız istiyordum ama hayırlısı napalım kısmet böyleymiş....gamyoncuiremsu
ama büyük bir stresti bende kızmı erkekmi diye... şükür merakım gitti darısı öğrenemeyenlere inş.gönüllerindekii olur..kaydirigubbakcemile5

hanımlar çok teşekkür ederimm.. rahatladım valla öğrenince kız istiyordum ama hayırlısı napalım kısmet böyleymiş....gamyoncuiremsu
ama büyük bir stresti bende kızmı erkekmi diye... şükür merakım gitti darısı öğrenemeyenlere inş.gönüllerindekii olur..kaydirigubbakcemile5

Canımcım hiç tahmin ettiğin oldumu mesela kız isityordun ama oğlanmı hissediyordun. Bende kız isityorum ama oğlan hissediyorum sanki opğlan gibi geliyor ama tanıdıkalrımda bazıları kız bazıları oğlan diyor kısmet sağlıklı olsunlarda hayırlısı ALlahtanhihoyyyt

gamze doğum takip çizelgesinde ilk 20 kişide bir ben varım bir de sen varsın belli olmayan valla her sıra renkli giderken bizim sıralar siyah, renk ahengini bozuyoruz valla sen ne zaman gidiceksin doktora ben kısmetse salı günü gidiyorum öğrenirim inşallah

hanımlar hamilelikten önce dünyada yemem,içmem dediğiniz ama şimdi yesemmi acaba dediğiniz yiyecek,içecek varmı merak ettim:uhm:

ben anason kokusunu hiç sevmem tabii rakıyıda.geçen akşam eşim balığın yanında 1 duble rakı içeyim dedi ,rakının kokusu bi güzel geldi bana hamile olmasam alıp içicem .
sonra bamya ne pişirir nede yerdim şimdi biri yapsa da yesem diyorum,böyle garip şeyler işte anlamadım gittiCADIARZU

bende hiç bira içmem hatta yazın eşim sahilde falan içerken tadına bile bakmazdım, geçenlerde içiyordu kocişim bir canım istedi anlatamam hamileliğim boyunca hiç bir şeyi canım o kadar çekmemişti

gamze doğum takip çizelgesinde ilk 20 kişide bir ben varım bir de sen varsın belli olmayan valla her sıra renkli giderken bizim sıralar siyah, renk ahengini bozuyoruz valla sen ne zaman gidiceksin doktora ben kısmetse salı günü gidiyorum öğrenirim inşallah

Canım benim ne tesedüf ki bende salı 17:45 e gidiyorum kısmetse görürse söyliycek inşallah doktorumuz birde 3 lü test yapcak hayırlısı olsun ekinsucum geç olsun güç olmasın öğrenmemiz.kaydirigubbakcemile2

Canımcım hiç tahmin ettiğin oldumu mesela kız isityordun ama oğlanmı hissediyordun. Bende kız isityorum ama oğlan hissediyorum sanki opğlan gibi geliyor ama tanıdıkalrımda bazıları kız bazıları oğlan diyor kısmet sağlıklı olsunlarda hayırlısı ALlahtanhihoyyyt

bana herkez erkek diyorduu... kesin oğlun olcak dediler kendilerine göre testde yaptılar. kafama habersizce tuz atmışlar. eğer burnumu kaşırsam erkek, çenemi kaşırsam kız olurmuşş.. birkaç kez yaptılar hepsindede burnumu kaşımışımkaydirigubbakcemile3

banada erkek gibi geliyodu sürekli rüyamdada erkek görüyordum ama içten içe kız olsun diyede dua ediyordum işde. ama hayırlı sağlıklı sıhhatli olsunda.. çokda önemli değil zaten ilk cocuğumm..

hanımlar hamilelikten önce dünyada yemem,içmem dediğiniz ama şimdi yesemmi acaba dediğiniz yiyecek,içecek varmı merak ettim:uhm:

ben anason kokusunu hiç sevmem tabii rakıyıda.geçen akşam eşim balığın yanında 1 duble rakı içeyim dedi ,rakının kokusu bi güzel geldi bana hamile olmasam alıp içicem .
sonra bamya ne pişirir nede yerdim şimdi biri yapsa da yesem diyorum,böyle garip şeyler işte anlamadım gittiCADIARZU

Canım benim benim öyle yemeğip te yediğim şeyler yok çünküayırmam hiç bir şey ama hamileliğimin başından beri lahana etli lahana sayıklıyorum inşallah biri yaparda hamilelliğim bitmeden yerim:)))

bana herkez erkek diyorduu... kesin oğlun olcak dediler kendilerine göre testde yaptılar. kafama habersizce tuz atmışlar. eğer burnumu kaşırsam erkek, çenemi kaşırsam kız olurmuşş.. birkaç kez yaptılar hepsindede burnumu kaşımışımkaydirigubbakcemile3

banada erkek gibi geliyodu sürekli rüyamdada erkek görüyordum ama içten içe kız olsun diyede dua ediyordum işde. ama hayırlı sağlıklı sıhhatli olsunda.. çokda önemli değil zaten ilk cocuğumm..

canım benim ben erkekte gördüm rüyanmda kızda benimde öyle ilk bebek Allah sağlıkla versinde hiç fark etmez ama merak etmeden de duramıyor insan hele önceleri zaten bilmiyorduk ama karnımız belirginleşince iyiden iyiye merak eder oldum hyırlısı bakalım salıya Allah kısmet ederse öğreniriz.

Talya şeftaliye elimi süremesdim şimdi bol bol tüketiyorum ama kabuğunu soyarak, balik hiç sevmem canimin istediğinden değilde baydasi olduğundan yemeye çalişiyorum buarada bamya benim en sevdiğim yemekdir gecen canim cekmişdi zeytinyağli yapdim valla iki tabjk yedim yaparda yersne benim yermide lmon sikip yersin

çok güzeller canım ama, nerde bende o marifetkaydirigubbakcemile3

normal kurabiye işte güzelim. üstüne şeker hamuru kesiyorsun kurabiyeyi yaptığın kalıpla yapıştırıyorsun çok az suyla :))

bende yaparımda arkadaşım yaparım deyince işime geldi :))

Canım benim benim öyle yemeğip te yediğim şeyler yok çünküayırmam hiç bir şey ama hamileliğimin başından beri lahana etli lahana sayıklıyorum inşallah biri yaparda hamilelliğim bitmeden yerim:)))

çok uzakmışsın ya arkadaşım yoksa yapar gönderiverirdim sana

çok uzakmışsın ya arkadaşım yoksa yapar gönderiverirdim sana

canımsın saolasın napalım bir yapanı bulacağız artık birde batıl inanç mı bilmem ama korkuttular beni mutlka ye dediler canının çektiğini yoksa sonra bebeğin herhangi yerinde leke olurmuş kuzenimin kızında olmuş bişeyi çok istemiş doğduğunda kızını poposunda leke varmış sonra geçmiş az da olsa ye dediler bende 1 2 tane olsun yiycem inşallah:))))

normal kurabiye işte güzelim. üstüne şeker hamuru kesiyorsun kurabiyeyi yaptığın kalıpla yapıştırıyorsun çok az suyla :))

bende yaparımda arkadaşım yaparım deyince işime geldi :))

keşke benimde böyle marifetli arkadaşım olsa da banada yapsakaydirigubbakcemile5.benim görümcem çok marifetlidir ama şimdi 2 çocukla zaten hafif kafayı yiyor:1shok: valla çok zor artık iş başa düşecek heralde şeker hamuruyla hiç yapmadım ama herşeyin bir ilki var denerim belki bende ,hem kızımla bana eğlence çıkar.kaydirigubbakcemile5

X