2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsucum vücut su topluyormuş. benimde toplam 3 kilo oldu bu ay 2 kilo aldım

bir de doktorum 7 kilo al en fazla dedi hayatta olmaz. hızla alıyorum.

rekor watefull ile bende ekinsucum ben 1 ayda 3,5 kilo aldım
ama ben dikkat etmedim hiç hazır iştahım açıkken ye dedim kendime ve sonuç felaket oldu.şimdi yine kepek ekmeğine döndüm.

sağol canım bende öyle düşünmeye çalışıyorum banada öyle geliyor vücut su topluyor sanırım çünkü ellerim ayaklarım hafif şiş yüzüğümü takamıyorum ayakkabılarımda sıkıyor

ya benim doktorda çok kilo alınca kızıyor korkuyorum valla kontrole giderken ,hani böyle okuldayken ders çalışmayaınca falan hocadan korkardık ya aynı öyleyim ya doktorumdan korkuyorum kilo konusunda :)))

ekinsucum vücut su topluyormuş. benimde toplam 3 kilo oldu bu ay 2 kilo aldım

bir de doktorum 7 kilo al en fazla dedi hayatta olmaz. hızla alıyorum.

banada en fazla 11 kilo dedi ama bu ay benim gözüm korktu 75 ile bitirirsem zil takıp oynıycamhihoyyyt

canım aynı dert bende de var..doktora sorduğumda oturmaktan şişiyordur dedi.
işim gereği oturuyorum çünkü..
ama dünden beri sabah kalktığımda ellerim ayaklarım şiş dediğin gibi
yüzüğümü takamadım.kalkınca yürümekte zorlanıyorum bileklerim ağrıyor..

ekinsu toplam kaç kilo aldın şimdi ... 5 kilo çizelgede yazan. 3,5 dahamı aldın buna ek . toplam 8,5 değil dimi.? değil de :))

Ben çokta dert etmiyorum kiloları,dikkat ediyorum ama..
nasılsa doğumdan sonra vereceğiz bol bol emziririz
sürekli zaten hareket halinde olunca rahat veririz.
baktım hiç kilo veremiyorum akupunktura giderim :)))

linay sen iyi gidiyorsun zaten 3 kilo almışsın çok normal.

ben çok ağırlaşmak istemiyorum bide normal doğum istiyorum o yuzden çok kilo almamaya çalışıcam. ama vücut kendi alıyor.:))

fisfisfiskızlar ben alışverişe çıkıyorum yarın ananemin 40 mevlidi var bende 2 tane çikolata soslu kek yapıp götürücem eksiklerim var onları alıyım bari.çok işim var çokkk

talya kolay gelsin allah dualarınızı kabul etsin

bu arada son tartıldığpımda 62,700 düm şimdi nedir durumum bilmiyorum ama snaırım 2 kilo falanda almış olabilirim eğer öyle ise toğplamda 4 5 kilo almış oluyorum buda iyimi kötümü bilmiyorum

pardonda 15-20 kilo alıp normal doğuranlarda var ne demek 7 kilo al normal doğurtayım zaten sen doğurtmıycan ben doğurcam deseydin :)))

pardonda 15-20 kilo alıp normal doğuranlarda var ne demek 7 kilo al normal doğurtayım zaten sen doğurtmıycan ben doğurcam deseydin :)))

:))) hiç aklıma gelmedi.

bu 3lü test için gittiğim kadın demişti. herkezi normal doğurtuyormuş. sezeryana çok karşı. kilo almama konusunda sıkı sıkı tembihliyor.

benim doktola hala konuşmadık bu doğum işini.

hayırlısıyla atlatalımda şu önümüzdeki badireleri ondan sonra artık doğumada sıra gelir.

yarıladık artık ne hızlı geçiyor zaman şaşıyorum. bu haftada bitti yarın cuma

kızlar size en son son ayda 4 kilo alıp toplamda 7 kilo aldığımı söylemiştim.. amam doktora gideli 2 hafta oldu ve ben ekmek dahil hiçbir şekilde hamur işi yemiyorum diğer herşeyi canım ne kadar isterse yiyorum ve 2 haftadır allaha şükür daha kilo almadım bence sizde buna dikkat edin

miniğim sana ne dedi doktorun kaç kilo al dedi toplamda.

bana 11-12 bile az geliyor.

acıkıyorum yiyorum napim aç mı bırakayım çocumu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…