2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İnanna bende 3 lü test sonucunu ertesi gün almıştım canım merak etme 3 gün süren de var 1 haftada çıkan da var .

kızlar az önce vardı kaçırdım ama yarın öğlen 12 de tekrarı var national da(81) bebek cinsiyet tahmin yöntemleri belgeseli var belli olmayanlar izlesin benim gibi:)

25 temmuz da gittim ya söylemedi nahit bey dizlerini kapamış sımsıkı dedi hem de 20 dakika falan baktı. belki de kendi doktorum sölesin istemiştir sen de girdinmi dopplere

ben ayın 16 sında gidicem, sanırım benim dr da sonomede yönlendirecek beni, merak ettim ne kadar ücret aldılar, benim bebişde göstermedi göremedik cinsiyetini

ben ayın 16 sında gidicem, sanırım benim dr da sonomede yönlendirecek beni, merak ettim ne kadar ücret aldılar, benim bebişde göstermedi göremedik cinsiyetini

senin 3lü teste denk geliyo beni de bidaa yollıcak o zaman daha çok para alır kesin çünkü geçen gittiimde bidahaki sefere daha detaylı organlara bakıcaz dedi biz 270 verdik ssk falan geçmio özel sigortalarla anlaşmalılar senin de baya büyümüş ya neden sölemio bu doktorlar anlamadım devlete gidenler öğrendi yaa

ben 3 lü testimi yaptırdım 3 hafta önce, 1 hafta sonra dediğin gibi ayrıntılı olarak organlarına kemik yapısına falan bakıcaklar, bakalım hayırlısı, bizim bebeğin apışarasında kordon vardı ondan göremediler :)

hay allah:) içimden kız gibi geldi seninki hayırlısı:) ben çıkıorum cnm ii geceleeeer

canım kız cocukları daha gec hıssedılırmıs zaten ama benımkı erkek tembel herhalde bıraz babasına cekmıs benımkıde.klava:

toboti,tülin bende bebegimin hareketlerini hissetmedim daha bir ara kıpırtı oluyo ama gaz sancısı yasadıgım için bebek hareketiymiş gibi gelmiyo bana hissettiklerim...hissedecegim günü dört gözle bekliyorum bizim bebişte babasına cekmiş galiba o da tembeldir ...
kızlar gaz sancısı ceken var mı ben cok kötüyüm yaa walla birinin yanında ateşleme yapıcam diye korkuyorum:roflol:

montesorı benım yedıklerıme gore gaz durumum degısıyor bence sende yedıgın hangı yıyecegın sana gaz yaptıgına dıkkat edıp ona gore yersen daha rahat edersın

tülin yediklerime dikkat ediyorum light süt yogurt tüketiyorum kalorileri az kalsiyum fazla gaz da yapmayan türden anlamadım ne iş doktora sorcam bakalım ne dicek...

okuldan bir arkadasa gittim neler hazırlamıs neler iki canlıyım ya...
aksamda bir arkadasın kitabı cıktı onu kutlamaya yemege gittik ayy eve geldim 1 kg daha almısım bugun benim yemek yeme günümdü şiştim balon oldum esraaa...

afiyet olsun boşver,hergun öle olmuo ya,arada bı kaçamak olur,zaten sen çok kılo almamıştın ,ben 3 800 kg almışım şimdiye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…