2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar sızın göbüşler cıktımı benımkı baya bellı oluyor artık pantolonların belı olmuyor hamılelık gıymeye basladım sızın nasıll :CüvCüv:

benim de bu hafta başladı çıkmaya ufaktan ufaktan bende geçen hafta kendime lastkli hamile pantalonu aldım ama şimdi çuval gibi duruyor üstümde 1 ay sonra ancak randımanlı kullanabilirim heralde

kaydirigubbakcemile3 güle güle giyinin hamiş kıyafetlerinizi..

kızlar hamilelikte maden suyu çok faydalı olduğunu duymuşdum . ama sadece herkesin bilgisinde olsun diye paylaşmak istedim aldığımız şişenin muhakakk yıkayın ve şişesinde değil bardakda tüketin. int biyerlere bakınırken akşlıma geldi.

“Maden suyu” ile “soda” aynı şey mi, farkı var mı?

- Maden suyu, içerdiği bütün mineraller ve karbondioksit gazı ile birlikte yerkürenin çatlaklarından yol bularak yeryüzüne çıkar. Tamamen doğal, hiçbir katkısı yoktur. Soda ise suya, karbondioksit gazı ilave edilmesiyle elde edilen, tamamen yapay olan bir içecek.

Hamilelikte maden suyu içilmesinin sakıncası var mı?

- Tam tersine, hamilelerin maden suyuna normal insanlardan daha fazla ihtiyacı var. Hamilelik, beslenmeye özel önem verilmesi gereken bir dönem. Anne adayı bebeği besleyebilmek ve gelişmesini sağlamak için normalden daha fazla gıda, sıvı, mineraller ve vitaminlere ihtiyaç duyar. Bu katkıyı doğal yoldan sağlayabilmenin en önemli ve en kolay yollarından biri, düzenli olarak maden suyu tüketimi.

MADEN SUYU KALP KRİZİ RİSKİNİ ORTADAN KALDIRIR
:içelim:

Günaydın arkadaşlar hepinize,bebişlerle birlikte güzel bir gün geçirirsiniz inşallah.
Bloomsçum , çok sevindim tatilinin güzel geçmesine.Fethiye gerçekten temizdir, güzeldir.
Özlemcim sen de hoş geldin.
Arkadaşlar bizim oğlan, baba elini karnıma koyduğunda tüm hareketlerini durduruyor.Ben farkediyorum, getir elini koy dediğim anda, eşim elini koyuyor ama tık yokkaydirigubbakcemile

waterful cum ben ilk 2 ağustosta hissettim. eşim daha dün hissetti. hareketi her geçen gün artıyor hatta dün akşam hiç durmadı çoştu.
bir iki güne kadar eşinde hisseder.

kızlar siz bebişlere bişeyler almaya başladınız anladığım kadarıyla ben cesaret edemiyorum henüz nedense içimde hep bi korku var. daha önce 3 tane bebiş kaybettim. 2 si düştü biri 8 haftalıkken karnımda öldü. şimdilik doktor herşey çok güzel diyor.ikili testte güzel çıktı.haftasına göre ölçümleri hareketleride sağlıklı olduğunu söylüyor ama nedense içimde öyle yer etmişki kaybetme korkusu çok özeniyorum bişeyler alayım diye ama elim gitmiyo birazdaha geçsin bakalım şimdilik tam 16 haftalık olduk. ama bezlere başladım. her ay ticket dolunca direk bez alıyorum.prima yenidoğan aldım 3-6 kg olanlardan. çünkü bez baya bi külfet tutuyo.en azından ileriye destek olur.

berin korkma herşey yolunda gidicekdir ilk başlarda bende cok korkdum sorunlar yaşadım ama şimdi hepsi gecdi içini ferah tut. bu arada bende daha bişey amadım bence erken şu üçlü t5aramalarda yapılsın ondna sonra alınır.

kızlar yarın 4 boyutluya gidiyorum 15,30 da özel bilge hastanesinden aldım randevu.

ssk ya 11 ytl sonunda gidicem yani. memnnun kalırsam bildiririm sizede. kaçırmayın bu fırsatı heryerde 195 diyorlar 4 boyutluya

bakalım bizim bebek hala erkek mi :))))))))))) (son gittiğim kıza benziyo demişti ya)

Hayırlısı olsun margscım.Bakalım senin oğluşun, kıza dönüşmüş mü_?Bugün ayrıntılı ultrasonda belli olur sanırım.-tatlicadiarzu-

evet canım hemen hemen aynıyız arada bır ıkı gun var kaydirigubbakcemile3

marsg canım 4 boyutluyumu 11 ytl ye bakıyorlarmış ?
nerede bu hastane eğer öyleyse koşa koşa gidelim :))

medipol hastanesi ile görüştüm 260 ytl ssk var ise 130 ytl ve cd veriyor..

selam ayrıntılı ultrasonun uygun zamanı ne zaman sizleri doktorlarınız mı yönlendirdi bunun için

uzun beyaz bulut canım benim doktorum 5,5 aylıkken gidersin demiştim..yani 20-22 arası gibi oluyor sanırım..

zeynep kamilde as yapılırken sana dopplerle bakacaklar zaten,sorun olup olmadığını söylüyorlar orda da..

bu arada keyfin yerinde, artık çok düşünüp üzülmüyorsun değilmi ?

gün geçtikçe daha iyi olmaya çalışıyorum yavaş yavaş bebişimide hissetmeye başladım sanki ben iyiyim sen rahat ol diyor eşim şehir dışındaydı birinden cerrahpaşada bir pof un adını almış özel bir hastanede yapıyormuş as gelince konuşuruz dedi belkide ona gideceğiz

canım bende henüz cesaret edemiyorum bişiler almaya cinsiyetide belli değil belki de ondan
bende senin gibi bebek bezi stoğu yapmayı düşünüyorum doğunca çok rahat ediyoruz çünki ilk doğduklarında günde bazen 10 kere alt değiştirebiliriz.kaydirigubbakcemile3

merabalar:)
herkesin ii olması çok hoşuma gitti,umarım hep bööle devam eder:)
benim doktor ayrıntılı ult.için 7.ay dedi,ben de nası çok geç diil mi dedim ama ne çare!!
eylül başı bi ankara bi ist yapıcağız(şööle karnımı herkeslere göstereyim di mi:) )oralarda bi yerlerde baktıracağım ben de ank.oturanlar nerde yaptıracaksınız??

marsg canım 4 boyutluyumu 11 ytl ye bakıyorlarmış ?
nerede bu hastane eğer öyleyse koşa koşa gidelim :))

medipol hastanesi ile görüştüm 260 ytl ssk var ise 130 ytl ve cd veriyor..

her yer 200 den aşağı istemiyor.

evet 4 boyutlu blomms gitti hatta o hastaneye...

özel bilge hastanesi 617-95-75

ara konuş ssk lıya 11 ytl

yarın 15,30 da randevum var beklerim senide:)))

bu arada doblör için zeynep kamilden nasıl randevu alcaz telle oluyormu ?

marsg aradım, 4 boyutlunun fiyatını öğrenebilirmiyim dedim
bizim muayneler zaten onunla yapılıyor dedi,dediğiniz 2 boyutlu olmasın
dedi valla bilmiyorum işte hangisi ayrıntılı gösteriyorsa ona gelmek istiyorum dedim bana biraz uzak ama gitmeye değer çok ucuz :))
medipolde 130 ytl ye buldum diye sevinmiştim bende :)

zeynep kamilden telefonla randevu alman için orada kaydın olması gerekiyor.
benim kaydım var ama eşim gidip alacak randevuyu..istersen sana da alırız :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…