2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

selam kızlar ben geldimmm
maşaallah siz beşik kertmesi olyını aşıp forum kertmesi yapmışınız alemsiniz walla :))

bu arada dün amniosentezim yapıldı çok şükür problemsiz geçti bebiş de iyi hareket ediyor.ama ne yalan söyleyeyim benim canım acıdı walla.linaycımın acımamış pek bende öle olacak sanıyodum ama dün akşama kadar bile sızladı hep iğne yeri.dün nasıl yorulduk anlatamam kızlar.fakültelerde hoca peşinde koşmak çak zormuş koca bina ara da bul admı birde çoğu iznde olunca bizimki tek kalmış zor yakaldık hocayı.inşallah sonuçlarda temiz çıkarda bende rahatlar sevinirim artık.

Nazlıcan, inşallah sorun olmaz. Hayırlısı ile iyi sonuçlar alırsın.
Toboti teşekkür ederim canım sana da , forumda bir birimiz tanıyoruz değil mi_?Zeynepçim, seni bir ara kızlarınla beraber, marmarise davet edeyim hayatım. buyur gel, tanışırız:CüvCüv:
Yeni gelen arkadşalra sizlerde hoşgeldiniz.İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçiririsiniz, bebeklerinizi hayırlısı ile kucağınıza alırsınız.

Talyacım, ben de internette filan araştırdım.Özellikle hafif , küçük katlanabilir bir şey düşünüyorum. Araba koltuğu alacağım zaten, ama kısa mesafelerde, ya da sahilde dolaşmak için düşünüyorum araba. Onun içinde rahat ve hafif olması önemli olacak. Özellikle katlanabilir olduğunda ,istediğimizde açıp istediğimizde kapatabilirz.Evde de açıp dolaştırma imkanımız olur.Büyük arabaları kullananları görüyorum, taşımakta zorluk çekiyorlar.

NT sonucunda bebişimin ensesi kalın çıktı 3.5 mm ikili test sonucundada 15 de 1 down sendromu riski varmış direk amniosentez dediler zeynep kamilden randevu aldım ayın 25 ine siz nerede yaptırdınız

nazlıcan canım gözünaydın bunu da atlattın inşallah sonuçlarıda güzel haberlerle gelir..3 hafta sonra mı alacaksın sonuçları ?

ezra canım sevindim testlerin temiz çıkmasına..

hepimiz iyi haberlerle sona kavuşuruz inşallah...

NT sonucunda bebişimin ensesi kalın çıktı 3.5 mm ikili test sonucundada 15 de 1 down sendromu riski varmış direk amniosentez dediler zeynep kamilden randevu aldım ayın 25 ine siz nerede yaptırdınız

evet canım bu sonuçlarla direkt amniyosentez yaptırıyorlar..
ben de zeynep kamil de yaptırdım..İstanbul da zaten ya Çapa ya da Zeynep Kamil
bu işi en iyi yapan..iyi bir tercih yapmışsın umarım sorunsuz geçirirsin..
ben sonuçlarımı alacağım zaman sen operasyona gideceksin..

Herkese merhaba arkadaşlar ben geldiiiimmmmm..
waterfull oğluşun hayırlı olsun çok sevindim.hihoyyyt

işallah iyi sonuçlarını duyarım randevu almaya gittiğimde biri sonuç almaya gelmişti sonuç kağıdını alıp sandalyeye bir oturuşu vardı altı aylık hamileymiş allahtan temiz çıktı o ağladı ben ağladım ben amniosentezden değilde çıkacak sonuçtan ve vermem gereken karardan çok korkuyorum allah hepimizin yardımcısı olsunmirmirmirmir

sağol canım inşallah güzel haberler alırız.benim sonuçlara 4 hafta sonra dediler.bekliyeceğiz mecburen.

canım hiç merak etme banada dün yapıldı amniosentez.benimde riskler 50 de 1çıkmıştı.umarım bebişin sağlıklıdır.hiç canını sıkma.bizde bebişine dua edicez canım.

ilk çocuğunmu olacak ?
yinede çok kötü düşünme, herşeyin iyisini Allah bilir bunda da vardır bir hayır..

beyaz bulut bunları düşünmemeye çalış canım bende aynı şey aklıma gelince kendimi tutamıyor ağlıyorum ama yapacak tek şeyimiz onların sağlığına dua etmek.böyle şeyleri aklına getirip kendini üzme.zamanı gelince zaten Allah korusun kötü bişi çıkarsa üzülecez de bir aya yakın çıkıyo sonuçlar o kadar zaman kendini üzersen bebiş de üzülür bak

kıslar bugün başım felaket agrıyor resmen kafamda bişey taşıyorum sanki, inş gecer hemen.

nazlıcan gecmiş olsun 4 hafta daha sabredelşim dularımız hepimiz için inş allah sağlıkla kucağımız almayı nasip eder,

bebeğim 14 haftalık NT ultrasonda bebeğin ense kalınlığına organlarına bakıyorlar onu takiben aynı gün kan alınıyor ve trizomi 21 18 ve 13 risklerini belirliyorlar

Bunun genel adı bildiğimiz ikili test olabilirmi?:uhm:
İnşallah hayırlı haberler alırsın.
Nazlıcan canım İnşallah sende hayırlı haberler alırsın.
Aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniza.s.

ikli testi yaptırdığım doktorun bana bir söyleyişi vardı bir hafta boyunca ağladım sonunda kanamageçirdim ve ozaman kafama dank etti bebişim anne ben burdayım ve çok üzülüyorum kendine dikkat et demek istedi sanki o zamandan beri daha sakinim

evet ilk bebeğim bundan önce bir düşüğüm vardı bu bebek bize mucize gibi geldi ben artık tüp bebek falan düşünmeye başlamıştım

canım bak Allahın mucizeleri bitmiyor işte..mucize gibi geldi inşallah mucize gibi kucağına alırsın..
ayrıntılı ultrasona girdinmi orada da bir takım hastalıklar belli ediyor kendini ?

smrisk geçmiş olsun,tansiyonun çıkmış olmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…